2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sen hiç kendine stres yapma öncelikle. Rabbim babana şifalar versin inşallah.

Hiç kontrole gitmeden 9 ayı geçirenler var. Önemli birşey olsa muhakkak çıkardı, yine de allahın izniyle sağ sağlim kucaklarımıza alalım inşallah.

Her seferinde doktor değişmesi kötü olmuş tabii insan alışmak istiyor birine. Olsun belki bu da hayırlı birşeye vesile olur

ofisin içinde yürüyüp duruyorum sürekliama artık havalar iyi gidiyor akşam yemekten sonra dışarı çıkıp birkaç tur atmayı düşünüyorum.Eminim çok etkisi olacaktır yürüyüşün.O lahmacunları pideleri götürmeyecektim hacııııııı hep onlar yaptı hepppp ama bundan sonra çok azimliyim almayacağım klo falan

mantıyı pizzayı falan bol bol yediğimi sizden utandımda söyleyemedimbazen sabahları kahvaltıda üşenmeden gözleme yapıp yiyorum ben kilo almayımda kim alsın komşularrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ben gebe kaldığımdan beri hep haşlanmış yumurta tüketmeye gayret ediyorum. omlet hepi topu 3-4 kez anca yemişimdir. yumurtayı da her gün yiyemiyorum sabah erken kalkıp işe gittiğimden ötürü hafta da 4 gün yiyebiliyorum..

Geri mi döndün? Benim birkac hafta önce riske girmisti hamilelik yani doktor sürekli uzan demisti o yüzden ev mantikli gelmisti. Simdi normale döndüm ama icimde telas olarak kaldigi icin niyese evde kendimi güvende hissediyorum. Hani isime gelince koltuga uzanabilme hissini seviyorum. Hatta esime saka yapiyorum, ise gitmeyecegim bundan sonra diyorum.
Ama cidden ne yemek yapayim kaygisi is kaygisini asar oldu bende.

Ya zaten anne de kaynana da yakinda olsa onlar zaten yemek yapmisken bir kap da senin yemen cok bir sey degistirmiyordur onlar icin, sana da kolaylik iste ne güzel, keyfini cikar.

O zaman menemen yapayim ben yeniden. Hem pratik de oluyor, hem seviyorum da. Yumurtayi cok haslayinca yararinin gittigini de simdi senden ögreniyorum. Ben bazen ise dalip yumurtayi suda unutuyorum, bir kere suyu cekilmisti o derece. Ben de yumurta yiyorum diyorum en azindan meger onu da yararsiz yiyormusum. Tamam uzun süre bekletmeden kisik ateste pisireyim artik.

ayy canım çekti şimdi

kızlarrrrrrrrrrrrrrr çok kötüsünüz ben burda size diyete başlamam lazım diyorum siz sürekli yemekten bahsediyosunuz.cacık demişsiniz bu bana yanına bulgur pilavını anımsattı onun yanına da kızarmmış tavuk ve turşu off offfffffffff

mantıyı pizzayı falan bol bol yediğimi sizden utandımda söyleyemedimbazen sabahları kahvaltıda üşenmeden gözleme yapıp yiyorum ben kilo almayımda kim alsın komşularrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mucarrr!!!!
Hahaha gülme krizine girdim burda. Ben de cok hamur isi yedim, yedim yani, yalan degil. Bagirsaklar ne zaman sinyal verdi. Sonra azalttim.
Ama ya gözleme yenmez mi?
Bir de ben bastan cok kilo veriyorum diye doktor ne istersen ye kisitlama yok demisti, abartmistim hamur isini.

Afiyet bal seker olsun yediklerimiz ama bundan sonra dikkat edelim. Ben beyaz ekmekten kepek ekmege de gectim.

Aslinda ben de ayni hafta 3-4 kere yiyorum. Ki genelde hep haslanmis yedim. Onu da cok hasliyormusum gerci ama

Son düzenleme:

Son düzenleme:

Canım hangi şehirdesin burada vardi site içinde doktor tavsiyesi diye belki kalbine göre bulursun. ..burafa yaz belki aynı şehirde olan birileri vardır

şu anda galeta kemiriyorum elimde yağsız,tuzsuz,herkes dalga geçiyo benimle ne hallere düştün diyegeçen akşam saat 10 gibi acıktım ekmeğimin arasına yaprak sarma doldurup yedim eşim şok olmuştu seni doktora söylycem gidince bu yaptığını diye bana şantaj yapıyo

Istanbul lahmacunu kendin mi yapiyorsun? Iyi bir yerden tüket cünkü benim bir akrabam bu islerle ugrasiyor, iyi olmayan yerler kiymaya cok baska maddeler katiyorlar ucuz olsun diye demisti. Adana kebap ile lahmacunda ette cok oynama yapiyorlarmis. Adana da aci ya. Tadini bastiriyormus icine kattiklari malzemelerin. O uyarmisti beni lahmacunu mümkünse disarida yeme, yiyeceksen iyi bir yerde ye diye.

zaten hep böyle anımsamalar kilo yapıyo

senin bebişte elinde lahmacunla doğarsa hiç şaşırmam

ayy fikir vereyim derken canınızı çektirdim özür dilerim kızlar

Yok canim yok, ben birazdan markete gidecegim zaten cacik yapacagim bu aksam. Fikir vermis oldun!!

Kiyamam ya...
Ekmek arasi yaprak sarma himmm hic denemedim, eminim güzel olmustur.
Esim de bana santaj yapiyor, gecen su kücük ikramlik browniler var ya, onlardan 10 tane yedim.

Ama yemek yapmaya üsendigim ve aciktigim icin. Yoksa tatli yiyesim yoktu. Bu yiyesi olmayan halim.

süper oluyo ekmek arası dolma içine birazda yeşil soğan koy ohhhhhsende bendensin 10 browni haaaaa

Ya relax ol demet akalini görmedin mi kadın ben baska türlü hayatta yiyemem dedi 30 kilo aldi veriyor..eminim hamile kalmadan önce zayiftin ideal kiloda ben ne edim ay neyse valla çok aşırida yemiyorum anlamıyorum. .Nasıl özeniyorum yiyip kilo almayanlara..hemen alırım benim derdim daha büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…