2014 Aralık Anneleri

ya arkadaşım gidin hergün girin ultrasona size bişey diyen mi var Allahım sen sabır ver! benim söylediğimle ilgili konuşuluyor kendimi savununca suç oluyor oh ne ala ya. siz de benden alıntı yapmayın...

Son düzenleme:
Bencw tatlim hic cvp vermeyelim arkadasin evde cani sikilmis satasacak yer ariyor mümkünse bu bizz olmayalim.

Hayir birde iddia ettigi seylerin altinda dogrulugu kanitlanmamistir yaziyo.bize de diyoki google dan bakin bi zahmet..uslupta zaten ters yani..

Hayir birde iddia ettigi seylerin altinda dogrulugu kanitlanmamistir yaziyo.bize de diyoki google dan bakin bi zahmet..uslupta zaten ters yani..

Evet canim maalesef uslubundan bende cok rahatsiz oldugum icin bir daha bana yazmamasini istedim biz güzel birsey icin burdayiz kimsenin bunu bozmaya hakki yok. Yaa cerraha kendim sordum zarari olmaz degil mi diye ne zarari olucak zaten onla takip edileceksin dedi kadin güldü resmen bana.

Evet canim maalesef uslubundan bende cok rahatsiz oldugum icin bir daha bana yazmamasini istedim biz güzel birsey icin burdayiz kimsenin bunu bozmaya hakki yok. Yaa cerraha kendim sordum zarari olmaz degil mi diye ne zarari olucak zaten onla takip edileceksin dedi kadin güldü resmen bana.

Benim paylastigim yazida da yaziyo zaten.bende sordum doktoruma.doktor arkadasimiz birde.neyse kapatalim konuyu canim uzamasin.hic hos bisey degildi gerceken..

kizlar, polemige katilmak icin degil ama ben de fazla ultrasona girmek zararli diye biliyorum..bi cok gelismis ulkede hamilelik boyunca 3 kez ultrasona sokuyolar...doktor arkadaslarim var, onlar da ayni seyi soyluyo...ben o yuzfen sabredip biraz arayi acmaya calisiyorum....

Slm canim nasilsin nasil gidiyo hamislik cinsiyet ogrenmene az kalmis masallah bulantilar felan hafifledimi benimkilar daha yeni hafiflemeye basladi ama ogleden sonra resmen pilim bitiyo kafami kaldiramiyorum aksami zor ediyorum isyerinde

ÇOK teşekkür ederim sorduğun için bulantılarım devam ediyor maalesef ama gecen haftaya oranla azıcık azalmış gibbi..su içemiyorum hala ve bana zofranda fayda vermedi..cinsiyete daha var 9+2 yim..bende akşamları çok ktü olouyorum ve 3 yasındaki kızım artık huzursuz oluyor benim sürekli enerjisiz mutsuz halimden...

ÇOK teşekkür ederim sorduğun için bulantılarım devam ediyor maalesef ama gecen haftaya oranla azıcık azalmış gibbi..su içemiyorum hala ve bana zofranda fayda vermedi..cinsiyete daha var 9+2 yim..bende akşamları çok ktü olouyorum ve 3 yasındaki kızım artık huzursuz oluyor benim sürekli enerjisiz mutsuz halimden...

Canım zofran fayda etmedi yazmışsın ya ben zofran içiyorum da bi arkadaşıma da fayda etmedi zofran senin gibi...''kytril '' diye bir şey vermiş doktor o işe yaramış..doktoruna bi danış istersen..inşallah 12 haftada biter bu bulantılar :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar, polemige katilmak icin degil ama ben de fazla ultrasona girmek zararli diye biliyorum..bi cok gelismis ulkede hamilelik boyunca 3 kez ultrasona sokuyolar...doktor arkadaslarim var, onlar da ayni seyi soyluyo...ben o yuzfen sabredip biraz arayi acmaya calisiyorum....

