2014 Aralık Anneleri

inşallahh canımm...hehehh didişmek mi yine güldürdünnn olsun biri geliyo yaa benim kimse yok birde 10 güne ev taşıyacağızz ahh ahh
Ayy ben tasidim canim yakin zamanda nakliyeci tuttuk memleketten annem geldi kayinvalidemle birlikte topladilar yerlestirdiler sagolsunlar elimi bile surmedim ama tasinma stresi yetiyo..
mındıkı bugün görces napıyomuş bakalım içerde :))
Ree-siiim isteriz :)
Kızlar saç kestirme konusunda bilginiz nedir?
Sakıncası var mı gerçekten yoksa hurafe mi?

Sanmiyorum canim ya bende kestiricem obur ay uzadi epeyce..batildir o kayinvalidem bise demedi kestirme konusunda bise olsa derdi kesin.

Kuzum bende nerdeyse ayni dertteyim özele gidemiyoruz cok parali ozellikle ankarada benim kuzenim adanada dogum yapacak özel hastanede universal da 600 tl ye anlastilar muayne 30 tl burda lokman hekime sorduk sanki cok super donanimlida 6 bin tl istedi sormadi hic nasi dogum yapacaksiniz falan die yari devlet diyor lina kadin dogum onunda muaynesi 60 tl test 250 tl etlik zubeyde desen asistan dr a kaldim birinde bebek yok dedi diger odada bebekte vardi kalp atisida kan tahlillerim alindi kan tüpleri kaybolmus bidaha 5 tup kan verdim troid var cikti diskapiya gittim endokrine test yapti hic biseyin yok etlik zubeydede cok oluyor bunlar dedi bebegimde bende Allah'a emanetiz Ankaradada yabanciyim napacam bilmiyorum ve etlik zubeydenin poliklinikleri onunde yasak yazmasina ragmen herkes sigara iciyor mide bulantisindan ölüyorum off bide dumansiz hava sahasi diye kendilerini överler

Allah allah benim teyzemin kızları 3 er 3 er doğurdular çok rahat hatta onlar seni çağırıyorlar diyorlar... Ne bir beşkuruş para ne stres diyorlar YALAN mı söylüyorlar :))) anlamadım Allah kolaylık versin kardeşim hayırlısıyla alalım kucağımıza ....

Ayy ben tasidim canim yakin zamanda nakliyeci tuttuk memleketten annem geldi kayinvalidemle birlikte topladilar yerlestirdiler sagolsunlar elimi bile surmedim ama tasinma stresi yetiyo...

aynennnn.. nasıl olacak nasıl yerleşcek derkennn düşünüp duruyorum,evde ufak tefek şeyleri topluyorum o kadar

Kızlar bence şükredin türkiye de bazı şeyler ucuz ben almanyadayım. 2li test devlet hiçbirtürlü ödemiyor 150-200€ Arası vericem şimdi yuh yani keşke tatilimi denk getirseydim türkiyede yaptırsaydım. Devlette beklerim ne olcak okadar para ödeyeceğime derdim. Ama özelde bile okadar pahalı değil bildiğim kadarıyla

allah kolaylık versin canım bütün hamilelere. ama çalışanlara gerçekten 2 kat zor. hele doğduktan sonra bakıcıydı kreşti daha da yıpratıcı.. kızımı kreşe 1 senede zor alıştırdım. bırakırken o ağlıyodu ben ağlıyodum. bu sene sorunsuz gidiyo çok şükür

Vah ki vah her yer kan ağlıyor desene denetleme olmazsa daha bizim başımız çok ağrır... Maalesef hiçbir şeyden ders alamıyoruz. Ne man kafalı toplum olduk diyorum hep (isterseniz kızın ama ölü toprağı serilmiş gibi uyuşuk bir millet olduk) Boşuna 302 can da gitmedi Denetimszilik gözardılık yalakalık diz boyu ..... Allah yardımcımız olsun....

Evet yaaa benimde babanne baktığı halde o ağlamaları hala kulağımda valla bende salya sümük minübüse biniyordum güneş gözlükleri olmasa bu kadın her sabah neden ağlıyor böyle diye peşime düşerlerdi herhalde Allah bunda kolaylık göstersin inşallah....

