2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

kızlar mınısıme aldıgım ılk şey oglumdada ılk bıberonla baslamıstım sımdıde nasıp ole oldu

150cc cam bıberon

kızlar mınısıme aldıgım ılk şey oglumdada ılk bıberonla baslamıstım sımdıde nasıp ole oldu

Eki Görüntüle 923977 150cc cam bıberon

yerim ben onun biberonunu
ben çok hevesliydim biberona ,ama kızım 18 ay beni emdi ,suyu da bebek bardağı ile içti ,biberonu sevmedi ,halbuki ben ona ne aventler ne chicco lar almıştım ,
ama bu bebeği varya herşeye alıştırıcam ,emzik biberon ne varsa hevesimi alıcam bunda ben

Evet Emniyetli gibi duruyor bakalım tecrübeli annelerimizin yorumlarını alıp ona göre karar veririz artık

ahahaha sagolun canlar...
ne gusel kız bende o kadar dua edıyorum kı 2 yasına kadar emzırebılıyım dıye oglum 7 ay emdı benı sutlerım varken bıraktı ...sağdımda verdım 2-3 haftada ole ıct sonuc sutler naşşladı emmeyınce...
sonuc 18.ayına kadar sma ıle buyuttum o zamana kadar gecede 3 biberon * 250cc mama yedı dedım yavastan sute gecelım ınsallah kalsıyumun fazlası kansızlık yapmaz dıye vermedım sımdıde halan gecede 2 biberon 250cc sutlu biskuvulı mama yıyor bıberondan kurtaramadım vermemeyı cok denedım yatagın korkuluklarını tekmeleye tekmeleye kırdı yınede bırakmadı hala ufacık bebeler gıbı gece uykuda mama yıyo :26: bende uykumu boluyorum çoğu kısı acaba acmıda yıyo dıyo gece bı tabak dolusu yemek yada kımı zaman sutlu tatlı muhallebı yada sutlac yıyo yınede ıcıo o koyu kıvamlı bıskuvılı sutu kurtaramadım bızde bole durumlar fıstıklar o yuzden en cok kocaman oluncaya kadar emzırmeyı nasıp etsın rabbım dıye cok dua edıyorum

hımm kızlar aklımdayken not edın bakım buhar makınesı bebegınız dogmadan mutlaka alıp kenara koymanız gereken gereçlerden ....
sebep kalorıferlı evlerde havadakı nem kuruyıp burun kurulugu yapıyor ve bebeklerın burnunu tıkıyor cogu bebekte bu yuzden genız akıntısı oluyor...mukus tabakasıda cıgerlere ındımı sonuc astım yada bronşite sebebiyet verıyo bebıslerınızın burnunu ne kadar temızlesenızde cıks engel olamıyorsunuz...bu sebepten benım oglum astım oldu (1 yıllık tedavı surecınde) bılgınıze cıddıye alın bu konuyu derım

Son düzenleme:

alışkanlıklardan kolay vazgeçemiyorlar malesef ,olsun annesi bırakır elbet

kesinlikle son kelimesine kadar katılıyorum ,olması mecbur ,sadece bebek ve çocuklar için değil yetişkinler için de faydalı ,havaya nem yaydığı için o kuruluğu alıyor ,boğaz yanmasını ,kurumasını engelliyor ..bebeklerde de burun tıkanıklığı ve astımı tabi ..
bende weewel marka var

ben kendim bişey almadım bebişe ama ilk öğrendiklerinde teyzeleri almış kargolamışlar hemen içindede harika bir not vardı gözlerim dolmuştu okuduğumda

Ay bende aldıklarımın fotoğrafını koyayım bari :))) Kayınvalidem battaniye örmeye başladı oda biterse fotoğraf eklerim. Herkes çok hevesli bizde benim ilk aldığım şey bebek taşıma çantası. Boynunuza asıyorsunuz bebeği içine koyuyorsunuz hem emzirmede kolaylık hemde taşımada resmi yok ama bulmaya çalışayım ben :))

ay kuzusuna nasılda yakışır eminim
artık bende bi parça bişey alıp gözümün önünde dursun istiyorum
benimki nerden başlayacağını bilememek

bir de kızlar bebeğimiz için hatıra defteri edinip şimdiden notlar tutmanın çok güzel olacağını düşünüyorum
belki de ona bırakabilinecek manevi bir hatıra olacak...
hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan yazacağım inşallah, doktorun neler söylediğini, ailemizin onun dünyaya geleceğiyle alakalı heyecanını,belirtileri, vs..
interneti aşındırayım bulurum inşallah

güle güle giysin kuzucuk ,çok da tatlıymış ama ya ..ay gözlerim doldu ,bu minik şeyleri giyecekler ..

bende daha bişey alamadım ama annem sağolsun kaç tane şey almış her gittiğimde sevine sevine gösteriyor.bu gidişle bana alacak bişey bırakmıcak zaten (

ben de istiyorum hatıra defteri yazmak, hatta ilk duyduğum andan beri yazmak istiyorum. bunun için defterler var mı acaba? olan biteni unutmadan not etmek istiyorummmm

ben de istiyorum hatıra defteri yazmak, hatta ilk duyduğum andan beri yazmak istiyorum. bunun için defterler var mı acaba? olan biteni unutmadan not etmek istiyorummmm

Bizim doktorumuz bize hamile günlüğü verdi.

Bir kitap ve her hafta için gün gün bebekteki ve annedeki değişiklikler neler olacak, nasıl beslenmek gerek bilgi veriyor.
Altında da anne için günlük bölümü var, Allah'ım kısmet ederse yavrumun ilk günlüğü ve ilk anısı bu kitap olacak.

Doğuncada ben hazır günlük alacağıım D&R da var ama içeriğine detaylı bakmadım, istediğim gibi mi bilmiyorum..

kızlar oglumun odasının sembolık goruntusunu eklıycem kızım olursa sadece 1 yasından sonra kulplarını degıstırmeyı planlıyorum sızce nasıl olur ???? cıcıklı bıcıklı bıısler oglumda hem 3,5 yasında fılan olur onada arabalı yatak alırım o zaman terfı eder benımkı :)
sunun aynısınn uzun boyu tek kapılı fardırobu oda kucuk oldugu ıcın anca bunu sıgdırmıstım
çamaşırlıgı fren sıstemlı olusu ve mdf olusu ve cocuklugum cızgı fılmı olusuna hayran kaldım
beşiğimiz piyasadi tum besıklerden ebat olarak buyuk ve asırı derın alttan ıkız yatak cıkmasıda gusel ama ben oraya yatak koymadım fazla esyaları koydum gardırobu almayınca
şımdı ıkıncı bebegım gececek 1 yasından sonra allah nasıp ederse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…