2014 Aralık Anneleri

Kızlar almanya da da zararlı olduğunu düşünüyor doktorlar normalde devlet 4 ultrasona izin veriyor ve ücretsiz bakıyor. Onun dışında da extra bir durum olursa kanama gibi hemen bebek canlımı diye bakıyor ne ölçüm yapıyor ne bir halt. Bende sinir oluyorum. Çünkü türkiyede herkes bebeğinin boyunu kilosunu yok onu bunu öğreniyor. Bize hiç bir bilgi verilmiyor kim haklı bilmiyorum kim doğru bilmiyorjm ama keşke bebeğimi rahatca görebilseydim bende ultrasonda (

soldaysa erkek, sagdaysa kiz gibi bi inanis var ama ne kadar dogrudur bilmem..oglumda tutmustu

Arkadaşlar selam, ben bu başlığı yeni gördüm. Tahmini doğum zamanım 27 aralık. Benim 5. Haftadan beri günde bi kere falan kanlı alıntı geliyor. Bir de progestron degerim dusuk cıkmıstı ilaç kullanıyorum. Dr 8. Haftadan sonra pek olmaması gerekir ddi. Ama 9. Hagftanın basındayım ve bugun de oldu. Cok canım sıkılıyor. İlk hamileliğim ve istiyerek de oldu. Onu kaybetmek istemiyorum. Benzer şeyler yasayan var mı aranızda, inş yoktur ama varsa bana cvp yazarda vok mutlu olucamm.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aman ben hata ettim siz etmeyin. Sakın zararlı falan demeyin önünüze bir yığın bilgi kalabaligiyla gelirler. Kendileri konuşunca fikir özgürlüğü olur ama kendilerine ters düşen bi fikir okuduklarinda bunun bişey bildiği yok atıyor bilmaden derler. Cahile laf anlatmak zor çok zor. O yüzden ben muhattap olmuyorum arkamdan da yarim saat konuştular. Birak istedikleri kadar girsinler ultrasona. Sende dert etme sık sık giremiyorum diye insan bebeğinin iyi olduğunu bilmek görmek istiyor ama ne kadar çok şey bilirsen o kadar pimpirikli oluyorsun. Karsilastiriyorsun araştırıyorsun huzurun kalmiyor yani. Allaha emanet olsunlar ...

Ilaca ragmen devam mi ediyor yani? Dr un kontrolde birsey soyledi mi kese etrafinda kanama alanı falan var mıymis?

Son düzenleme:
Ilaca ragmen devam mi ediyor yani? Dr un kontrolde birsey soyledi mi kese etrafinda kanama alanı falan var mıymis?

Ya doktorum ıcerıde durum coj ıyı dedi. Kanama falan da bahsetmedi. Aslında cok guvenıyorum kendisine ama yine de moralim bozuluyor. Karın içi genişlrken olabilir dedi. Parça gelirse tehlikeli o zaman hbrim olsun dedi sadece. :s bu linki de yeni buldum ama telefondan 5000 kusur mesajı da okuyamadım. Var mı bnzer seyler yasayanlar merak edıyorum

Bende aralik 11 gibi dogum yapicam Allah nasip ederse..Allah yardimcimiz olsun..mide bulantilarina cozum bulabilen varmi?mahfolmus durumdayim

Dr un böyle söylediyse dert etme. Benim de oldu 5. Haftada lekelenmem 20 gün progestan kullandim haftada 1igne oldum sonra kesildi. Peki kanli derken canli yani kirmizi kan mi kahverengi mi?

Son düzenleme:
Dr un böyle söylediyse dert etme. Benim de oldu 5. Haftada lekelenmem 20 gün progestan kullandim haftada 1igne oldum sonra kesildi. Peki kanli derken canli yani kirmizi kan mi kahverengi mi?

Kırmızılı da oluyo acık turuncu gıbı de oluyor. Kılcal damar gibi genelde. Çok nadir biraz fazla da oldu. Ama tamamıyla kan degıl. Pıhtı değil. Ve hıc camasırıma gln bısey yok. Peçeteye gelıo sıldıgımde

Senin ne kadar aralıkla gelıyordu? Sureklı mıydı?

Bende aralik 11 gibi dogum yapicam Allah nasip ederse..Allah yardimcimiz olsun..mide bulantilarina cozum bulabilen varmi?mahfolmus durumdayim

hayırlı olsun canım. Mide bulantisinin çözümü yok bencee ama aza indirmenin yolunu buldum. Karnimi doyurmadan sofradan kalktigimda çok fazla problem yasamiyorum. Basimin altina 2-3tane yastik koyarak dinleniyorum. Baş alcakta olunca bulantı yapıyor. Bir de dondurmayi kesfettim bir haftadir hem icimi sogutuyor hem midemi rahatlatıyor açıkçası.

Senin ne kadar aralıkla gelıyordu? Sureklı mıydı?

Canim benim bundan once bir düşügum oldu aslinda düşük degilde kürtaj.anembriyonik gebelik gecirdim.o yuzden çok panik oldum leke 1kez geldi ben hemen dr a gidip ilaçlara basladim sonra bi daha devam etmedi şükür. Sen progestan mi kullanıyorsun günde kac mg?

Evet 200mg, 2 kere alıyorum. Bunu alma nedenim de kan değildi aslında. Progestron degeri düşmesiydi. Yükseldi çok şükür de. Ama bu lekeler oluyo işte:s genelde bu forımlarda kanama nedeniyle verildiğini ve sonra kesildiğini okudum. Bnm neden bu degıldı ama lekeler nie oluyo hakkaten anlayamıorum

Bende yarin dondurmayi deniyim suan bile cok kotuyum en kotusude artan tukuruk salgisi

Bende yarin dondurmayi deniyim suan bile cok kotuyum en kotusude artan tukuruk salgisi

Canım birde yediklerine dikkat et . Yağlı Salçalı ağır yemekler beni çok rahatsız ediyor. Perhiz yemeği gibi yemekler yiyorum. Çorbalar, patates haşlama, yağsız firinda balık gibi. İçecek olarak ayran ve su. Yemeklerden sonra hazimsizligin olursa sade soda...

Anladım canım Allah şifa versin. Umarım geçer onlarda en kisa zamanda. Dr bebek iyi diyorsa kafana takma 9ay boyunca kanamasi olup turp gibi çocuk doguran çok kişi duydum ben

Evet ayran iyi oluyo su falan hic icemiyorum.nehirdeniz sen bitlistemisin?

Anladım canım Allah şifa versin. Umarım geçer onlarda en kisa zamanda. Dr bebek iyi diyorsa kafana takma 9ay boyunca kanamasi olup turp gibi çocuk doguran çok kişi duydum ben

Gercekten rahatlattın beni, tesekkur ederim cevapların için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…