2014 Aralık Anneleri

ya benim doğum günüm anneler gününden 3 gün sonraydı ve eşimle kardeşlerim ikisini birleştirip çok güzel bi' sürpriz hazırlamışlardı bana. annemleri abimleri falan herkesi seferber etmişlerdi şimdi eşimin de doğum günü babalar gününden 1 hafta sonra, ben de öyle bir şey yapsam çok mu taklitçi olurum acaba :)

beklenen doğum tarihi 12 aralık sat 3 mart 2.gebelik cinsiyet kızzzzz bizide ekleyinnnn teyzeleriii

Benim eşim benimkini kutlamadı bile bende onunkini kutlamıycam özel gün özürlü bizimkisi
Yanliz degilsin cnm bizde 6 senelik evliyiz daha bi kere ozel gun kutlamisligi yoktur bunlar kapitalist duzenin getirmis oldugu seylermis vs.. diyor. Hamurunda bir kazmalik var anliyacagin o yuzden bende hic kutlamam.

Yanliz degilsin cnm bizde 6 senelik evliyiz daha bi kere ozel gun kutlamisligi yoktur bunlar kapitalist duzenin getirmis oldugu seylermis vs.. diyor. Hamurunda bir kazmalik var anliyacagin o yuzden bende hic kutlamam.

Aynı aynı sevgiliyken bile ne doğumgünü ne yıldönümü.. Bende kutlamıyorum o yuzden romantizm sıfır bizde

Aynı aynı sevgiliyken bile ne doğumgünü ne yıldönümü.. Bende kutlamıyorum o yuzden romantizm sıfır bizde

Bizim öyle yok nişan günüymüş yok ilk tanışma günüymüş gibi kutlamalarımız yok ama yıldönümü doğum günü takip ederiz eee o kadar olsun ki

Ya Settar

kızlar ya hiç kimsenin 12 haftada bulantısı başlamamış araştırıp durdum.sabahtan beri hiç bişe yiyemedim neden 12 haftada mide bulantısı baslar ki yolunda gitmeyen bişe mi var yoksa

kızlar ya hiç kimsenin 12 haftada bulantısı başlamamış araştırıp durdum.sabahtan beri hiç bişe yiyemedim neden 12 haftada mide bulantısı baslar ki yolunda gitmeyen bişe mi var yoksa

Canım üşütmüş olabilir misin? Hani böyle soğuk algınlığında da mide bulantısı olur ya

Ya Settar

:) benim de hiç olmamıştı ama bikaç gündür midem ne tam bulantı halinde ne de rahat bırakıyo beni.sürekli ağzımda gibi midem,değişik bişey.ve de iştahsızım.ben endişelenmedim

birinde duymuştum ben..bu haftalarda başlayıp bi kaç hafta içinde geçmiş..normaldir bence....
herkese merhaba kızlar ben de geldim aranıza herkese sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim
hoş geldin yoldaş

59 ile hamile kaldım...61 im şu an...gerçi dert değil..ilk bebeğime 70 ile hamile kalmıştım...bunda rahatım o yüzden

Aynen benim eşimde bunlar para tuzağı diyor.Ama ben iki gün önceden söylemeye başlıyorum.Doğum günüm geliyo, evlilik yıldönümümüz geliyor diye.Kutlamak zorunda kalıyo .p

hiç yok ya bi hediye alıp karnıma koyarım alsın oradan

Son çare bu aklımızda bulunsun :)) heDiye ne olabilir ki böyle bebekle ilgili manevi bir şey ler istiyorum aklıma bişi gelmiyor???

Canım bana doktorum bitkisel şeyleri önermiyorum dedi haberin olsun içme istersen...

Bende merak ediyorummm.. babasının burnu benimkinden küçük inşallah burnu ona benzer gerisi bana benzeyebilir
Benim eşim benimkini kutlamadı bile bende onunkini kutlamıycam özel gün özürlü bizimkisi

Bende kulaklarına.çok dua ediyorum inşallah babasına çeker benimkiler az irice

Hadi ya olsun sağlık olsun :) benimkide çok özenmişti anneler gününde şimdi stres yaptım bende :)

teyzeleriiiiii kızımmmmmm geliyorrrr :) 2.bebeğimmmm ilki erkek

Ay maşallah nasıl şanslısın bir kız bir erkek ikisini de tadacaksın inşallah:)) kaç haftalıkken belli oldu???

Ehhhhh biraz öyle olur sen de orijinal bir şeyler bulmalısın bence:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…