2014 Aralık Anneleri

Bizim gibi vicdan sahibi bir iki insan olsa basimizda bunlar olmaz kimse bize bakmaz kimse bizi dusunmez kizlar hayat mucadelemizi kendimiz vericez kendimiz en iyi yollari bulmaya calisacaz zor bir yol ama bebegimiz kendimiz ve ailemiz icin biseyleri basarmak zorundayiz tek yapmamiz gereken mantikli dusunmek ve guclu olmak careleri kendimiz bulacaz etlik bana vitamin takviyesi vermedimi gider saglik ocagiyla yada baska hastaneyle gorusurum ne zaman verecekler die beklemen

ben hiç doktor hastane bilmem canım bu zamana kadar işim düşmedi yeni öğreniyorum ama zor ciddenn uğraşmak bi de pisse hepten gidemem ben

haaa bu arada koyayım fotosunu canım haberde veririz nasılmış minnak teyzelerine selam etsin :)

canım sakın banyo yapma , çok geçmiş olsun

kaynana ya görmesede kötü gelinsin hehheh

takmıyorum yaa eşim sinir oluyor artık eskiden gözüne batmazdı ne laf sokup duruyor bu kadın diyor ben alıştım o alışamadı

Hoşgeldin Aramızda 1 gün var. Allah hepimize bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin :) :)

Nerdeymiş öyle devlet memuru yahu? Nasıl büyütmüşsünüz gözünüzde öyle:) Tmm izin alırken amire bağlı olarak koşullar değişebilir de, işe gitmediklerini nerden çıkardın cnm ya... 5dk geç kalmana müsaade edilmeyenler var.

Devlet memuru da çalışıyo yani:)

Sanırım önce testi satın almanız lazım idrar durup dururken renk değiştirmez arkadaş yanlış anlaşıldı bence

Internette bende okudum öyle ama arkadas test almadan yapmis galiba.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne güzel. Biz de hiç maddiyat için destek almadık. Ama ben hiçbir şeyimi kendim seçemedim. Davetiyemi bile basıldıktan sonra gördüm Neyse eşimle aramız iyi olsun da başka bir şey umrumda değil. Gerçi o da göze batıyor. Her yerde gelin geldi bizi unuttu muhabbeti. Ama artık hiiiiççç umursamıyorum.

Tamam canim iyi fikir o esofman olursa o zaman tabii :)

Benim kaynanamin gozunede esimin is yapmasi batiyo surekli sen niye yapiyosun diyo aman 3 hafta geldiler benim mide bulantim dahada artti sitresten uzak olsunlar bi zahmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…