2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Oyyy meleklerînnn tabiii yaaaa
Ahh teyzesinde birtane varya dil aliskanligi oLmus
SImsIki tutunsunnnn minislerin insallahhh annecineee
Iki kûcuk dunyaya gônûllu hapsolmussun demekki sennn bibebemolsa

kuş gibide hamilelik geçirirz inşAllah dün eşime yeterki tutsun 9 ay yatarım diyom oda hee bahanen oldu yatmaya sanki yatmıyodun diyo
Hehehhe dimiii ee bunca zaman bekledikkk birazcik nazlanmak hakkimiz dimi ama
Bende esime diorummm herseye ragziyimmm buyuk konustun gorucen sen gununu dio
Bende onlarla gecen her gun bana cennet dedim :)

Ewet malesef ole cok kariaik hangi gun olursa olsun allh istesin yetrki sonucta onlar secilmis bak bn dun opu oldum yarin yrnsferim var.. 2tanecik kaldigi icin dogal ortamina atmk iatyrlar yapay rahimde tutpta risk almk istemediler..

Belirti yasamayan bir tek benmiyim aranızda Allahım uyusam ve test gunune kadar uyanmasam ne zaman geciyor nede belirti var ne zor şu günler yaa bebeğim benimle olsun gece gündüz herseye razıyım

Belirti yasamayan bir tek benmiyim aranızda Allahım uyusam ve test gunune kadar uyanmasam ne zaman geciyor nede belirti var ne zor şu günler yaa bebeğim benimle olsun gece gündüz herseye razıyım

Canimm neden bole kndini dinliyraun belki senn bebgin usluuu bebkk.. rahimin icinde olup olmadiginibirtek rabbim.. bilir.. sen kndini iyi hisstkk iyi olsun .. insallh..

Hehehhe dimiii ee bunca zaman bekledikkk birazcik nazlanmak hakkimiz dimi ama
Bende esime diorummm herseye ragziyimmm buyuk konustun gorucen sen gununu dio
Bende onlarla gecen her gun bana cennet dedim :)

hem ne cennet dünyadadaki cennetlerin en güzeli coraplarını kokluyom resmen bebek kokusu geliyo burnuma rabbim bu yolda elimizi bos cıkarmasın onlarla ömür boyu hapsolmaya razıyım hepimiz bebeklenelim hemizin yüzü gülsün Allah ın izniyle

Ewet malesef ole cok kariaik hangi gun olursa olsun allh istesin yetrki sonucta onlar secilmis bak bn dun opu oldum yarin yrnsferim var.. 2tanecik kaldigi icin dogal ortamina atmk iatyrlar yapay rahimde tutpta risk almk istemediler..
Öyle tabi canım Allah nasip eder inşallah o güzel duyguyu bizlere de..ya durdurkça düşündükçe aklımıza geliyo pimpirikleyoruz işte ne bileyim:))Allah hepimize hayırlısını nasip etsin..

Öyle tabi canım Allah nasip eder inşallah o güzel duyguyu bizlere de..ya durdurkça düşündükçe aklımıza geliyo pimpirikleyoruz işte ne bileyim:))Allah hepimize hayırlısını nasip etsin..
Amin cnm birlikte sonuc vercez sanirim.. armizda 1gun oynuyr hep.. allhim yar ve yrdimcimiz olsun..

Canım sakın stres yapma yetrki Allah ol desin. Benimde 2. Gün embriyosuydu Rabb'ime şükürler olsun tuttu. onlar için en iyi yer ana rahmidir. Sana sımsıkı tutunacaklar inş.

Ya kızlar 9.gün neden test yapılıyor cok erken değil mi ne olr bi cevap yazın
canım aslında 9. 10. yada 12. gün test yapılması önemli değil önemli olan gün aşırı tekrar edecek olan kan testinin artışta olması değer arttığı sürece sıkıntı yok ben 10. 12. ve 14. günlerde yapacağım üzülme ve sakince test gününe bekle hadi hayırlı haberler verelim inş birbirimize

cnm ben kabak çekirdeği yiyorum ceviz fln bide kabız olmamak için taze incir bol bol çok iyi geldi yani

Ben de bahsettiklerinden yedim canım hatta kabak çekirdeği bebeğin rahme tutunması konusunda çok faydalıymış yalnız kızlar dikkat edin kabak çekirdeği alırken kapalı hazır satılanlardan değil çünkü onların içinde koruyucu madde var kuruyemişciden ve açık olandan alın

saol güzel anne vercegın cvplarla yolumuzu aydınlatırsın artık

Kuzucum benim hayırlısı olsun inşallah dualarım seninle... Ben inanıyorum bebişlerin sana sımsıkı tutunacaklar ve sen de kızlaaaaar hamileyim diyeceksin hiç stres yapma Rabbim yeter ki Ol desin!! Dualar varya bütün mucize onda ne kapılar açar yeter ki Eabbim diyebilelim ben umutluyum seni kocaman kocaman öpüyorum minişlere kavuştuktan sonra çok güzel besleniyorsun ama herşeyden önce bol bol dua ediyoruz tmm ben hepiniz her fırsatta dua ediyorum Allah'ıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…