2014 Aralık Anneleri

İşe gitmeyen miiii :O perişan halde çıkara çıkara ayaküstü çalışıyorum bir gün rapor aldım diye müdürün suratını çektim..iki kişiyiz okulda hamile sınav dönemi rapor almasın kimse diye toplantı yapıldı bize ithafen..dr.a hep öğleden sonra 4 gibi gidiyorum bi gün sonra sonucu alıyorum aynı günde hallolmuyor işim...sırf neden Müdür izin vermeyecek boşa yüz düşüreceksin diye... Ha rahatlık konusuna gelince sanırım tek avantajımız aylıksız izin hakkımız...ondada aylık yok sigorta yok emekliliğe eklenecek...emeklilik yaşı olmuş zaten 60 .. 2 sene izin kolay kolay almaz gibi kimse... Allah HEPİMİZİN yardımcısı olsun inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öğretmenleri de anlayabiliyorum onların işi de zor ama diğer kuruluşlar çok rahat .... Bende o zaman diyorum bizde onlar gibi rahat olalım diyee

Vah ki vah her yer kan ağlıyor desene denetleme olmazsa daha bizim başımız çok ağrır... Maalesef hiçbir şeyden ders alamıyoruz. Ne man kafalı toplum olduk diyorum hep (isterseniz kızın ama ölü toprağı serilmiş gibi uyuşuk bir millet olduk) Boşuna 302 can da gitmedi Denetimszilik gözardılık yalakalık diz boyu ..... Allah yardımcımız olsun....
Hepsi ihmal yuzunden yurt disindaki maden ocaklariyla bizimkiler arasinda dag gibi fark var chp uyarmis 2 kez sirf muhalefet diye diblenmemis simdi bi para yardimi diye tutturmuslar onuda sattiklari yeelerden verirler artik o parayi o eve kocasi getirmezse napsin o kadin o cocuklar o parayi deprem degil dogal afet degil kader hic degil bile bile ihmal kadina siddette 10 yilda %4000 artti sayiya bakarmisin cunku kadina deger vermeyip kadinin cocuk dogumundan kurtajina kadar bulasan bir geri zihniyet var basimizda kadin degersiz gozlerinde ondan siddet artti ölüm artti cunku adam öldürenler serbest birakildi yolsuzluk yapanlar ortalikta geziyor garibanlarsa bir 250 bin dolarlik yasam odalari yok diye toprak altinda nefessiz kalarak yanarak feci bir sekilde can veriyor hepsi devlet ihmali soma holdinge gökdelen dikene kadar gidip isi denetleselermis denetlemek isteyenide cogunluk onlarda diye reddedip goz yummasalarmis bdp bile kabul etmisken tasariyi bunlar bizlerle dalga geciyorlar icimiz yaniyor yemin ediyorum

Kizlar ben boyle sutyen ariyorum
aje8emyd.jpg

8ujypa6y.jpg

3y3ahequ.jpg

canım üstteki resimlerdekini bilmem ama en alttakinden almıştım ben hiç rahat olamadım hiiçç.blki göğüslerim iri olduğu için öyle oldu bilemicem ama sende bnm gibiysen şahsen tavsiye etmem

ayy bi saatir geçmiş sayfaları okuyorumm nasıl muhabbet olmuş maşşalllaaahhh :KK16: beni bi memleketim bursaya götürdünüz bi yaşadığım şehir konyaya :KK9: sonra eşler konusundaki şikayetler ortak sanrım onu anladımm.. südyen alan arkadaşım güle güle kullaaann hiç sarkmadan inşallah :) ama sen 80 beden almışsın anlaşılan büyük değil o yüzden takma hiç ben alsam 90 dan aşağı yok alamam malum :KK17:
bu sayfada herkes aldığını paylaıyo ya çok hoşuma gidiyo inşallah bebişerimize aldıklarımızıda paylaşırıızz :KK16::KK16:

ya ben bebeğime sarıı polarlı bi takım aldım kapşonlu falan civciv gibi yerim ben onu. bir ay oldu alalı:KK1::KK1::KK1::KK1: giydirmek nasip olur inşallah. 5 tane de çıtçıtlı badi aldım .... acelecimiyim ne:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım üstteki resimlerdekini bilmem ama en alttakinden almıştım ben hiç rahat olamadım hiiçç.blki göğüslerim iri olduğu için öyle oldu bilemicem ama sende bnm gibiysen şahsen tavsiye etmem

