2014 Aralık Anneleri

Esmer ve mavi gozlu olabilir :KK70:

Ayy cok tatli masallah.bende cok sevindim canim ne guzel gormussun tekrar :)

Tesekkur ederim canim biraz buyuk aldim elbiseyi belki ondandir :)
Benim hic bi zaman bel cukurum olmadi 36 bedenken bile..:KK70: popomda buyumus hali o benim popoda dumduzdu.bi an korktum cokmu cikti acaba diye :)

Sen ikiz hamilesin bide benim gobegim buyuk olacak belliki :KK43:

Cek canim pisman olursun sonra.benim 15 gunde bile farketmis resimlere baktimda.tabi sabah daha az sismis oluyo.aksam olunca en az 6 aylik oluyorum :)

ama burda popon düz değilki bayada büyümüş yani. ama bence belin kalınlaşmış canım.sen önceden çukurun yoksa ondan farkedememişsindir.

ama burda popon düz değilki bayada büyümüş yani. ama bence belin kalınlaşmış canım.sen önceden çukurun yoksa ondan farkedememişsindir.

Dogru canim epey buyudu popom eskiden duzdu.belimide eskiden duz oldugu icin farketmemis olabilirim.amaan buyusun napayim annem bana hamileyken dogana kadar ikiz saniyolarmis :KK70:

Şükür ya sağlıklı canım benim kasık ağrım yok oldu birde bulantım yoktu koku alıyordum azaldı sanki doktor 3 ay bitince folik asiti bırak kan ilacı verdi şurup halinde onu anlamadım ama oligoferfol diye yazdı mı size doktor

Ya Settar

canım benim yarın 3 ay doluyo ama ilaç için bişe demedi dr. suan folik asit ve coraspirin kullanıyorum sadece. bıraksam mı acaba foliki

Dogru canim epey buyudu popom eskiden duzdu.belimide eskiden duz oldugu icin farketmemis olabilirim.amaan buyusun napayim annem bana hamileyken dogana kadar ikiz saniyolarmis :KK70:

hahaha:KK1::KK1::KK1:ama belliki seninde göbek popo basını alıp gidecek:KK53::KK53: ben öyle seviyorum ama inşallah bennimde koca göbeğim olur.gerci şimdiden koca:KK1::KK1::KK1:

hahaha:KK1::KK1::KK1:ama belliki seninde göbek popo basını alıp gidecek:KK53::KK53: ben öyle seviyorum ama inşallah bennimde koca göbeğim olur.gerci şimdiden koca:KK1::KK1::KK1:

Ayy bende sadece kucucuk gobegi olan hamileleri seviyorum ama ben kilo almaya cok musaitim malesef :KK43:
Aman napalim bebeklerimiz saglikli olsun yeterki..
Poposu buyuk olanin kizi olacak derler hem :)

idrar yolu enfeksiyonu da bulantı yapabilir kasık ağrın sık idrara çıkma ve idrarda yanma şikayetin varsa sistit olmuş olabilirsin

yok canım çok şükür gecen test yaptırdık tertemiz :KK1::KK1:çıktı hatta dr çok çok iyi dedi. ama bugün kalkamıyorum yerimden sabahtan beri yutkundukça bulanıyorum,

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Dün bahsetmiştim görümcemin kzından bugün profa gidecekti adana balcalı üniversitesine yatırmışlar galiba alacaklarrmış bebişi 20 haftalıktı o kadar üzgünümkü anlatamam:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ya göbeğin çıkmış ama şişkinlik var gibi daha çok. çünkü göbekle birlikte mide de çıkmış.
ayrıca göbek çıkacak tabi ki yani can var orada :KK9:

Dün bahsetmiştim görümcemin kzından bugün profa gidecekti adana balcalı üniversitesine yatırmışlar galiba alacaklarrmış bebişi 20 haftalıktı o kadar üzgünümkü anlatamam:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Allah yardımcıları olsun canım :KK43: Ne kadar zordur şimdi onlar için...
kendisinde sağlık problemi olmasın da yine olur inş bebişi.
Allah hepimize de hayırlısıyla ve sağlıkla bu dönemi bitirip bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. çok üzülüyorum böyle şeyler duyunca :KK43:

hadii o zaman benim de erkektir:KK1::KK1: küçücük göbeği olan hamilemi:KK19::KK19::KK19::KK19:
Senin gonlunden ne geciyo canim.evet benim kardesimin kucuktu mesela gobegi 7 aylikken ancak cikmisti :)

Canim ya cok uzuldun :KK14:
ya göbeğin çıkmış ama şişkinlik var gibi daha çok. çünkü göbekle birlikte mide de çıkmış.
ayrıca göbek çıkacak tabi ki yani can var orada :KK9:
Sabah daha kucuk oluyo canim aslinda.gun ilerledikce balon gibi sisiyo aksam zirve yapiyo :KK70:

Senin gonlunden ne geciyo canim.evet benim kardesimin kucuktu mesela gobegi 7 aylikken ancak cikmisti :)

Canim ya cok uzuldun :KK14:

Sabah daha kucuk oluyo canim aslinda.gun ilerledikce balon gibi sisiyo aksam zirve yapiyo :KK70:

ben ikisinide cok istiyorum ama erkek baskın sanki amaaan sağlıklı olsun tek duam

canım çok üzüldüm :KK43: İnşallah Allah en kısa zamanda sağlıklı bir bebişle unutturur acısını...

Hatirlatiyorum artik kendi hatirlasin diye beklesem ooo..
Basinin etini yiycem bundan sonra ozel gunler yaklasinca :)

Bana decavit yazdi canim folik asiti biraktiktan sonra 2 gunde 1 ic dedi.
Senin icine cinsiyetle ilgili bisey doguyomu bana kiz gibi geldide :)

canım benim yarın 3 ay doluyo ama ilaç için bişe demedi dr. suan folik asit ve coraspirin kullanıyorum sadece. bıraksam mı acaba foliki

Canım kendi özeldeki doktorum bi ilaç vermedi bugün devlete öylesine gittik o dedi foliki bırak kan şurubu verdi onu iç 3 aydan sonra diye kendi doktoruma 2 hafta sonra gidicem o ne dicek bilmem ki

Ya Settar

Bitterim inşallah kızdır beni gören erkek hissediyorum diyor ama yüzüm çillendi kız istiyorum canım

Ya Settar

Kızlar kolumda bişey çıkmıştı onun için gittik doktora bebişi görelim dedim fırsattan istifade devlet hastanesi başka bir doktor tek tek gösterdi sağolsun :-) çok sevindim

Ya Settar

oyyy maşallah ona :nazar::nazar::nazar::nazar: ben de görmek istiyoruuum bebişimi daha 2 hafta 2 gün var randevuma, o kadar beklenir mi :KK14:

X