2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

doğrudur tatlımmm... 2 sene önce ağustosta doğum yaptı eşimin kuzeni.. onunla görüştük c.tesi işte hergün duşta geçti dioo sıcaklarda.. sonra dayanamamış doktora artık alın demiş 38. haftanın başında bakmışlar 3,5 kg almışlar walla.. doğurduktan sonra hala kaburgaları agrıomuş baskıdan... korktum biraz aslında bnm bide işe gidip gelme durumum var...

o kadarda degıl be cnm kuzenımde ole dıo haftaya dogurcak uyuyamıyorum duyo gece 4 ben daha oturuyorum dıyo 36 kusurlerde oda ablacım bak dınlen bebek dogunca bunuda bulamıycan dıyorum uyuamıyorum cok hareket edıo dıo ee edıcek bebek bu yanı ....
ben 37 haftama kadar calıstım ılkıınde mecburen uykuda uyuodum ıs var sabaha dayanılıyo kımının canı pek kıymetlı oluyo doguma gıdecegım gun evı koca sulu sıstem supurgeyle supurmuslugum vardr kuzenıme bakıyorum wc ye bıle gıdemıyo kısıden kısıye degısır bu durum kuzum benım karnımda sıkısmıs ayakları ust uste bınmıstı dogdugunda hala ayakları aynı duzelmedı... 38+3 de normal yoldan cıktı dayanamadı ıcerde .....Benım son zamanlarımda pek komıktı sankı km yol kosmusumda nefes nefeseyım hep bı hızlı hızlı kısık nefes alıyodum gece benden cok babsını uyutmuyodu koca yatagı sallıyodu :))) ama hepsının ayrı bı gusellıgı var keske karnımda olsaydı dedıgımı cok bılıyorum hareket halını ozledım bu bebıs buyusede o hareketlerı hıssetsem yıne

Canım özel mesajlarını sil mesaj gönderemiyorum sana... Bu arada 2014 Anneleri konu dışında olduğum için çok özürdilerim sizden

Ayyyyyy Allah'tan okul kapalı olacak son 10da. Şimdide Şubat tatiline 3 hafta kaldı. :)) enemmm bebek ağır ben ağır yuvarlanır gideriz biz valla bak :)))))

Ablam hemoroidden çok çekti. Doğum sancısından çok hemoroid ağrısını hissetti. Yeni yıl Nutez için hemoroidsiz olsun diyoruz o zaman. Nutez senin ismi okudukça aklıma Nutella geliyor. Hoş tatlı istemiyor canım ama yinede Nutella giriyor aklımın köşesine :))))))

Gunaydin kizlar dun cikolata kahve akintiyla hastaneye gittim pazar gunu baslamisti doktorum progestan verdi vajinadan yerlestirmeli dusuk tehlikesiyle yatak istirahati... kafaya takip uzulmemeye gayret ediyorum kendimi yormusum bebegimde yorulmus bide haftasina gore kese cok kucukmus ctesi tekrar gidicez bakalim herseyin hayirlisi

yaa evet bakıorm mesela hamilelere acaip bi nazlanma durumu var yaniii.. inanamıyorum tabi çok yorumda yapmak istemiorm başıma gelir dieee ama abartıolar bence biraz tamam bizimde midemiz bulanıo işte ne bilim başımız dönüooo ama onlarınki gibi diil warya ailelerine falan neler yapıolar anlatamam bide işte kötü anılarını anlatanlar doğumunu anlatanlarr ozaman bayılcak gibi oluorm
ahhh yawrum tabi içerde daracıkkk sıkıldı hemen çıkıyım ben en iyisi dedi oyy yer onu teysesiii :)
bakalım bizimkiler nası çıkıcaklar ahahahah ayy bide geçen gün aklıma geldi son haftalarda bebek terse dönüo yaaa bianda mı dönüooo? ay insan panik oluo bianda langırt die dönünceeee :S

o hemoroid bende de var hiç geçmiyor fazla oturayım yada fazla ayakta durayım felaket oluyor. bir önceki hamileliğimde idrar yolu enfeksiyonum hiç geçmemişti şimdi korkuya kat kat çorap terlik vs önlemer alıyorum çok zor kadın olmak

evet İzmit güzel yer çok teşekkür ederim

bende izmit doğumluyum gölcükte büyüdüm çok severim oraları çok şanslısın

güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle

bende dün beyaz leblebi duydum midedeki mide suyumu emermiş die aldım bugun deneyeceğim bakalım. eşim birde diet bisküvi filan almış akşam gündüz arada ye diyor bu bulantı hayat kalitesni düşürüyor resmen

kesınlıkle 9 ay kuzenım annesınde yemek yedı kadın evını temızledı vs vs.... anlatsam pek gulerız ama yapcak bısı yok kısıden kısıye degısıyo ben hıc hamıle gıbı degıldım ne naz ne nıyaz bılmem aynı serılıkte devam ettım muhtemelen sende ole olcan tez canlı arkadasım benım kendı ısımı kımseye buyur etmedım.... ama kocam cok tıtrıyodu uzerıme ayakkabılarımı baglamalar banyo yaptırmalar bılmem ne sankı koturumumum allah koruusn....

