2014 Aralık Anneleri

kızlar pek giremiyorum foruma fu ara. 2 gündür kasığımda ve karnımda bir ağrı hissediyorum. geceeleri sağdan sola dönerken artıyor. bu durum normal mi acaba? cuma günü ikili test için gidicez. ne yapmam lazım bilgisi olan var mı acaba?

Hay bir devlet memuru olamadık gitti yaniiii Bi de 3 çocuk doğur derler önce sen şartları iyileştir gebeleri bile ikiye ayırıyon devlet memuru insan da biz neyiz bizim çocuk doğurmak hakkımız değil mi? Adamlar işe gitmiyor işe ... Biz işten çıkamıyoruz....Bari gebelere kolaylık sağla patronlar nerdeyse hamile kaldık diye canımızı okuyor önce devlet olarak onları bir sustur ..... Bu stresle gene bu bebeler iyi doğuyor anne olmak rahat bir hamilelik geçirmek bizim de hakkımız Kadın Doğum bölümlerini her yerde ücretsiz yap...bir sürü tahlil test suyumuz çıkıyor oraya buraya gitmek izin almaktan 9 ay bari rahat ettir hani sosyal devlettik biz nerdeeeeeeeeeeeee

canım devletin özel sektörler için de çok iyi kanunları var , uymuyosa şikayet edeceksin.ama çalıştığın yer diye etmiyorsun.özellerde patronlar tınlamıyor kanunları çünkü şikayet yemiyorlar pek. oysa kanunlar iyi bence , eşim avukat özelde çalışmıştım bende bana haklarımı söyleyip dururdu ordan biliyorum. özelleride devlet başı boş bırakmış değil

ya ben bebeğime sarıı polarlı bi takım aldım kapşonlu falan civciv gibi yerim ben onu. bir ay oldu alalı:KK1::KK1::KK1::KK1: giydirmek nasip olur inşallah. 5 tane de çıtçıtlı badi aldım .... acelecimiyim ne:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

oyy sanırım o takımı bende biliyoruumm.e bebekte görmüştüm bayılmıştımda almaya cesaret edemedim.aslında çok umutluyum olacağına arada aklıma ne kadar endişe düşsede inanıyorum kucagıma alacağıma ama işte elim gitmiyo yinede. güle güle giydir cnm .zaten bizim bebeklerimiz kış bebeği olacağı için kadife setlere bakıyorum çok tatlılar.cinsiyetler belli olsun önermeye başlıcam hepsini sık kullanılanlara ekliyorum teeek tekk :KK16::KK16:

canım ben geçen sene doktora gitmiştim mide bulantısından idrar testi bakıldı.az önce tekrar baktım sonuçlarıma keton pozitif çıktı.ben o neden öyle dediğimde önemli değil aç olduğun için öyle çıkmıştır dedi :44: ya salladı yada ne bileyim hiç antibiyotik flnda vermedi özeldi bide[/QUOT
Cokmu kusuyosun canim keton pozitifse serum vermesi gerekiyodu benim pozitif cikti 1 ay rapor verdi p.tesi ise basliycam

evet cnm çok kusuyodum o dönem.ishalde vardı ve bana psikolojik olabilir deyip gönderdiler.geceleri bacaklarım birbirine vuruyodu titrerken durduramıyodum.çok kötüydü ALLAH tekrar yaşatmasın.keşke o dönem araştırsaymışım netten ketonun pozitifliği ne demek diye.

konuşsun o zaman annesiyle...ben alışamadım senin bu kaynanalığına desin :KK1::KK1:

Bi de eşinin yaptığı her kötü davranış da senden bilinir. Sen bunları yapmazdın karın öğretti der bnm kaynana.. Salak ya bnm koca yaptıklarını görmüyor ya illa ben öğretcem:))

gözümüz aydın canlar kayınvalidem teşrif etti telden bakarım artıkın çok yazamasamda okurum sizleriii :))

Internette bende okudum öyle ama arkadas test almadan yapmis galiba.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım onu ben uzun zaman önce araştırmıştım onun için test alınması gerekiyo bnmde bildiğim kadarıyla.yurtdışındada yasaklanmış sanırım daha sonra.100 tl civarındaymış fiyatıda.

bekliyo teyzeler güzel haberlerii :KK1:

Kizlar bu gecen cumaki resimleri bebislerin

Eklentiler

• $20140523_123415.jpg
    $20140523_123415.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 43
kızlar pek giremiyorum foruma fu ara. 2 gündür kasığımda ve karnımda bir ağrı hissediyorum. geceeleri sağdan sola dönerken artıyor. bu durum normal mi acaba? cuma günü ikili test için gidicez. ne yapmam lazım bilgisi olan var mı acaba?

yok mu???:26::26::26:

oyy sanırım o takımı bende biliyoruumm.e bebekte görmüştüm bayılmıştımda almaya cesaret edemedim.aslında çok umutluyum olacağına arada aklıma ne kadar endişe düşsede inanıyorum kucagıma alacağıma ama işte elim gitmiyo yinede. güle güle giydir cnm .zaten bizim bebeklerimiz kış bebeği olacağı için kadife setlere bakıyorum çok tatlılar.cinsiyetler belli olsun önermeye başlıcam hepsini sık kullanılanlara ekliyorum teeek tekk :KK16::KK16:

evet cnm çok kusuyodum o dönem.ishalde vardı ve bana psikolojik olabilir deyip gönderdiler.geceleri bacaklarım birbirine vuruyodu titrerken durduramıyodum.çok kötüydü ALLAH tekrar yaşatmasın.keşke o dönem araştırsaymışım netten ketonun pozitifliği ne demek diye.

Sıvı-elektrolit dengesi bozulunca keton cikiyo..uzuldum canim umarim suan iyisindir dr nu degistir bence nasil birsey yok der ya..

Neden? Yaptım bile de 😒

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

banyo yapmak iyi değil rahim mi açılıyomuş ne. ben gecen hamilelikte kahve lekelerle bas etmeye çalışırken banyo yaptım ve banyodan sonra kanamaya döndü.dr keşke yapmasaydın dedi ,düşüğe sebep oluyo. Rabbim meleğini korur inşallah

günaydın arkadaşlar ben bugün bir şey denedim ve sizinle paylaşmak istedim internette okumuştum amerikada uygulanan bir evde cinsiyet belirleme testiymiş 10.haftadan sonra yapılabiliyormuş biz de bu sabah eşimle yaptık önce testi anlatayım şeffaf ve temiz bir kaba sabah ilk idrarını yapıyorsun ve 10 dakika bekliyorsun idrar yeşilimsi bir renk alıyorsa erkek turuncu gibi oluyorsa kız demek oluyormuş ben meraktan yaptım yarında ikili taramaya gidicez doktor ne diyecek bakalım sizde bir deneyin testin doğruluğu hakkında istatistik yapmış olalım.buarada bizikisi yeşilimsiydi :) yani erkek çıktı bakalım gerçekten öylemi :KK70:

Ayh bilseydim bende yapardim bu sabah ogleden sonra ikili test icin gidicem. Erkekse belli oluyor diyolar. Ben kiz hissediyorum :)) yarin denicemmm mutlaka :) az su ictigim icin zaten idrarim turuncumsu oluyo bakalim nolcak.

Sıvı-elektrolit dengesi bozulunca keton cikiyo..uzuldum canim umarim suan iyisindir dr nu degistir bence nasil birsey yok der ya..[/QUOTE]

bilmem ki cnm neden öyle yaptı izmirdeydik o dönem şifa hastanesine gitmiştim..yazık ya medet umarak gidiyoruz ..şuan iyiyim çookk şükürrr

X