2014 Aralık Anneleri

şöyle hemen girer girmez ultrasyona hazırlıyor yardımcısı sonra bakıyor hemen bak iyi diyor ben kalkıp silene kadar karnımı içeri gidiyor gidiyorum sorun var mı diyor soruyorum varsa var yoksa yok bitti son gittiğimde ikili test için şu tarihte gel dedi bana yaptırmak istiyo musun diye bile sormadı şaşırdım

anammm sankii kaçıyo hastalarr.. ne gerek var rahat rahat bakması lazım görevi o onun...ben gidiyorum doktora önce oturup bi sorun varmı bulantın kanaman varmı falan soruyo sonra ultrasonda bakalım diyo,bayağıda bakıyo yani anlatıyo o arada bebeğin şurası burda burası bu kadar diye..sonra tekrar oturup değerlendiriyoruz ki doğru olanda bu..o doktor bıkmış herhalde bakmaktan.:KK50:

o zaman dikkat et kendine, sıcak tut elini ayağını,insan ayaklarından hemen hasta oluyo allah korusunn :KK16: ooo rizee mii bi gidemedik şöyle karadeniz turuna,bende karadenize yeşilliğe hayranımm,evet samsun büyüktür sürekli gelişmekte..
Canim her zaman beklerim valla yeterki siz gelin buralara :)
Tabi öğrenirsin canım ne var 30 undan hatta 40ından sonra öğrenen bi sürü insan var neyin eksik:KK66: eşine söyle öğretsin hamileyken kıyamaz sana hem :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Hamileyim diye sokmaz o beni denize.evham=esim :)
aynen bu yıl karadeniz turuna çıkacaktık bebek ceee dedi bize de

artık ilerleyen yıllarda bebişlerle tura çıkarız :KK1::KK1:

Hehehe :) beklerim izmire buyrun gelin valla :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oyy oyy ne kötüymüş yalnız olmak :KK43:
Kizlar hepinizi beklerim valla buralar cok guzel :)
Canım bende kayınvalidesiyle iyi olanlardanım oyüzden bazen anlam veremıyrm etraftaki kavgalara.. Hadi kolay gelsin sana ve eşine:)

12.hafta
Ohh bitti cogunu esim yapti tabii :KK70:
inşallah canım kızlar sabahtan beri doğum konuşuyor ama ben doğuramam vajinismusu yeneli 2 ay oldu korkuyorummm
Canim ne zor ya bende az cok kiyisindan dondum cesaretliydimde cabuk toparlandim.Anliyorum seni..

Çok güzel tesettür mayolarıda var hem:) onlarada bakmaya basla hemen:KK66:

12.hafta
Aklimda bi kac model var canim :cool:

Canım tabi mecburiyet olunca normal diye diretmenin anlamı yok ama sezeryanda uyuyan bebek uyandırılıyo kendi istegiyle cıkması cok daha saglıklı olanmıs.. Oyuzden hepimiz için hayrlısı olsun:)

12.hafta

Benim zaten kendi isteğiyle çıktı sancısını çektim yani ama işte herşeyin hayırlısı çünkü normal doğumda da çok tehlikeli durumlar oluyor, sezeryana göre ama tabi adı üstünde normal olanı en doğru olanı ama bebeğimiz için hangisi iyiyse artık o işler doktora kalıyor o nasıl daha iyi olur derse artık..

Canim ne zor ya bende az cok kiyisindan dondum cesaretliydimde cabuk toparlandim.Anliyorum seni..

hiç yüzünü görmediğin insanlardan davet almak bile çok tatlııı:KK16::KK16:

yehuu hadi bebişlerimiz büyüsün artık sitedeki çizelgede 23 mm gösteriyor ben cuma gittim 26 mm di benim bebekim büyük he huu
Banada 23 mm yazarken benim 29 mm idi 9+5 te simdi kac gosteriyo bilmiyorum telefondan giriyorum goremiyorum o yuzden :))
şöyle hemen girer girmez ultrasyona hazırlıyor yardımcısı sonra bakıyor hemen bak iyi diyor ben kalkıp silene kadar karnımı içeri gidiyor gidiyorum sorun var mı diyor soruyorum varsa var yoksa yok bitti son gittiğimde ikili test için şu tarihte gel dedi bana yaptırmak istiyo musun diye bile sormadı şaşırdım
Benide hemen ultrasona hazirliyo yardimcisi sonra esimi yanima aliyolar.bakarken doktor hem sikintin varmi diye soruyo hemde anlatiyo bana kac mm normalmi bu haftada boyle olur falan diyo sonra masasina geciyo oturup epeyde orda sohbet ediyoruz.esimin ilkokul arkadasi kendisi.cokta tatli bi kadin.dr konusunda sansliyim ben :)
hiç yüzünü görmediğin insanlardan davet almak bile çok tatlııı:KK16::KK16:
Cok samimiyim ben valla esiminde kendi forumundan arkadaslari var bulusuyolar ara sira..

anammm sankii kaçıyo hastalarr.. ne gerek var rahat rahat bakması lazım görevi o onun...ben gidiyorum doktora önce oturup bi sorun varmı bulantın kanaman varmı falan soruyo sonra ultrasonda bakalım diyo,bayağıda bakıyo yani anlatıyo o arada bebeğin şurası burda burası bu kadar diye..sonra tekrar oturup değerlendiriyoruz ki doğru olanda bu..o doktor bıkmış herhalde bakmaktan.:KK50:

oladabilir ya gerçekten ben karnımı silip toplanana kadar koşturuyorum içeriye gitmesem orda konuşcak kendi başına canım sıkıldı hee iyice

bende beklerim canım her zaman :) buyrun ..
benim uzun sürdü senelerce süren var tabi şükür halimize :)

