2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hahahhaha Allah seni güldürdün :) Rabbim de seni güldürsün :) cnm jelden o agrı ya benim transferden önce basladı cunku hoşteygn inek gibi oldu göğüslem:))))
Sende beni guldirdun netces simdi
Valla cnm al benden de okadar transfer olmadan once basladi bnmkilerde
Arti sivilceler cikti
Bi hamis kalsakta nasil hamis olunuomus vucut neler yasiomus bi gorsek

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım 26.08.2014 tarihinde 2 adet dondurulmuş embriyo koyuldu bu 4.denemem inş bu sefer Rabbim yuzumuze guler dilerim her isteyen anne olabilir. Bu arada 2.5 yıllık evliyim yaşım 26

slm cnm transferin hayirli olsun bende ayni 26 yasima yeni girecegim 2, 5 yillik evli olacam nerdeyse dun negativ sonucumu maalesefki aldim benimde eger tekrar transfer olursa 3. olacak daha once 1 tane koyuldu bu sefer dondurulmus 2 embriyo koyacaklar benim merak ettigim diger denemelerinde hic hamile kaldinmi birde sizin sorununuz neydi acaba

canim gercekten guzel sozlerin icin coook tesekkur ederim rabbim bu yolda bizi yalniz birakmaz ve bir an once kavusuruz bebislerimize....sen nasil yaptin cnm rabbim insaallah ilk denmemende tutar cani gonulden dua ediyorjm sana...

slm cnmm rabbim yuzunu guldurur insaallah ben eski mesajlari okuyunca seninde yurtdisinda yasadigi ve sorunumuzun ayni oldugunu gordum ben cok dertliyim bu yurtdisinda tup bebek merkezlerinden dolayi benim merak ettigim hangi ilaclari ve hangi igneleri kullanmaya basladin cunku gercekten biraz bu yurtdisiyla ilgili iyi seyler duymaya cook ihtiyacim var:-(

Sende beni guldirdun netces simdi
Valla cnm al benden de okadar transfer olmadan once basladi bnmkilerde
Arti sivilceler cikti
Bi hamis kalsakta nasil hamis olunuomus vucut neler yasiomus bi gorsek
sorma cnm yaa belirtilerden hamile kaldıgımıxı anlamıcaz valla ben baktırıyom kendıme annem yeemek yolluyo kayınvalidem temizlik yapıyo bende sıkıntıdan patlıyom :))

Allh razi olsun cnmm bnmmmm haxiranim bnde gebe klirim az kaldi umutlara diyrum :).. bol bol dua ediyruz allhim bu dualrimizi hbul etsin insaalh..

canim gercekten guzel sozlerin icin coook tesekkur ederim rabbim bu yolda bizi yalniz birakmaz ve bir an once kavusuruz bebislerimize....sen nasil yaptin cnm rabbim insaallah ilk denmemende tutar cani gonulden dua ediyorjm sana...
Allh razi olsun.. cnmm yarin trnsferim var.. 2.gun embroyomuz.. 2tane umudum kaldigi icin.. yarin transferim gerceklescek.. pmuklarimi alcm gelcem.. insaalh bnmle olurlar..

Allh razi olsun.. cnmm yarin trnsferim var.. 2.gun embroyomuz.. 2tane umudum kaldigi icin.. yarin transferim gerceklescek.. pmuklarimi alcm gelcem.. insaalh bnmle olurlar..

canim rabbim hep seninle olur insaallah dualarim hep seninle insaalllah sen mutlu sonuca varirsin da bize umut olursun....bende toparlaniyorum ama hala regl olmadim ya acaba bu transferimde reglim 5 gun erken olmustu ondanmi diyorum ama benim regl hic sasmazdi ya regl olsam hemen transfer icin kontrola gitcem

Cok tesekkur ederim tatlim. Senden gelecek guzel haberleri bekliyoruz

bibebemolsa .!.:
hahahhaha Allah seni güldürdün :) Rabbim de seni güldürsün :) cnm jelden o agrı ya benim transferden önce basladı cunku hoşteygn inek gibi oldu göğüslem:))))
Ben jel kullanmiyorum canim.progestan igneyle vajinal tabletini kullaniyorum.

Bendede tık yok kuzum emin ol,hiçbir belirti yok canım benim ve benim moralim alt üst yaa çok fenayım sürekli ağlamaklıyım ya sende de varmı böle şeyler
Sabah mutsuz uyaniyorum yarim saat sonra mutluyum.bi saat sonra agliyorum. Tanimlanamaz bi ruh hali yani.tatlim ben bugun arkadaslari cagirdim. Geldiler gelcekler ikramlar gittiler falan derken zaman o kadar cabuk gecti ki.ve hep guldum. Aglamak aklima gelmedi hic. Demek ki evde isteristemez hep kendimizi dinledigimiz icin mutsuz oluyoruz. Belirti ariyoruz bulamiyoruz falan.umudihar in yazdigi gelisim evresini gordun mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…