2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlarr aklıma takıldı siz beklerken şimdi sonuç için 12. Günü bekliyoruz genelde 2. Gün emriyoları transfer edilince şimdi 5 gün embiriyosu trasfer edilince zaten 5 gün geçiyo geriye kalıyo ozmn 7 gün sonra sonuç çıkmaz mı ki

kızlar benim bugün 12,günümdü beta hcg m 26,9 çıktı düşükmü ya çok üzüldüm ya
forumda betahcg si 11 ile başlayıp her gün ikiye katlananlar var. Bence şu an sadece hamile olduğuna sevin. stres yapma. İnşallah yükselecektir. bebeğin tutunmuş sana. sen de onu bırakma stresle üzüntüyle..

kuzum sen dünden beri nerdesin yaaa şükür içimi rahatlattın bende kaydılar diye öyle korktumki iki ev işi yaptım ödüm patladı ağla ağlaaa:) inşALLAH tutunsn meleklerimiz ayırmasın Rabbim bizden

Hayırlı olsun benim de salı günüydü transferim.3,gün transferiydi.İnşallah herkes bebeğine kavuşur. Allah düşmanımdan bile esirgemesin bebeği..
Transfer kolay bir işlem rahat olmanız çok etkili demişti doktorum. Kolayca geçsin bebeklerinizle gelin inşallah

Kızlar benim 3.gunum test gunum 3eylül bu sefer cok erken test gunum dondurulmuş embriyo transfer edildi jeli kullanmaya başladığım 15. Gun tahlil gunuymuş yani transfer sonrası o günde dahil 9.gün bunu bilen varmıydı

Bendede tık yok kuzum emin ol,hiçbir belirti yok canım benim ve benim moralim alt üst yaa çok fenayım sürekli ağlamaklıyım ya sende de varmı böle şeyler

Insallh be cnm bnm tedirginligim,2.gun.oomasi 2tane kldi ellrinde ve disarda helak etmk istemiyrlar.. hemn kndi ortamina atmak istyrlar.. alh yetrki ol desin.. aonucta dollnmis yumurta bunda hamd ve sukur olsun. umutlarimiz olsunda..

Canim insallah hayirli olur senin icin hic birakmasinlar seni Allah ol desin olsun dua et bol bol transferin olurken. Allah yardimcin olsun

Kizlar ben hergun havuc suyu iciyorum ibrahim saracoglu yararli falan demisti. Baska boyle ozellikle yiyip ictiginiz birseyler var mi

transferim oldu kızlar 7 eylül test günüm bekleyişe başladık bakalım ne olacak hakkımızda hayırlı olanı versin rabbim inş

Bendede tık yok kuzum emin ol,hiçbir belirti yok canım benim ve benim moralim alt üst yaa çok fenayım sürekli ağlamaklıyım ya sende de varmı böle şeyler
yaaa jelden dolayı gögüslerim şişmişti bendede yok belirti bi belim ağrıyo gerci daha erken benimki nasip kuzum aglama uzme bebegını bende cok agladım dun ama bugün daha iyiym :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…