2014 Aralık Anneleri

oyyy maşallah ona ben de görmek istiyoruuum bebişimi daha 2 hafta 2 gün var randevuma, o kadar beklenir mi

Benim de o kadar var canım hastaneye gelmişken boş dönmeyelim dedik ama benim bebik tembel sanırım hep yatıyor

Ya Settar

Benim de o kadar var canım hastaneye gelmişken boş dönmeyelim dedik ama benim bebik tembel sanırım hep yatıyor

Ya Settar

iyi etmişsiniz :) böyle bahanelerle arada özlem gidermek iyi oluyor. yoksa dayanamıyoruz 1 ay :) yatsın varsın bebişin, benimki de bana benzerse eğer yatar durur herhalde. öyle bir ağırlık var ki üzerimde uyusam da aynı uyumasam da aynı. bugün öğle arası yürüdüm biraz yoruldum. başımı koyacak yer arıyorum vallahi. mesai bitse de gitsem yatsam diye dakikaları sayıyorum. :)

kızlar bir şey takılıyor kafama. şu alışveriş merkezleri vs. girişinde güvenlik kapıları var ya geçiyor musunuz oralardan? aslında zararlı olmadığına dair yazılara rastlıyorum hep ama kafamda bir soru işareti yine de.

Psikiyatri ye gittim aslında ben de dedim mutsuzum ayy ne zamandır ağlamıyordum çocuk gibi ağladım yaa keşke çalışsaydım diyorum şimdi dışarı çıkınca vakit hızlı geçerdi insanlara faydalı olurdum

Ya Settar

böylesi de zor ama dediğin gibi vakit geçip gidiyor en azından. sürekli kendini dinlemek zorunda kalmıyorsun. haklısın canım.. ama sanırım sen oralarda yalnız olduğun için de bunalmışsındır. aileden uzak olmak her koşulda zor. süre uzadıkça bende de etkisini öyle gösteriyor bazen. ama üzülme canım yaa, öyle yada böyle geçecek zaman. inşallah aralık ayı geldiğinde bir daha hiç yalnız kalmıycaz, hiç sıkılmaya vaktimiz olmayacak minişlerimizle uğraşırken :)

Sabah daha kucuk oluyo canim aslinda.gun ilerledikce balon gibi sisiyo aksam zirve yapiyo

gaz işte ya şimdiden gazla uğraşıyoruz, inşallah bebişler de öyle olmaz

ben geçmiyorum canım. evet zararsızmış aslında, cep telefonlarının zararı neyse o da en fazla onun kadardır deniyor ama ben yine de risk almak istemiyorum ve geçmiyorum. sonuçta böyle bir hakkımız var, neden ikilemde kalalım ki

ben geçmiyorum canım çantamı eşime veriyorum diğer taraftan geçiyorum güvenliğe hamileyim diyorum hiç sıkıntı olmuyo. ne oluuuuur ne olmaaz

haklısın canım, geçmemekte fayda var yine de. kapılarda x-ray ışını olmadığı için bir zararı yokmuş aslında. şu çantalarımızı bıraktığımız aletmiş zararlı olan. ama dediğin gibi öyle bir ayrıcalığımız var madem aklımız da rahat olsun :)

ben geçmiyorum canım çantamı eşime veriyorum diğer taraftan geçiyorum güvenliğe hamileyim diyorum hiç sıkıntı olmuyo. ne oluuuuur ne olmaaz

ben de geçmiycem artık :) aslında daha hamile olduğum da tam belli değil bir de zararlı değil diye düşündüğümden geçtim birkaç kez. ama bundan sonra her kapıda ilan edicem hamile olduğumu

Biraz da ona umut bağladım artık uğraşırken geçip gidecek diye doktor dedi arkadaş edinmek zor yalnız yaşamaya alış yürüyüşe çık dolaş dedi

Ya Settar

Biraz da ona umut bağladım artık uğraşırken geçip gidecek diye doktor dedi arkadaş edinmek zor yalnız yaşamaya alış yürüyüşe çık dolaş dedi

Ya Settar

sen alanyadaydın değil mi canım doğru hatırlıyorsam. aslında tatil sezonu açılıyor. misafirsiz kalmazsınız artık bence :)

Bitterim inşallah kızdır beni gören erkek hissediyorum diyor ama yüzüm çillendi kız istiyorum canım

Ya Settar

Benden bi tane daha:))
gören oğlun olacak diyo hep kız istedik eşimle, tabi önce sağlıklı olsun da İnşallah:) millet diye diye erkek hissetmeye başladım:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya Settar

Senin bebek akıllı bence içerinin tadını çıkarıyor doya doya annesi :)'biz bi gittik horon tepti mübarek annem görür görmez sizin işiniz var çok yaramaz olacak bu dedi
Anne karnında sakinse doğunca da öyle olur derler:)

Allah gonlune gore versin canim :)

Eşime söyledim hafta sonu hamile kıyafeti alalımbizim klubte Herkes almış heves ettim diye :) tamam dedi.. yazık t shirt almış gelmiş heves ettim diye :) hafta sonu da pantolon alcam :))

sen alanyadaydın değil mi canım doğru hatırlıyorsam. aslında tatil sezonu açılıyor. misafirsiz kalmazsınız artık bence :)
Kayınvalidemler burda canım 15 gün oldu geçen yaz hiç boş kalmadım bu yazda gelmek isteyen çok rezervasyon dolmadan yer ayırın diyorum
Eşim erkek taraftarı dillendirmesede... uzun bi süre kızım napıon sen diye sevdim sonra erkek olursa psikolojisini bozmuyum dedim

Ne güzel ben de benim gibi hareketli olur diye düşünürdüm babası aşırı sakin ona çekmiş

Ya Settar

Kızlar farkında değildim ama kocaman olmuşum galiba şimdiden:))

Eklentiler

• $1401804994386.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 25

Maşallah biz de gidelim bari teyzeleriiii giyiyor

Ya Settar

Kızlar farkında değildim ama kocaman olmuşum galiba şimdiden:))

Maşallah ben de tişört istiyorum artıkın

Ya Settar

Tabi giyince sen de fark edeceksin ya büyümüşüz resmen:)) foto.nu da at bize annesi :))

Yarın bakalım bari babası gelsin foto çektireyim ben de

Ya Settar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…