2014 Aralık Anneleri

kızlarrr bişi sorucam sizleree:kızartma hamilelere zararlı diye duymuştum ama sabah öyle bi patates kızartması çekti ki dayanamadım ve yapıyorum şimdi,yesem ne olur ki çok sık yiyen biri değilimm

Canim gunaydin. Doktorlara bakarsan hic sagliksiz bir sey yemicen bosver canin cekmis ye. Hem herzaman da yemiyormussun. Afiyet sifa olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlarrr bişi sorucam sizleree:kızartma hamilelere zararlı diye duymuştum ama sabah öyle bi patates kızartması çekti ki dayanamadım ve yapıyorum şimdi,yesem ne olur ki çok sık yiyen biri değilimm

Canım valla ben sık sık tüketen biriyim hamileliğimdede daha azaltsamda yedim yani malesef inşallah bi sakıncası yoktr ama yani 9ayfa normal alıskanlıklarımızın dısında bi hayat cok zorlamazmı bilemedm?

12.hafta

Canim gunaydin. Doktorlara bakarsan hic sagliksiz bir sey yemicen bosver canin cekmis ye. Hem herzaman da yemiyormussun. Afiyet sifa olsun.

günaydım canımmm..evett her zaman yemiyorum diye,napalım arada kaçamak yapılabilirr

aynenn,aşırı derece değiştirmek de sağlıksız olurdu dikkat ederek yemek daha doğru

Boyum 1.70. Evlendigimde 52 Kiloydum zayiftim yani. Hamile kalmadan son 3ayimi 5kilo alarak gecirdim. 58.60ile hamile kaldim suan 60.50 yim. Esim diyor dogumdan sonrada boyle ol kilo verme diyor. Kismet.

Boyuna göre cok zayıfmısın ama sende canım:) cok tatlı hamilelerden olucaksın sende ozman ben kendim kılolu oldugumdan zayıf olan hamilelere bayılıyrm göbüşleri cıkıyo bi tek

12.hafta

aynenn,aşırı derece değiştirmek de sağlıksız olurdu dikkat ederek yemek daha doğru

Aynen öyle düşünyrm canım sende zaten fazla tüketen biri değilmişin canının istediğinde ye tabiki afiyr olsun şifa olsun bebişinede sanada

12.hafta

Arkadaslar gunaydin bisi sormak istiyorum.2gundur karin agrim var belimmi karnimmi anlamiyorum tam geciyor yine basliyor bazen bicak kesigi gibi bazen sanki icimde bisi beni kemiriyor gibi sizi seklinde.acaba diyorum genisliyorummu psikolojik belki ama gobegim goguslerim kasiniyor.bide cumadan bu yana mide bulantisi azaliyor.kendimi korkutmamaya calisiyorum zirt pirt doktora gitmek istemiyorum kendimi rahatlatmam lazim.arasira adet agrisi gibide.boyle agrilar yasayan varmi?

Canım benimde sol tarafım agrıyodu dr ye sordum baskı oluyo bebek büyüdkce bunlar cok normal dedi snr stres yapma kendine rahat bıraksak birazda kendimizi cok dinlyrz ayrıca adet zamanlarında adet agrısı cekmekte normalmıs canım onuda yasıyrm..

12.hafta

Sezeryan dogum ve normal dogum hakkinda konusulmus. Ablam 2dogum yapti epidural normal. Cok sukur ne dikislerden sikayeti oldu ne baska biseyden. Hemen ayaklandi. Bebeklerini kendi kucagina aldi emzirdi. Kesinlikle aksi bir durum olmadigi surece normal yapin. Kimsenin icinde kalmadi bebisi bizimmi kalacak. Arkdasim ve bir akrabam sezeryan yapti. Boylu boyunca yatiyorlar. Cocuklarini kucaklarinda tutamiyorlar baskasi tutuyor o emzirmeye calisiyor yatarken. Oturamiyor bile. O bebisi kucagina alip kokusunu icine cekip emziremedikten sonra ne anlami var. Ben onlarin halini gorunce kesin olarak emin oldum ki Allah im nasip ederse normal istiyorum. Hepimize hayirli dogumlar ins Allah.

Evet canim haklisin haftasonu tatil ya evde kendimi daha cok dinliyorum sanirim tesekkurler

aynen bende o acıyı bile tatmak istiyorum,bebeğimi allah izin verirse normal yolla dünyaya getirmek isteğimm

Bende çok istememe rağmen sezeryan oldum mecburiyetten ama hiçte öyle korkutukduğu gibi değil bence abartmayın bende hemen ayaklandım sonta bile bağlatmadım kendi işimi gördüm bebeğimide bi güzel emzirdim :) ama yanımda biri vardı normal doğum yapmış cocuk yırttırmış çom dikişi vardı. O çok ağrı çekti gece bile ağrıdan ahlayıp durdu. Bu doğum işi şans işi yani Allah hayırlı doğum nasip etsin.

Canım tabi mecburiyet olunca normal diye diretmenin anlamı yok ama sezeryanda uyuyan bebek uyandırılıyo kendi istegiyle cıkması cok daha saglıklı olanmıs.. Oyuzden hepimiz için hayrlısı olsun:)

12.hafta

Evet ben de iyi seyler dusunmeye calisiyorum hep, insallah ben de hareketlerini gorurum bol bol cikolata yiyip oyle gidicem :)

Canim ya cok zor biz kendi kendimizi idare edemiyoruz senin bide kucuk kizin var.benim yarin 12.haftam bitiyo ama 2 gundur bulantilarim artti anlayamiyorum yaa..
Oh masallah ilk kizimizda geliyo.bende istiyorum bende :)
Amaan ye gitsin canim hergun yemiyosun nasilsa.benimde haftaya kontrolum var hain planlarim var
aynen bende o acıyı bile tatmak istiyorum,bebeğimi allah izin verirse normal yolla dünyaya getirmek isteğimm
Mazosist
Cesaretinize hayranim valla :)

Valla ben hepsinden korkuyorum.Allah yardim etsin hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…