2014 Aralık Anneleri

benim öyle değil gölge var cok alakasız olur.bidahaki gidisimde doktoruma yine sorcam boya için ne diyor bakalım

kimi doktor müsaade ediyor ama
burada saçını boyatıp çocuğunun saçı da yarısı sarı yarısı siyah olanı gördükten sonra ben asla düşünmüyorum

aa iyi fikir aslında. peki beyazları sarartıyor mu. benim zaten baya açık saç rengim bana uyabilir

beyazlar da hafif sararıyor belli olmuyor yani iyi oluyor ama hemen çok sürüp çıkma güneşe tutam tutam al saçlarından sür 15dk dur güneşte yani birden saçını papatya suyuna bulayıp çıkma o zaman kötü oluyor çünkü daha önce yapmamışsın çok açılır birden saçın.. ara ara sür
bi de deniz suyu da mükemmel açıyor

beyazlar da hafif sararıyor belli olmuyor yani iyi oluyor ama hemen çok sürüp çıkma güneşe tutam tutam al saçlarından sür 15dk dur güneşte yani birden saçını papatya suyuna bulayıp çıkma o zaman kötü oluyor çünkü daha önce yapmamışsın çok açılır birden saçın.. ara ara sür
bi de deniz suyu da mükemmel açıyor

aa tmm canım ya teşekkürler deneyeceğim iyiki söyledin. hiç denemedim daha önce çünkü.

ya bu arada bana bildirimler gelmiyo özel mesajla bugün. forumu takip edip bakıyorum sürekli bana gelen cevaplara. sizde de var mı aynı sorun.

İnşallah haftaya benim de sıkıntılarım azalır ki daraldım yatağa yapışmaktan bide ben de tv kültürü yok hep kitap okurdum şimdi onu takip etmek midemi bulandırıyor hepten vakit geçmiyor babaannesi geliyor azcık onla didişiriz geöer hemen günler

Ya Settar

inşallahh canımm...hehehh didişmek mi yine güldürdünnn :KK1::KK1::KK1: olsun biri geliyo yaa benim kimse yok birde 10 güne ev taşıyacağızz ahh ahh :KK1:

aa tmm canım ya teşekkürler deneyeceğim iyiki söyledin. hiç denemedim daha önce çünkü.

koyulaştırmak istediğinde de ceviz kaynatılırmış benim nenemler böyle yaparlarmış şimdi profesörler öneriyor bu yöntemleri ister yaş cevizi ya da kayrağını kaynatıp kafana sürersen saç koyulaşıyor
her şey var doğada ama öyle 4 4lük yapmasa da idare eder yapıyor her şeyi

Kızlar bende ilk hamileliğimde hiç ne saçımı boyattım nede kestirdim. Zaten kışa denk gelmişti problem olmadı ama bu yaza denk gelcek ki kuaförüm bunlar saçmalık hiç zarrlı değil demişti salak adam boyucaktı saçımı az kalsın ısrarla hayır dedim ve değiştirdim kuaförü. Bunda da saçlarım çok kötü yanlar bembeyaz uçlar kırık kırık. Ama sabretcem artık hatta papatya çayını deneyebilirim :)

inşallahh canımm...hehehh didişmek mi yine güldürdünnn :KK1::KK1::KK1: olsun biri geliyo yaa benim kimse yok birde 10 güne ev taşıyacağızz ahh ahh :KK1:

normalde bende bu kadar nazlı değilim ama kaynana çok istedi bebiş önce onu çağırdım biz öyle hem kavga ederiz 5 dakka sonra ne pişirsek deriz biraz küser konuşmaz sonra anne kalk bi dolaşalım derim itiş kakış devam :))

Böyle çıktı ordaki daireyi Dr çizdi...pozitif olsaymış antibiyotik verecekmiş...lökosit fln yüksek ama gerek duymadı ilaça

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım zaten ketonun negatif çıkması gerek. Yani normal olan o.

:KK1: bosverr cnm.Artik bebislerjmjz icin o kadar dua edip Allah'a birakiyoruz.bu yuzden insallah masallah :nazar: baska bisey diyemiyoruz.Allah'im korusun meleklerimizi

mındıkı bugün görces napıyomuş bakalım içerde :))

Kızlar benim de eritrosit 28, lökosit 19 çıktı ama bişi vermedi Dr...kültür istedi kültürde KETON diye birşey var o negatif çıktı...pozitif olsaydı ilaç başlayacaktık dedi..hiç anlamam idrar yolundan fln amma fikir olur belki size doktorumun yaptığını paylaşayım dedim
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben geçen sene doktora gitmiştim mide bulantısından idrar testi bakıldı.az önce tekrar baktım sonuçlarıma keton pozitif çıktı.ben o neden öyle dediğimde önemli değil aç olduğun için öyle çıkmıştır dedi :44: ya salladı yada ne bileyim hiç antibiyotik flnda vermedi özeldi bide

normalde bende bu kadar nazlı değilim ama kaynana çok istedi bebiş önce onu çağırdım biz öyle hem kavga ederiz 5 dakka sonra ne pişirsek deriz biraz küser konuşmaz sonra anne kalk bi dolaşalım derim itiş kakış devam :))

ayy ne güzel yaaaa..:KK16::KK16: keşke bizim de babaannemiz olaydıı iyi olurdu...hayat öyle geçiyo da itiş kakış :) gerçi bana kaynanalığı eşim yapıooo :KK1::KK1:

X