2014 Aralık Anneleri

kızlar, en etkili bulantı ilacı zofer....doktor dün yine söyledi bana...ki benim bulantım en en yüksek boyutta...benim bile kusmamaı durduruyo...diğer ilaçlar etki etmediyse deneyin mutlaka doktorunuza sorarak

Canım çoook geçmiş olsun inşallah bişi olmaz bebeğin sıkıca tutunur sana inşallah...dua edelim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkurler arkadaslar cok sağolun:)

Kanama devam edıyor, ama cogunlukla kahverengi yani aktif kanama degıl. Ck nadır kırmızı oluyor. Aslında kahverengı istenilen birşey çünkü içerdeki kanın cıkması gerekıyor bi şekilde..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[/QUOTE]
Maasallah canim ne guzel karnin cikmis ben tam 5 kilo verdim hala berbat durumdayim aksamlari icim resmen disima cikiyo bi gecse bende foto cekmeye baslarim:)[/QUOTE]
Ben fazla vermedim 1 kilo verdim evlendikten sonrada bikac kilo almistim zaten :KK66:
resimlerini koyan arkadaşlarım göbüşlerinize de bebişlerinize de maşallah :)
Hepimize masallah canim :)
selam kızlar ben yeniyim aranızda bende 10+2 yim gün itibariyle :)
benim zaten minnak bi göbeğim vardı hali hazırda şu an hissedemiyorum şişti mi şişmedi mi :) şişince resim koyucam
benim sat 12 mart beklenen doğum 17 aralık
Hosgeldin canimmm.:)
günaydınlar,bende aranıza yeni katıldım 2013 eylül annesiyim aynı zamanda

Sende hosgeldinnn:)

arkadaşlar günaydınlar
ya ben birşey sormak istiyorum bilgisi olan varsa. benim saçlarım boyalı. daha doğrusu röfleli. dipler çıkmaya başladı ama tabiki boyatmıcam. dipler o kadr rahatsız etmiyo gerçi kendi saçım da açık kumral olduğu için çok aşırı göze batmıyo amaaaa ben de beyaz çok. onlar baya belli olmaya başladı. saç maskaraları varmış aynı rimel gibi. yıkayınca geçen. saç derisine temas etmeden sürülebilien. dr a da tarif etttim kullanabilirsin dedi. ama birkaç eczaneye ve parfümeriye sordum bulamadım. ruj şeklinde olanları gösterdiler. o da çok kullanışlı gibi gelmedi. son olarak watsons a bakıcam. kullanan var mı aranızda. ? memnun musunuz?

cnm durumumuz aynı bendede gölge var uzadilar epeyi ve beyazlar...doktoruma gittigimde bi hasta bitkisel boya falan dedi doktorumda hepsi soylenti hicbir sekildr boyatmaman lazim dedi..ben de o cevaptan sonra sormadim doktoruma

cnm durumumuz aynı bendede gölge var uzadilar epeyi ve beyazlar...doktoruma gittigimde bi hasta bitkisel boya falan dedi doktorumda hepsi soylenti hicbir sekildr boyatmaman lazim dedi..ben de o cevaptan sonra sormadim doktoruma

ben de inanmıyorum canım bitkisel boyaya falan. bitkisel organik vs dedikleri de kimyasal. içinde amonyak olmadığı için diğer boyalar gibi kokmuyor, kandırıyorlar bizi:)

ben de inanmıyorum canım bitkisel boyaya falan. bitkisel organik vs dedikleri de kimyasal. içinde amonyak olmadığı için diğer boyalar gibi kokmuyor, kandırıyorlar bizi:)

Aynen.ama benim de beyazlarim rahatsiz ediyor beni nasıl kapatacam bunları bilmiyorum :KK43:(

kızlar, en etkili bulantı ilacı zofer....doktor dün yine söyledi bana...ki benim bulantım en en yüksek boyutta...benim bile kusmamaı durduruyo...diğer ilaçlar etki etmediyse deneyin mutlaka doktorunuza sorarak

Canım doktorum zofer ve zofran aynı dedi.. Ben eczacıya sordum o da teyit etti bir farkı yokmuş yani bileşen maddeleri aynıymış ik zamanlar iyiydi ama artık etki etmiyor bana :KK43: ktyril var daha etkili ona da doktorum müsade etmedi...çekeceğim anlaşılan

ücretsiz izin imkanın varsa maddi olarak 2 yaşına gelene kadar izin alabiliyorsunuz ama bu izin süresince emeklisandığına paran yatmıyo yani ücretsiz izin emeklilik süresini uzatıyor

doğum için aldığımız süreleri daha sonra borçlanabiliyoruz en son yasa değişmişti çocuk sayısına göre ne kadar borçlanılabildiği doğum izni süresince analık primimiz yatıyo sadece oda 16 hafta için özel sektör olduğu için ücretsiz izin hakkını vermiyo çoğu yer

