2014 Aralık Anneleri

Canım bende senin dediğinin tam tersi olarak duymustum benimde solda agrım ve erkek hissedyrm ama kısmet tabi

12.hafta

Canım siz yenimi tasındınız buraya tayın felanmı? Bende ev hanımıyım bi gün karsılasrz dr de heralde

12.hafta

Canım siz yenimi tasındınız buraya tayın felanmı? Bende ev hanımıyım bi gün karsılasrz dr de heralde

12.hafta

Ewet cnm esimin tayini cikti. Bende suan ev hanimiyim 9 aylik evliyim daha. Bende atama bekliyorumda zor ihtimal. Bebis buyutcem artik :)) karsilasiriz insallah bidakine haberlesiriz ayni gun gideriz. Sen aldinmi randevu ? İkili testin sonucu cikcagi gun gene gitcem.

Hmmm ilk defa duydum canım ilginç bi durum... Çin takvimi herkeslerde patlıyor mübarek bana da erkek diyor takvim patlar mı ki bende de yaa inşallah :)) arkadaşımın da erkek çıkıyordu 14.ncü haftada Dr kesin kız demiş:) hayırlısı olsun tabi şaka bir yana Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tanısırz canım benim memleketim çünkü sana yardımcı olmak isterim her konuda:) bi ihtiyacın oldugundada hem bi kapın olur burdada..

12.hafta

İnsallah cnm amin. Hemde cok ilginc durum bende doktora gittigimde ogrendim cok korktum ve uzuldum agladim. Hic duymadigim biseydi.. Artik esprisini yapiyorum gerci ben tam kalp seklinde bebiste solda insanin kalbi solda olurya. Tam ask cocugu diyorum :))))

Benımkıde cin takvımıne göre kız:) bakalım benimkinde ne olacak erkek hissedyrm hala

12.hafta

ben varım ben... hiç bulantım olmuyo normalde. ama diş fırçalamak ölüm gibi. hiçbir şey çare etmedi bana da... şimdilik şampuana karşı bi şey olmadı.

aynenn bende bulantım olmadığı halde macunu sokar sokmaz ağzıma öğürmeye başlıyorumm

Canım bende senin dediğinin tam tersi olarak duymustum benimde solda agrım ve erkek hissedyrm ama kısmet tabi

12.hafta

Hadi yaaa efsaneler çeşit çeşit desene :)) tek çare en iyi ihtimalle iki hafta daha beklemek görünüyor bana çatlamam inşallah:))

Tanısırz canım benim memleketim çünkü sana yardımcı olmak isterim her konuda:) bi ihtiyacın oldugundada hem bi kapın olur burdada..

12.hafta

Sagol canim demen bile yeter. Mutlaka tanisiriz. Ben zirt pirt gidiyorum doktora. İlk bebek olunca cok pinpirik oluyor insan :))

Hadi yaaa efsaneler çeşit çeşit desene :)) tek çare en iyi ihtimalle iki hafta daha beklemek görünüyor bana çatlamam inşallah:))

Bakalım bende haftaya gidiyrm dr ye ne diycek merak edyrm

12.hafta

kızlar iki gündür bulantım azalmıştı yani günde 10 kere kusarken 1 kere kustum...ama dün akşam öldüm resmen fışkırır gibi çıkardım afedersiniz geceden beri midem çok kötü ölüyorum bulantı artı ağrı birde çook afedersiniz karın ağrısı ve ishal var....bütün sindirim sistemim iptal oldu 6 haftadan beri 4 haftalıkken hissetmeye başladım çünkü bulantıları ben...varmı karın ağrısıda yasayan...bi geçse ahdim var sadaka vercem..hayattan soğudum resmen..3 yasındaki kızmla hiç ilgilenmiyorum vic dan azabından ölüyorum sonrada

Gunaydin guzel annisler ben de dun gittim doktora cinsiyet tahmininde bulundu kesin olmamakla birlikte kiz gibi gorunuyo dedi :) cin takvimi de kiz demisti bende hep oyle hissediyodum cok sevindim insallah kizdir oglum olursa da uzulmem tabi ama kiz lafini duyunca havalara uctum herkesin gonlundekini verir insallah rabbim

Oyyy cok zordur eminim şuan ilk bebeğimi beklyrm ama empati kurunca bile senin ne yasadıgını ne düşündüğünü anlayabldm canım Alalhım kolaylık versin inşallah bi an önce bulantıların gecer ishali engelleyeck gıdalar tüket bide bulantıyada aynı sekilde yemeklerden kaçın ben peynır ekmek patates haslamasıyla hayatımı gecırıyrm:)

12.hafta

Maşaallah hadi hayrlısı canım ama kız hemen belli olmaz derlerdi bende heycanla haftayaki randevumu beklyrm bakalım cınsıyet twhmınınde buluncakmı

12.hafta

Hakkaten ya aşk bebeği tammm:)))))

ne güzelll inşallahh herkesin gönlündekini versinn

kızlarrr bişi sorucam sizleree:kızartma hamilelere zararlı diye duymuştum ama sabah öyle bi patates kızartması çekti ki dayanamadım ve yapıyorum şimdi,yesem ne olur ki çok sık yiyen biri değilimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…