2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

Eki Görüntüle 927493

bunuda hamile olmadan önce yapmıştım.beyaz yere isim yazılacak. bi gün oraya isim yazarız inşallah demiştik yaparken

ellerine sağlık çok güzel olmuş
verdiğin linki bulamadım ama foam diye aratınca buldum
o yapışkanlı foamlardan alıp mı yaptın kendin kesebileceğin hali de var mı canım
ben az bişi beceriksizimdir hazır alayım diyorum
ama yine de bir denesem belki bişiye benzetirim

canım doktorunun verdiği kitabı dışarda bulma şansımız var mı acaba? yazarı filan kim?

Canım bende chicco nun enjoy modeline baktım bebek arabasının ama tam emin olamadım yine de. Ne kadara aldın bebek arabasını
hım bakın daha ya ıcıne sınen olsun ...
1000tl ıdı bıraz pazarlık yaptım 850 tlye kraft bayinden aldım

2014 ağstos anneleri kapanmış kızlar, haftasonu girememiştim, yeni gördüm.
İyi oldu mu ki böyle, herkes var mı facebbok grubunda.
Birde buradan paylaştıklarımızı, tecrübelerimizi, üye olmayanlar ya da başka üyeler okuyup fikir sahibimoluyordu,şimdi burada yazamayacak mıyız ;((

canım doktorunun verdiği kitabı dışarda bulma şansımız var mı acaba? yazarı filan kim?

d&r da benzer bir kitap vardı
hem hafta hafta değişiklikler
hem de doktorun söyledikleri için not alacak yer
anne için yer falan
50 tl idi
bana pahalı geldi aman bee dedim
ama bak şimdi özendim yav
bakayım bir daha

canım 2014 ağustos aynının güzel anneleri diye bir topik açıldı
oraya gel

kızlar haftasonu mınıgıme en oncelıklı olan bebek arabasını aldım :)))

sızlerlede paylaşayım kraft twist rxl gökkuşağı
Eki Görüntüle 930479

güle güle kullansın miniğin ecmel
bir bakayım ben de çok güzel görünüyor
bu o tavsiye ettiğin hafif model miydi
ya da ağırlığı nasıl diyeyim
pazarlıkla ne güzel indirmişsin
acaba ankara da pazarlıkla alabileceğim nereyi bulurum
bakayım bir

canım benım ora kapandı ama yenı bı yer acmıs arkadaslar ordayız sende gel
http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/682474-2014-agustos-ayinin-guzel-anneleri-buraya.html
sağol cnm benım evet o model on tekerlerı buyuk bunun oturdugum yerde daha rahat kullanabılecegımı dusundugum ıcın o modelınden vazgectım her yer cukur araba takılıp kalıyo...
ya sağol burdakı kraft bayıındenn cok sey aldım zamanında aslında az daha ındırseydı ıyıydı ama bu kadar yaptırabıldım ....
kraftın bayını bulursan neden olmasın nakıtte bısıler yapıyolar heres yapıyo aslına bakarsan

ecmel yakalamışken sorayım
kraft aura ile bu çok mu farklı
o daha hafif galiba
buna 12 kg ona 8,8 kilo yazmışlar nette

Eki Görüntüle 930479

güle güle kullansın bebişin canım :) ben de çok beğendim bu modeli ama kafama takılan bir şey var, bu modeli kapatırken oturma kısmını illa ki çıkarmamız mı gerekiyor? Otobüse filan bindiğimde baya zor olur öyleyse :44:

yapışkanlı değil A4 boyutunda istediğin gibi kesip yapıştırıcı ile yapıştırabilirsin yaparsın canım çok beceri isteyen bişey değil bence

Eki Görüntüle 930479

ayy tatlım güle güle kullansınnn minnoş güzellmişş walla bakimmm nası... okadar çeşit varki insanın kafası karışıooo ama kraft düşünüyorum bendee önceden göndermiştin zaten bize bilgilendirmiştin yani...

ecmel yakalamışken sorayım
kraft aura ile bu çok mu farklı
o daha hafif galiba
buna 12 kg ona 8,8 kilo yazmışlar nette
cnm benım dedıgın modele baktım normal araba sanırım dedıgın cok mu farklı derken kullanım alanına ve aradıgın konfora baglı benım eskı arabam buydu sattım cok zor kullandık kı en ufak sarsıntıda uyandı falan fılan o kadar agır degıl guselım tum aparatlarının kg agırlıgını yazmıslar

eskı arabam buydu

ama travel sıstemler gıbı kullanıslı olmuyo malesef
bılmıyorum tatlım arabayı daha tam kurcalamadım otobuslerde katlamana ne hacet kı bebek ıcınde oturcak zaten bıde fort bebe gıbı cıkıyo cıkarsanda elıne alıp kucagına oturcan tek bır hamle ıle cıkıyo yerınden... kullanımı cok kolay bence dıger arabalara kıyasla yıne arastır daha kullanıslı bısı bulursan kızcelerıde bılgılerndır operım
evet balım sagol hayatım bak bakalım kırmızı sıyahını almaya gıttım yokmus pıyasada bende bu renkte karar kıldım
güle güle kullanın canım :)
sağol aycam teşekkur ederız teyzos

valla ecmelim sen büyük parçayı hallettin :)
en pahalı alcaklarımızın içinde araba sanırım darısı bize
evet cnm çok sukur darısı salıncagım ve sepet besıgıme gerısı sınıde 6.aya kadar bıtırıcem allah ızın verırse...
zor be hayat ne pahalı:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…