Günaydın canım çok iyi anlıyorum seni:KK43:
Bende bugün kahvaltıda ilk defa iki dilim ekmek yedim şükür diyordum ki beş dakika önce çıktı hepsi çok yoruldum yaa :KK43: okulda zaten mübarek hamile olduğumu bilmeyen yok sürekli öğüren bi öğretmen çocuklar bile anladı yaaa of:KK43: benim bi öğrenci Abisine demiş.abisinin öğretmeni de eşim..çocuklar eşime de baba oluyormuşsunuz demişler...rezillik diz boyu oldu sayemde... çok şükür ama yine de çok şükür...geçecek inşallah 12. Nci haftada inanıyorum ben...zofran etki ediyordu artık o da kesmiyor beni

Çalışan için çok daha zor canım dün dışarı çıktım uzun zaman başım döndü kalbim sıkıştı benim koku muhabbetim çok sıkıcı malesef her şey kokuyor kendi evimi sevmiyorum rabbim sağlık versin çabucak geçsin inşallah

Ya Settar

günaydınn cann :) günaydın halsizliğimm :KK1::KK1:

Nasılsıniz bugün sayfaları okudum göbüşler Bebişler sağlıklı olsun inşallah cinsiyet testini ben de yarın yapayım inşallah bugün doktor randevum var hayırlı haberlerle dönerim inşallah

Ya Settar

Çalışan için çok daha zor canım dün dışarı çıktım uzun zaman başım döndü kalbim sıkıştı benim koku muhabbetim çok sıkıcı malesef her şey kokuyor kendi evimi sevmiyorum rabbim sağlık versin çabucak geçsin inşallah

Ya Settar

İnşallah canım geçsin biran evvel iştahımız geri gelsin midemiz bulanmasın inşallah....

Nasılsıniz bugün sayfaları okudum göbüşler Bebişler sağlıklı olsun inşallah cinsiyet testini ben de yarın yapayım inşallah bugün doktor randevum var hayırlı haberlerle dönerim inşallah

Ya Settar

Ne kadar çok inşallah demişim adnan hoca gibi :p hadi bu da benden size kediciklerim maşallah

Ya Settar

Canım doktorum zofer ve zofran aynı dedi.. Ben eczacıya sordum o da teyit etti bir farkı yokmuş yani bileşen maddeleri aynıymış ik zamanlar iyiydi ama artık etki etmiyor bana :KK43: ktyril var daha etkili ona da doktorum müsade etmedi...çekeceğim anlaşılan

HADİ YA :KK43: BANA ETKİ ETTİYSE HERKESE EDER DEMİŞTİM BEN DE..ama bi de ben yüksek dozda kullanıyorum...8 miligram...4 mg. olanlar da var

Ya Settar

her geçen gün daha iyiyim ben... belirtilerim azaldı haziranın 4 ünde randevum var inşallahh güzel haberlerle döneriz hepimizz :KK16:

bana da yasak dedi doktorum boyayı.. benimde beyazım çok bi de saçlarım kömür karası düşün beyazlar ne iğrenç sırıtıyor.. bende papatya suyu sürüyorum doktorum onda bi sakınca yok dedi.. papatya çayı demliyorum saçlarıma sürüyorum rengini en azından kırıyor.. kimisi de deniz suyu sürüyor

HADİ YA :KK43: BANA ETKİ ETTİYSE HERKESE EDER DEMİŞTİM BEN DE..ama bi de ben yüksek dozda kullanıyorum...8 miligram...4 mg. olanlar da var

Yok kuzum 8 mg içiyordum maalesef etki etmiyor artık :KK43: daha yüksek dozlarda da dr müsade etmiyor...çekeceğiz mecbur artık bebişlerimiz için..inşallah sağlıklıca gelirler kucağımıza da bu günleri de unuturuz o zaman:)

İnşallah canım geçsin biran evvel iştahımız geri gelsin midemiz bulanmasın inşallah....

Diyorum demek yaşlılar böyle tad almadıkları için canları bir şey çekmiyor

Ya Settar

bana da yasak dedi doktorum boyayı.. benimde beyazım çok bi de saçlarım kömür karası düşün beyazlar ne iğrenç sırıtıyor.. bende papatya suyu sürüyorum doktorum onda bi sakınca yok dedi.. papatya çayı demliyorum saçlarıma sürüyorum rengini en azından kırıyor.. kimisi de deniz suyu sürüyor

Ama kendi saç rengini de açar papatya suyu

X