Canim benim.burda herkes fikrini ozgurce paylasabiliyor zaten.sen oyle diyosun.ben farkli diyorum.bende yaniliyo olabilirim.doktorumda yaniltmis olabilir.yazilanlarda yanlis payi olabilir.
Ama soyleyis tarzi vardir kirmadan incitmeden.biz burada guzel seyler paylasmak icin bulunuyoruz heyecanlarimizi endiselerimizi paylasiyoruz.ama kimseyi kirmayalim diye kelimelerimizi ozenle seciyoruz..

ben doktora hamileligimi ögrendikten sonra ikikere tek gitiim 2. de kap atisini duydum sonrada bi ay sonraya randevu verdi ve artik ayda bi gitcem. burda bi sikayetin olmadikca zaten gidemiyosun sadece ayda bi kontrol.

Kızlar 2li test hakkında ne düşünüyosunuz? bide sol tarafımda bebek bu konuda bi konusma olmustu sanki solda erkek cocuklarmı duruyodu:) ? Biligisi olan varmı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar 2li test hakkında ne düşünüyosunuz? bide sol tarafımda bebek bu konuda bi konusma olmustu sanki solda erkek cocuklarmı duruyodu:) ? Biligisi olan varmı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben 31 mayista ikili test yaptiricam canim ense kalinliginada bakacak dr.bebegin sagda yada solda oldugunu nasil anliyoruz ultrason resminde sagda bende :)

Yok canım eminim 4 yıldır tiroid hastasıyım ve tüm tiroid bezlerim alındı...TSH hormonu tamamen ilaçla alıyorum..gebeliği bu sebeple erteledim yıllarca dahiliyeye gittim sonuç alamadım...ameliyat oldum endokrinoloji profesörüne gidiyorum düzenli Allah razı olsun o doktordan sayesinde kavuştum sağlığıma...eminim canım ordaki referans aralıklara bakmayın gebelikte TSHın 2.5 altına düşmesi dozun yüksek anlamına gelir bunu bir çok kez drdan dinledim ve dediğim gibi bu sebeple gebeliği erteledim..zekasal anormallik olur dedi dr.lar...TSH gebeliğin ilk 14 haftası çok önemli ve 4 yıldır içinde olduğum için söylüyorun Asla ama asla bir DAHİLİYE uzmanına TSH konusunda güvenmeyin..dilim çok yandı zamanında...mutlaka endokrinoloji doktoruna görünün bu hastalık dahiliye doktorunun uzmanlık alanı değil...dediğim gibi ilk 14 hafta çok önemli TSH ihmal etmeyelim kızlar.. Bir de TSH tahlili vereceğiniz gün kesinlikle ilaçınızı içmeden gidin..ilaçı içip kan verirseniz çok yanıltıyor sonuçlar

Himm anladim canim.
Keske bu rahatsizligin olmasaydi da bu kadar bilgili olmasaydin.
Evet tsh cok onemliymis.
Teşekkürler. Dediklerin aklimda olacak canim.

Ben 31 mayista ikili test yaptiricam canim ense kalinliginada bakacak dr.bebegin sagda yada solda oldugunu nasil anliyoruz ultrason resminde sagda bende :)

benimde 27 mayista testim bende bebegi sagda hissediyorum ..ama kendimden hep ani harekette orda batmam oluyo agri olunca oraya giriyo ilk günden beri bütün calismalari sagda hissetim :)

benimde 27 mayista testim bende bebegi sagda hissediyorum ..ama kendimden hep ani harekette orda batmam oluyo agri olunca oraya giriyo ilk günden beri bütün calismalari sagda hissetim :)

Ayni canim bendede hep sag tarafimda bisey hissediyorum ani harekettede ayni bazen oksurunce bile sagima bise batiyo gibi oluyo.belki cinsiyette belli olur bi dahaki gidisimizde:) cok heyecanli ya keseydi bebekti yok hareket etti simdi cinsiyet sonrada hareketlerini hissedicez nasipse..

X