2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim oncelikle hayirli olsunnn. Rabbim sag salim gelismelerini nasip etsinn. Hic oyle tereddute dusme sen sadece kendini hamile gibi dusun ve hep bebisinle konus. Bol bol dinlen olacagina inan. Rabbim ol derse olur unutma. İki bebisinde seninle olucak dualarimiz seninle canimm

Ben varım canım :) 2.gun embriyosuyla şu an hamileyim :) bende çok üzülüp ağlamıştım ikinci gün transfer yapılıyor diye,sen benim yaptığım hatayı yapma umutlu olmaya devam et olur mu :) su an 7+1 hamileyim, yarın kalp atışlarını duymak için randevumuz var, Rabb'imin izniyle ikimiz de güzel haberler alalım inşallah, öpüyorum seni

Olacaksa olur canmmm içini ferah tut bitanem inşaallah senin için en hayırlısı olur Herşey rabbimin izninde..o yoktan vaar eden olmayanları olduran'dır.. Çok sevindim inşaallah hayalinde ne istiyorsan dualarında ne varsa rabbim seni ona kavuştursun :)

arkadaşlar bugun yumurtalar alındım.şuan ağrım var belim kasıklarım...kaç gün sürer acaba.5.gün tranfer edilecek dedi doktor

Ohhh sukurrr allhima duymak istedigimi duydumm allha cokk sukur.. ya sen bana suan cok umut oldun daha mutluyum allhim bebgini kucagina almayi nasip etsin kac embryo trnsfer esildi cnm

Insallhh be birtanemm insallhh.. allha bugun dua ettim bir cuma gunuydu regli oldum.. yune yarin bir cuma gunu mubarek gunlerde hayrli hberimide veriim.insallh.. allh razi olsun..

Ewet canim bnmm allhim yetrki oll desin ve olsun.. insallh.. yumurtaya can veren rabbim rahimde birtek ne olcagini rabbim bilir.. bn biz elimzden geleni yaptik.. gerisi allha kaldi .. insallh sende biran once baslarsin cnm..

evet gerçekten öyle oldu.ilk cümlem cok mutluyum demişim:))
Ohh masallhh canm bnmm hala agrim var.. ama gecer o. Sen ilclarini icmeye dewam et guzel olur insallh kaliteli kaliteli olur.. kacunci gun olcagini doktrlar gun gun soler.. sana arrlar.. ban ben de saskinim dun opum.oldu 2tane umudum varmis.. yarin atcaklar.. insallh okur.. bebgimiz..

Ohhh sukurrr allhima duymak istedigimi duydumm allha cokk sukur.. ya sen bana suan cok umut oldun daha mutluyum allhim bebgini kucagina almayi nasip etsin kac embryo trnsfer esildi cnm

Özellikle sana umut olmak için yazdım canım, ben bu forumu hep okuyordum ama yazmıyordum bişey, hamilelik haberleriyle sevinip negatif sonuçlarla üzülüyordum...bana 2 embriyo transfer edildi biri 4 diğeri 6 hücreli, bir tanesi tuttu çok şükür. Ben embriyoluğumla uzun uzun konuşmuştum çok ağlayınca. Bana demişti ki teknoloji ne kadar ilerde de olsa embriyolar için en iyi yer rahimdir. Embriyo sayısı az olunca beşinci güne gitmek için bir gerek yok, bizim beşinci güne gitme sebebimiz en iyi embriyoyu seçmek için ancak emriyo zaten az o yüzden Biran önce doğal ortamına verelim dedi. Bu benim ikinci denemem ilkinde 3. Gün embriyosuydu o zaman da tuttu ama kısa bir süre sonra düşük yaptım, allahım yeter ki ol desin canım, inşallah sende güzel haberler verirsin bize :)))

Ewet cnmm yaaa bnde uzuldum agladim.. ilk defa.. uzuldum ama vardr bundada bir hayr dedim.. allh bole istedi bole oldu dedim bnmde 5taneydi.. 2tane umudum kaldi.. kalitesi iyi dedi muhtemwlen yarinda 4hucreli olur.. dogal ortaminda olmasi daha iyi olcak.. dedi embrylog.. insallhh allhimm verriim guzel hberlerimi kacinci gun baktrdin testine canim bizimki 12.gun olmaz.sanirim diye dusnuyrum,. Allhim yumurtaya can veren rabbim.. ol derde olur.. insallh.. hic olmayabilirdide yada iptal olabilirdi.. yinede pozitif dusnmeye calisiyrum.. insallh bebslerim beni sewer.. allhim.. izin verrse.. gelir bnmde ilk denemm canim bnmm bak bunda bile bir hayr var.. buzamana kadar yazmadin yazmadin bana umut olcakmissin kaderde vardir bndada bir hayir allh razi olsun..

12. Gün bakıldı canım...sen yeter ki mümkün olduğunca sakin ol sabırla bekle bebeğini Rabbim seni de tüm isteyenleri sevindirecek birgün mutlaka...okuduğum tüm yasinlerde hep sizler için de dua ediyorum inanın,çok zor bir yol yaşamayan bilemez, bizi bizden başka anlayan da olmaz, Rabbim tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün inşallah

Ya kızlar 9.gün neden test yapılıyor cok erken değil mi ne olr bi cevap yazın
bilgim yok o yüzden yazmadım ama tedirgin olmana gerek yok ki.. 10.günde kanla sonuç alanlar çok . doktoruna bir kez daha sor telefonla . eger 9. gün istemişse yaptır testini. hem daha iyi olumlu haberi daha erken alacaksın. aksi bir durumu düşünme. ki oldu diyelim 12, gün tekrarkarsın testi.

Aminnnn cnmm yaaa.. allh tekrar tekrar allh razi olsun.. dualrinda bizleride esirgemedigin icinde sagolasin yrin pitpitlari duy bizlerede hber ver cnm yrin bnde yazarim neyin ne oldugunu.. hyrlisyla bebklerimi alip geliyim..

Aminnnn cnmm yaaa.. allh tekrar tekrar allh razi olsun.. dualrinda bizleride esirgemedigin icinde sagolasin yrin pitpitlari duy bizlerede hber ver cnm yrin bnde yazarim neyin ne oldugunu.. hyrlisyla bebklerimi alip geliyim..

Allah hepimizden razı olsun canım, yazarım tabi yarın senden de haber bekliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun :)

Canım drum su acıklamayı yaptı dondurulmuş embrıyo olduğu icin jeli kullanmaya basladıgın 15. Gun test yapyrz dedi oda transferin 9.gunu oluyor bu 4.denemem hiç boyle olmamıştı yada diğer drum bu kadar iyi değildi pff offf

Ya arkadaşlar bişey soracağım benim salı günü opu oldu ve Cumartesi transfere çağırırız dedi embriyolog..şimdi bu kaçıncı gün embriyosu oluyo yani 3 mü 5mü???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…