Benimkilerde iri ben 3.yu eleyeyim o zaman ben sporcu sutyeni alicam karar verdim lcw de buldum ama bizim burdaki lcw kucuk netten alicam artik
2e5ady4y.jpg

Son düzenleme:
walla farklı oluyo cnm ya yaşayan biliyo

valla biz her şeyi eşimle yaptık, iki taraftan da ne 1 kuruş para kabul ettik ne de fikir vermelerine müsaade ettik.
eşya için mağaza dolaşırken kvnin kpnin yanında gık diyemeyen yüzü 5 karış gelincikleri gördükçe üzüldüm, davetiye seçerken yan masada kaynana her modele atlıyordu ay ne güzel ay bilmem ne salak kendi evlenecek snaki. kız gık diyemeden göz yaşı akıtıyordu, sonra ne zırlıyorn diye bir bağırdı damat kıza. hala gözümün önünde bu tarz manzaralar.

ben evlendiğimde tayinim olmamıştı, evi dayıycaz döşüycez ,tayinim kimblir ne zaman çıkacak eşim bekar kalacak batıracak herşeyi diye eşyaları mağazadan teslim almadık. yatak odası geldi sadece düğünden önce. düğünden 20 gün sonra tayinim çıktı. balayı dönüşü eşyalarımız geldi yerleştirdik eşim ve ben. aileler 2 ay sonra yemeğe geldi gördüler evimizi. hiç de eksiklik hissetmedik, iyi ki böyle oldu:)

nasıl sigara içiliyor yaaa anlamadım. nerede oturuyorsun canım? bilgi hastanesini araştırdın mı?
Yok canim yabanciyim burda bakim bi ya bildigin iciyolar iste incirlide oturuyorum yunusemre cad. Tek sigara olsa bide sabah 8 bucukta sira aliyorum kan verecem ac bekliyorum saat 11 bucuga kadar bide dr lar asistan canimi cok yaktilar vaginal ultrasonda ya cok korktum ne vitamin verdiler ne kan hapi b 12 cok dusuk diyorum 130 du en son bakmadilarda ilacta vermediler nolacak boyle

Enteresanmis :KK70: bende denicem yarin sabah. Bugun pet bardak isteyim esimden.. Benim daha ögrenmeme 3hafta var oda bebiş utanmazsa :) peki ben sabaha karsi 4 gibi uyaniyorum. Tuvalete. Sonrada su iciyorum olmaz dimi öyle. Gece mi yapsam ben.

Sanırım önce testi satın almanız lazım idrar durup dururken renk değiştirmez arkadaş yanlış anlaşıldı bence

Hepsi ihmal yuzunden yurt disindaki maden ocaklariyla bizimkiler arasinda dag gibi fark var chp uyarmis 2 kez sirf muhalefet diye diblenmemis simdi bi para yardimi diye tutturmuslar onuda sattiklari yeelerden verirler artik o parayi o eve kocasi getirmezse napsin o kadin o cocuklar o parayi deprem degil dogal afet degil kader hic degil bile bile ihmal kadina siddette 10 yilda %4000 artti sayiya bakarmisin cunku kadina deger vermeyip kadinin cocuk dogumundan kurtajina kadar bulasan bir geri zihniyet var basimizda kadin degersiz gozlerinde ondan siddet artti ölüm artti cunku adam öldürenler serbest birakildi yolsuzluk yapanlar ortalikta geziyor garibanlarsa bir 250 bin dolarlik yasam odalari yok diye toprak altinda nefessiz kalarak yanarak feci bir sekilde can veriyor hepsi devlet ihmali soma holdinge gökdelen dikene kadar gidip isi denetleselermis denetlemek isteyenide cogunluk onlarda diye reddedip goz yummasalarmis bdp bile kabul etmisken tasariyi bunlar bizlerle dalga geciyorlar icimiz yaniyor yemin ediyorum