Banada 23 mm yazarken benim 29 mm idi 9+5 te simdi kac gosteriyo bilmiyorum telefondan giriyorum goremiyorum o yuzden :))

Benide hemen ultrasona hazirliyo yardimcisi sonra esimi yanima aliyolar.bakarken doktor hem sikintin varmi diye soruyo hemde anlatiyo bana kac mm normalmi bu haftada boyle olur falan diyo sonra masasina geciyo oturup epeyde orda sohbet ediyoruz.esimin ilkokul arkadasi kendisi.cokta tatli bi kadin.dr konusunda sansliyim ben :)

Cok samimiyim ben valla esiminde kendi forumundan arkadaslari var bulusuyolar ara sira..

ay benim doktorum cidden sorunlu herhalde 2 li test yapcas şu tarihte gel dedi yaptırcan mı falan demedi çıktık delüü

karar verdim ya bi devlete gideceğim onlarda mı öyle :)

vala ben devlete gitmiyorum, o yüzden bilmiyorum ki,bazı insanlarda devlette sıra beklemekten şikayetçi...bu arada doktor 2li test yapcan mı diye sormadı demişsin ya bence o yapmak istemezse söyler diye demiştr öyle,benim doktor da hiç sormadı direk 2li test yapmaz ense kalınlığına,burun kemiği oluşmuş mu diye bakacağız şu zaman gel dedi,biz hatta sorduk 2li test tam olarak ne,neye bakılıyo diye anlattı ama yapmak zorunda değilsiniz falanda demedi,demek doktorda yapılması gerektiğini düşünüyo..

Eveeett :):) ben :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ben aslinda erzurumdayim suan ama tayinimiz tatvana cikti ailem mersin mezitlide yani durumum cok karisik:)bana dr konusunda yardimci olursan cok sevinirim..ortadogu iyi diyolar ama bnm bi bilgim yok:)

Benim dr um yoğunlugu yüzünden randevu veremiyordu. Ama yine de sor istersen. Doktoruma çok güveniyorum. Çok araştırma yaptım ben de en sonunda Ayfer Gürbüz 'de karar kıldım. Kime sorsam, çok iyi bir dr seçmişsin dedi. Bu yüzden içim çok rahat. Eğer Ayfer Hanımdan randevu alamazsan da, bir arkadaşım var. Eşi Mersin Yenişehir hastanesinde Haldun Canova. Ben hanımıyla, Ayfer Hanıma gittikten sonra tanıştım. Ayfer hanıma da çok güvendiğim için doktorumu değiştirmek istemedim. Haldun bey nasıl bir doktordur bilemiyorum tabi. Sadece eşiyle bir dostluğumuz var. Başka doktorlar hakkında da bilgim yok maalesef. Ayfer hanımdan randevu alabilrsen süper olur ama. Imc hastanesi de çok iyi bir hastane çünkü

Benim dr um yoğunlugu yüzünden randevu veremiyordu. Ama yine de sor istersen. Doktoruma çok güveniyorum. Çok araştırma yaptım ben de en sonunda Ayfer Gürbüz 'de karar kıldım. Kime sorsam, çok iyi bir dr seçmişsin dedi. Bu yüzden içim çok rahat. Eğer Ayfer Hanımdan randevu alamazsan da, bir arkadaşım var. Eşi Mersin Yenişehir hastanesinde Haldun Canova. Ben hanımıyla, Ayfer Hanıma gittikten sonra tanıştım. Ayfer hanıma da çok güvendiğim için doktorumu değiştirmek istemedim. Haldun bey nasıl bir doktordur bilemiyorum tabi. Sadece eşiyle bir dostluğumuz var. Başka doktorlar hakkında da bilgim yok maalesef. Ayfer hanımdan randevu alabilrsen süper olur ama. Imc hastanesi de çok iyi bir hastane çünkü

Ben ozmn 2 hafta sonra mersine gidicem simdiden alip randevu alip goruseyim haldun beye de randevu alayim:))ortadogu cok yakindi bize ama onemli olan dr:)cook tesekkur ederim canim iyi oldu bu bilgiler

Ben ozmn 2 hafta sonra mersine gidicem simdiden alip randevu alip goruseyim haldun beye de randevu alayim:))ortadogu cok yakindi bize ama onemli olan dr:)cook tesekkur ederim canim iyi oldu bu bilgiler
Evet erkenden al randevuyu. Ne zamana verirse al bence sen. Öncesinde başka doktora da gidebilirsin ama doguma dogra ayfer hanıma git bence. Doguma kadar mersinde mi kalacaksın?

Evet erkenden al randevuyu. Ne zamana verirse al bence sen. Öncesinde başka doktora da gidebilirsin ama doguma dogra ayfer hanıma git bence. Doguma kadar mersinde mi kalacaksın?

Maalesef..calistigim icin mumkun degil yillik iznimi kullancam..dogumdan 1 ay once falan gelip dogumdan 40 gun sonraya kadar kalcam insallah:)

X