2014 Aralık Anneleri

Canim tam olarak soruna yanit degil belki ama ben de gecen hafta olcturdum tsh 0.43 cikti ve doktorum gayet iyi bi sıkıntı yok dedi. Zaten tahlil kagidindaki referans araliginda en dusuk deger 0.4 den baslamali diye gosteriyor Kullandigin ilac etkisini gostermis demek ki.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar benim size bir sorum olacak. Biz esimle tatile geldik, burda havuza giriyorum ama bi yandan da tedirgin oldum. Bir zarari olur mu mikrop kapmak acisindan falan? Cok kisa sureli girip islanip cikiyorum zaten ama bu kadari bile zarar verir mi ki?

Linki koyabileydim iyiydi

Son düzenleyen: Moderatör:

Oncelikle iyi tatiller canim. Havuzdan enfeksiyon kapma riskimiz yüksek. Deniz yok mu deniz e girsen

Canim bence degerin gayet iyi doktorun gerek gorurse zaten yarim ic der sana tshinin dusuk olmasinin bebegine hic bir zarari olmaz metabolizmani biraz hizlandirir o kadar ben yillardir tedavi goruyorum.seninki hamilelik nedeniyle artmis zaten belkide yakinda ilacini tamamen keser..

Bence yanlis biliyosunuz hamilelik dusunuluyosa ve hamilelik doneminde tsh 2,5 altinda olmali.benim en son tsh degerim 1,86 cikti daha dusse keske ama dusmuyo.ben 125 mg ilac kullaniyorum su anda.hamile kalmama izin verdigindede 1.30 a dusurmustu endokrincim sonra izin verdi hamile kalmama..

Canim bazi konularda haklisin ama doktoruna gidince tekrar sor bi noktada yaniliyosun cunku..tsh yuksek olursa yani 2,5 ustu olursa dusuk riski olusuyo ve bebegin zeka gelisimini etkiliyo.tshin dusuk olmasinin zarari yok bende yillardir tedavi goruyorum ve basindan beri endokrinolojiye gorunuyorum.simdi insanlari yaniltip korkutmayalim durduk yerde.en kotu internetten bir bak derim..

Oncelikle iyi tatiller canim. Havuzdan enfeksiyon kapma riskimiz yüksek. Deniz yok mu deniz e girsen

Cok tesekkur ederim canim maalesef denize biraz uzak otel o yuzden havuzla yetiniyoruz mumkun oldugunca az giricem

Anladım canım dediğin gibi gittiğimde yine sorayım doktoruma...yanlış bilgi varsa kusura bakmayın Dr.un dediğini yazmıştım...endokrin profesörü olunca kayıtsız güvendim ama ya Dr yanlış izah etti ya ben yanlış anladım o zaman...

Muhakkak bir yanlis anlasilma var tatlim zaten internetten hamilelikte tsh yazdigin zaman 0.4-2.5 araliginda olmali diyede yaziyo..

Dogru yada yanlis o konu kapanali gunler olmustu.oyle fazlaca bi polemikte olmadi..ben bu konuyla ilgili kimsenin huzurunun kactigini da gormedim.goren var mi?
Su an konuyu canlandirmak polemiktir bence..

Son düzenleme:
Kimsenin polemik yaratmaya calistigi felan yok bu kadar kisiye cvp vererek bunu sen yapiyorsun .. sesSiz kalip herkesin düsüncesine saygi duya bilirdin ben 9 yildir hastanede calisiyorum bi senden duydum ultrasonun zararli oldugununu tebrikler...

Dogru yada yanlis o konu kapanali gunler olmustu.oyle fazlaca bi polemikte olmadi..ben bu konuyla ilgili kimsenin huzurunun kactigini da gormedim.goren var mi?
Su an konuyu canlandirmak polemiktir bence..

2 gün oldu 2ay değil! ben bu sabah okuyabildim ve benim huzurumun kaçması yeterli bence.10kisinin daha rahatsiz olmasi değil mesele

Siz sessiz kalıp benim düşünceme saygı duysaydiniz bana akıl vereceginize! Hastanede ne iş yapiyosun bilmiyorum ama işin sağlık kısmıyla ugrasmadigin anlaşılıyor

Siz sessiz kalıp benim düşünceme saygı duysaydiniz bana akıl vereceginize! Hastanede ne iş yapiyosun bilmiyorum ama işin sağlık kısmıyla ugrasmadigin anlaşılıyor
Dikkatini cektiyse ben sana cvp vermesim zaten arkadasa fikrimi söyledim ne is yaptigimda senin gibi saygisiz birini baglamaz uslubun cok kötü bi daha bana yazmazsan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…