Ah canım aahh nice canlar gitti... Bu devlet-millet akıllanmaz 92 de Zonguldak'ta 260 kişi ölmüştü. Ne o ders mi alındı cezalar mı denetimler mi arttırıldı..Anca konuşsunlar icraat desen yok. Şimdi vakıf kuracakmış da çocukları okutacakmış keşke babaları hayattayken düşünselerdi bunu olmaz mıydı. Hepsi sahte timsah gözyaşları vicdanı olan bir insan o şartlarda bu kadar insanın vebalini almaktan korkar önlemlerini bir bir alırdı... İşçisi de ona beddua okumazdı şimdiiiii İyilik bu kadar zormu zengin olsan o kadar ne değişecek yiyeceğin yine peynir ekmek yatacağın gene 2 karışlık yerrr bu ne para hırsı kardeşimmmm geldik gideceğiz insan olun insan kaynakları eşit dağıtın bakın o zaman paranın esiri olmaktan da kurtulacaksınız.....

canım ben geçen sene doktora gitmiştim mide bulantısından idrar testi bakıldı.az önce tekrar baktım sonuçlarıma keton pozitif çıktı.ben o neden öyle dediğimde önemli değil aç olduğun için öyle çıkmıştır dedi :44: ya salladı yada ne bileyim hiç antibiyotik flnda vermedi özeldi bide[/QUOT
Cokmu kusuyosun canim keton pozitifse serum vermesi gerekiyodu benim pozitif cikti 1 ay rapor verdi p.tesi ise basliycam

ya ben bebeğime sarıı polarlı bi takım aldım kapşonlu falan civciv gibi yerim ben onu. bir ay oldu alalı:KK1::KK1::KK1::KK1: giydirmek nasip olur inşallah. 5 tane de çıtçıtlı badi aldım .... acelecimiyim ne:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bende kendimi zor tutuyorum daha dogrusu esim beni zor tutuyo hemen magazaya gidip biseyler almak istiyorum her kontrole gittigimizde ama cinsiyet belli olsun erken diye magazanin kapisindan ceviriyo beni :)

Ne guzel dusunmussun canim ama benim ancak cikti gobegim 3 ten 9 a cekerim artik :)

ya bande 10 haftayı bitiriyorum göbeğim yeni yeni çıktı , ben zaten ayva göbekliyim ama 9 ayda ne değişiklikler olur diye 1 den başladım ben çekmeye.aslında ilk aylarda zayıflarım gider diye düşünmüştüm ama gitmedi.birde hep aynı kıyafeti giymeye çelış yanyana koyunca güzel duruyo

canım doktordan gelince yaz olur mu nasılmış bebişin hatta ultrasonuda paylaşırsan çok sevinirim :) benim randevum 7 haziranda. nasıl göründüğünü merak ediyorum senlede aramızda 1 güncük var takipteyimm :KK54:
kayınvalide konusundada bazen yazdıklarınıza imreniyorum ne güzel araları fln diye bazende iyiki aramız iyi değil diyorum.benimkiler ev taşımayı bırak ne esya almaya geldiler nede evi yerleştirmeye.biz düğünden sonra eşimle ev yerleştirdik.annemler eşya almaya geldi ama oğlan tarafı öyle yapınca onlarda ev yerleştirmeye gelmedi tayinimizin çıktığı şehre kalmıştık ortada ... düğünden sonra herkes kurulu düzene gider biz kartonların içinde hal neşir olmuştuk... ALLAH a havale ettim onları :KK14::KK14::KK14:

aynen öyle bizimde evlendik bir ay temizlik yaptık eşimle ev yerleştirdik halılarımız yoktu hehe komikti ama hem ağladım hem güldüm hem yerleştirdim aynı kaderi paylaşıyoruz kaynana bana az etmedi canım ondan kaçtık uzaklara ama napim gene zorunlu görüşüyoruz o da ben de sabretmeye çalışıyoruz :)

Mutlaka resim bekliyoruz annesiiiii :)

tamamdır 5 te randevumuz 6 yı geçer koymam bekleyin mındıkı zıplarken çektircem sizin için :) teyzeleri

X