2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kuzum sen dünden beri nerdesin yaaa şükür içimi rahatlattın bende kaydılar diye öyle korktumki iki ev işi yaptım ödüm patladı ağla ağlaaa:) inşALLAH tutunsn meleklerimiz ayırmasın Rabbim bizden
Cnmmmm burdayimm cok sukur hersey yolunda bebisim bnmlee biliorum
Yine disariya ciktik gezdik geldik teyzesii insallah arkadasi da iyidir gobusunde
Netten bazi yazilar okuyunca rahatladim kuzum
Ole oirt die dusmuomus asadan bu minikler
Insallahhhhh kocaman tutunsunlar bize biz 9ay onlario gobusumuzde omur boyuda yuregimizde tasimak icin yillarca haziriz:)

Aynen canim bende kabak cekirdegi incir bi de sabah kalkinca uc dort tane kuru kayisi ustunebi de ilik su kabiz olmuyorum sukur ama havuc suyu iciom taze taze saracoglu demisti
Egelimm ben gunlerdir havuc suyu ariorum bulamiorum
Dengeli beslenemiorum ya aslinda beslenmemi hic degistirmedim
Sadece bu aralar kahve yerine cukulatali sivak sût iciorum allaha emanet bebislerimiz

Cnmmmmm transferine az kalmis alintilayamadim ama okudumm sayfa geride kaldii
Bir bebisin en guvenli yeri annesinin onun icin hazirladigi yeridir
Korkma insallah iki umudunda sana sImsIkI tutunacak dualarim seninle
Ewett mervisimm yarin sat 10da pamuklarimi alcagimmmm teyzesiii.. sonrada bnmlemi degillermi diye bakicaz.. :) allh razi olsun cnmmm

Egelimm ben gunlerdir havuc suyu ariorum bulamiorum
Dengeli beslenemiorum ya aslinda beslenmemi hic degistirmedim
Sadece bu aralar kahve yerine cukulatali sivak sût iciorum allaha emanet bebislerimiz
Hergun vazgecikmezim olan turk kahvesine veda ettim icmiyorum bende

Ewett mervisimm yarin sat 10da pamuklarimi alcagimmmm teyzesiii.. sonrada bnmlemi degillermi diye bakicaz.. :) allh razi olsun cnmmm
Seninl kalicaklarini hissediorum icimdeki minis hûcrem fisildadi kulagimaa balimmm:)
Hep birlikte bayramlar yapicas insallahhhhhhhhhhh

Ama bi karar verin 3 mü 4 m:))ya 5 . Gün embriyosu daha şanslı oluyormuş diye yazıyordu ondan sordum..bide 14 tane varmış döllenen ve durumları iyimiş 3. Gün transfer ederler mi ki beklemezler mi 5i??ay bu işler çok karışık;(((

Yine disariya ciktik gezdik geldik teyzesii insallah arkadasi da iyidir gobusunde
Netten bazi yazilar okuyunca rahatladim kuzum
Ole oirt die dusmuomus asadan bu minikler
Insallahhhhh kocaman tutunsunlar bize biz 9ay onlario gobusumuzde omur boyuda yuregimizde tasimak icin yillarca haziriz:)[/QUOTE]
ohhhh iyi yaptınız ben 2.kattayım daha dışarı çıkmadım hemde cok hazırız yaaa inşAllah bırakmazlar cnm onları çok seviceme gece uyumasalar bile söz verdim:)))

ohhhh iyi yaptınız ben 2.kattayım daha dışarı çıkmadım hemde cok hazırız yaaa inşAllah bırakmazlar cnm onları çok seviceme gece uyumasalar bile söz verdim:)))[/QUOTE]
Sormaaa kuzuummm
Heme ben ne buyuk dedim aylarca kusmaya uykusuz gecelere raziyim allahim die :)
Haktan hayirlisi bakalimmm
Katlanirimmm yaaaaa
SIkIldiysan yavas yavas cik dolas kuzum hava alin azicik meleginle

hayırlısı olsun cnm tedavide zamn cabuk geciyo ama beklemek zormus 9 ayıda berabrr beklemek nasip olsun inşAllah o zaman da başka topik açarsın cnm
Evt insallah hepbirlikte oraya transfer olurus
Bnm ilk solicegimm kislarrrrôldûm bennn kusa kusa icim disima cikti
Buyuk laf ettim anoyyyy anoyy

ohhhh iyi yaptınız ben 2.kattayım daha dışarı çıkmadım hemde cok hazırız yaaa inşAllah bırakmazlar cnm onları çok seviceme gece uyumasalar bile söz verdim:)))
Sormaaa kuzuummm
Heme ben ne buyuk dedim aylarca kusmaya uykusuz gecelere raziyim allahim die :)
Haktan hayirlisi bakalimmm
Katlanirimmm yaaaaa
SIkIldiysan yavas yavas cik dolas kuzum hava alin azicik meleginle[/QUOTE]
azcık idare ediyom cnm şansımada gelen giden bitmedi rahatsızım diyom :) meleklerin de teyzesi 2 taneler amaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…