2014 Aralık Anneleri

cnm bak benimde test sonuçlarım aynen şöyle :

lökosit : 3-4

eritrosit:7-8

epitel:4-5 amorf ürat kristalleri seyrek ama bana bişey demdii.senin değerlerin daha mı yüksek acaba

her geçen gün daha iyiyim ben... belirtilerim azaldı haziranın 4 ünde randevum var inşallahh güzel haberlerle döneriz hepimizz

İnşallah canım daha 2.randevum benim 9+1 olduk teyzesi

Ya Settar

Canim yaa hem guldum hem empati yaptim..
İste boyle rahat anneleri seviyorum.:) hersey kafada bitiyo olumsuz seylere inandikca hayati zehir ediyoruz kendimize.motivasyonun hic eksilmesin insallah...
Ne kadar çok inşallah demişim adnan hoca gibi hadi bu da benden size kediciklerim maşallah

Ya Settar

Ayy onlara cok guluyorum benn

cnm bak benimde test sonuçlarım aynen şöyle :

lökosit : 3-4

eritrosit:7-8

epitel:4-5 amorf ürat kristalleri seyrek ama bana bişey demdii.senin değerlerin daha mı yüksek acaba

Kızlar benim de eritrosit 28, lökosit 19 çıktı ama bişi vermedi Dr...kültür istedi kültürde KETON diye birşey var o negatif çıktı...pozitif olsaydı ilaç başlayacaktık dedi..hiç anlamam idrar yolundan fln amma fikir olur belki size doktorumun yaptığını paylaşayım dedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dilim alışmış herşeye inşallah derim bi baktım 3 kez yazmışım heheh kelime dağarcığım daraldı uyumaktan anormalleştiim

Ya Settar

bosverr cnm.Artik bebislerjmjz icin o kadar dua edip Allah'a birakiyoruz.bu yuzden insallah masallah baska bisey diyemiyoruz.Allah'im korusun meleklerimizi

Böyle çıktı ordaki daireyi Dr çizdi...pozitif olsaymış antibiyotik verecekmiş...lökosit fln yüksek ama gerek duymadı ilaça

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400830721796.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 37
evet canım bitkisel falan hikaye benim dr um da önermiyo boyaları hiç bi şekilde. bu dediğim makyaj ürünü rimel gibi aynı. sadece önlere süreriz artık iyice uzayınca.saç bandı falan filan idare ederiz.

Ama rimel kalıcı değilmiş oyle okudum ozel günlerde surebilirsiniz yaziyordu.hepsiburada.com da var.bide sac rengiyle nasıl aynı rengi bulcaz ki...

öyle miiii anommmm bizde bugün 10+5 olduk

İnşallah haftaya benim de sıkıntılarım azalır ki daraldım yatağa yapışmaktan bide ben de tv kültürü yok hep kitap okurdum şimdi onu takip etmek midemi bulandırıyor hepten vakit geçmiyor babaannesi geliyor azcık onla didişiriz geöer hemen günler

Ya Settar

amaç ne peki neredeki rengi açmak istiyorsan oraya sür.. artık ben papatya suyundan gölge yapıyorum ara ara sürüp şekil şemal yapıyorum sende dene dibine süreceksin diye bir şey yok ki

cnm ben boya yapabilseydim kendi sac rengime boyatcaktim.sadece beyazlarimi kapatmak amaci ile.

Ama rimel kalıcı değilmiş oyle okudum ozel günlerde surebilirsiniz yaziyordu.hepsiburada.com da var.bide sac rengiyle nasıl aynı rengi bulcaz ki...

kalıcı değil cnm günlük kapatmak için sadece. birebir bulmak münkün değil de en yakınını kullanmak lazım. zaten 3 rengi oluyo heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…