İşe gitmeyen miiii :O perişan halde çıkara çıkara ayaküstü çalışıyorum bir gün rapor aldım diye müdürün suratını çektim..iki kişiyiz okulda hamile sınav dönemi rapor almasın kimse diye toplantı yapıldı bize ithafen..dr.a hep öğleden sonra 4 gibi gidiyorum bi gün sonra sonucu alıyorum aynı günde hallolmuyor işim...sırf neden Müdür izin vermeyecek boşa yüz düşüreceksin diye... Ha rahatlık konusuna gelince sanırım tek avantajımız aylıksız izin hakkımız...ondada aylık yok sigorta yok emekliliğe eklenecek...emeklilik yaşı olmuş zaten 60 .. 2 sene izin kolay kolay almaz gibi kimse... Allah HEPİMİZİN yardımcısı olsun inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayır canım ya nerdeymiş öyle sistem teyzen bizede söylesin . Birde gidip doktoru 2 saat beklediğim günleri bilirim bildiğin türk hastanesi. Çok çok eskiden annemin zamanında öyleymiş ama ozamandan bu zaman çok şeyler değişti. Birde doktorlar okadar kalitesizki. Ben ayrıyeten türkiyede profösör bulduk bir tane tatillerde hep ordayım ve herzaman aratım telefonla ne yapalım ne edelim diye. Çünkü inan doğru düzgün takibimiz bile yok. Ben 11 haftalığım bebğimin boyunu henüz söylemedi bize ölçmedi bile nerden anlıyor herşey yolunda mı acaba diye? Sordukmu da daha çok erken diyor hayır neye erken ?

cnm bak benimde test sonuçlarım aynen şöyle :

lökosit : 3-4

eritrosit:7-8

epitel:4-5 amorf ürat kristalleri seyrek ama bana bişey demdii.senin değerlerin daha mı yüksek acaba
Canim lökosit-30 epitel-14.55 lökosit kümesi-5.85 ürobilinojen- 2 cikti 375mg antibiyotik icicem 2 gun iste ins gecer sen bol bol su ic sana ilac verdimi dr

kaynanalık kaynanaya yakışıyor o laf sokmasa rahat edemem ben illa bişeyler sıkıştırcak bi de bağışıklık kazandım ne derse desin :)

canım doktordan gelince yaz olur mu nasılmış bebişin hatta ultrasonuda paylaşırsan çok sevinirim :) benim randevum 7 haziranda. nasıl göründüğünü merak ediyorum senlede aramızda 1 güncük var takipteyimm
kayınvalide konusundada bazen yazdıklarınıza imreniyorum ne güzel araları fln diye bazende iyiki aramız iyi değil diyorum.benimkiler ev taşımayı bırak ne esya almaya geldiler nede evi yerleştirmeye.biz düğünden sonra eşimle ev yerleştirdik.annemler eşya almaya geldi ama oğlan tarafı öyle yapınca onlarda ev yerleştirmeye gelmedi tayinimizin çıktığı şehre kalmıştık ortada ... düğünden sonra herkes kurulu düzene gider biz kartonların içinde hal neşir olmuştuk... ALLAH a havale ettim onları

nasıl sigara içiliyor yaaa anlamadım. nerede oturuyorsun canım? bilgi hastanesini araştırdın mı?

Allah kolaylıklar versin canım..

allah allah eşya almaya ev yerleştirmeye gelseler burunlarını soksalar daha mı iyi olurdu. boş ver canım en güzelini yapmışsınız.

Canim lökosit-30 epitel-14.55 lökosit kümesi-5.85 ürobilinojen- 2 cikti 375mg antibiyotik icicem 2 gun iste ins gecer sen bol bol su ic sana ilac verdimi dr

yok cnm vermedi hatta baktı baktı normal dedi.benim tsh yüksek çıktığı için ona yoğunlaştı sanırım. yoksa monurol verirdi doktorum biliyorum önceki gidişlerimden.az bişey çıksada hemen onu yazıyodu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…