kızlar belirtilerim kesildiği ve kahverengi lekelenmelerim oldu diye doktora gittim bugün.. çok şükür bebişim iyi.. lekelenmelerim de durdu şimdi.. doktor bir daha olursa progestan başlayalım ama ilk kez olduğu için şimdilik gerek yok dedi..
belirti kesilmesi için endişelenen arkadaşlar için yazıyorum.. korkmayın.. inşallah bebeğiniz sizinledir..

Ay canlarım öyle demeyin ama....
Ben grip olsam yatak döşek yatarım, ağlarım ilgi beklerim, çocukluğumdan beri böyleyim. Öyle mız mız falan da değilim ama benim hastalanmalarım sıkıntılıdır biraz... Elimi ufacık kessem, neler yapardım annem derdi ki kılıç yarası oldu mübarek :)

Şimdiden başladı benim nazlanmalar, sızlanmalar, elimde değil yapım böyle :)) Naz değil yaptığım, kendimden nazlıyım herhalde

meraba mutlu yıllar dilerim bu yıl bütün anne adayları için çok güzel bir yıl olur inşallah anne olmak isteyen ler için de bebişlerini kucaklarına almayı nasip eder yüce rabbim yeterki istemesini bilelim vardır vakti zamnı bende inşallah ağustosta bebişimi kucağıma alcam son adetim 15 11 2013 tü test yaptım iki hafta önce pozitif çıktı doktora gittim çok küçük bi kese var dedi 15 gün sonra gel dedi netten baktım doğrumu bilmiyorum ama 6 hafta 5 günlük diyo inşallah bu arada 3,5 yaşında bi kızım var ikincisini bekliyom inşallah rabbim korusun kollasın bebişleri ve annişlerini

bizde yarına randevu aldık bakalım son durum ne. eşim her akşam yemekten sonra yürüyüşe çıkarıyor sağolsun. önceki akşam köpekler kesti öümüzü ben nasıl korktum ağlamaya başladım bunlar bizi eve salmayacak die o akşam karnım sabaha kadar ağrıdı inşllh bişey olmamıştır yarını iple çekiyorum. bende acayip ödleğim ya tamam köpekler çok havladı üstümüze atlayacak gb yaptı ama ne bileyim bazısı hiç korkmuyor ben çok severim ama çok ta korkuyorum

canım hiç korkma inşallah her şey yolundadır.. ben de belirtiler kesildi diye gittim.. hatta benim kahverengi lekelenmelerim de oldu.. dün gece acildeydik.. bu sabah da kendi doktoruma gittim.. şimdilik her şey yolunda çok şükür.. inşallah senin de iyi haberlerini alıcaz.. dualarımız seninle..

Sen hiç merak etme moralini yüksek tut iyi şeyler düşün. Minik fasulyen seninle hiiiiç başka birşey düşünme :))) (ayrıca dualarımda seninle)

Canım benim sakin ol Allah korusunn... Bebeğin iyi bence... gidip gelince bizede yaz dualarımız seninle..
Allahın izniyle hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alıcaz tatlım...

Kızlar Ben Yazmıyorum Ama Ağustos Annesi olucam İnşAllah..
Hukukçu ve Rainblue Peki Bebekleriniz Kaç mm Tam Günü Gününemi Görünüyor?

evet teyzesi... Biz iyiyiz çok şükür, dualarınızın gücü çok büyük, buna inanıyorum.... İnşallah Allah sağlıcakla kucaklarımızı doldurur..

hayırlı olsun.huzurlu sağlıklı bir hamilelik dilerim.güzel dilieklerin içn sağol :)

merhaba gönülleri gibi yüzleri de güzel olan hamişler,
3 gün ağladım, korktum, 3 günde 2 kilo vermişim. Tüm dualarınızın bir gücü olduğuna inanıyorum. sizleri çok seviyorum, şu zor zamanlarımda yanımda oldunuz.
şimdi doktordan geldim... şükürler olsun MELEĞİM BENİMLE:)) hala gözyaşlarımı tutamıyorum... kalbi pıt pıt içime işledi.... Allah her isteyene tez zamanda nasip etsin.... bizim gibi yolunu gözleyene de sağlıcakla kucaklarını doldursun...[/QUOTE]

çok şükür rabbim bidaha böyle üzüntü yaşatmasın inşllh

geçmiş olsun. rabbim bidaha böyle üzüntüler yaşatmasın inşllh

arkadaşlar dr a giene kadar kendinizi böyle üzmeyin ama gerçi size diyorum ben yapabiliyorum mu hayır da ama burda arkdşlr bende de böyle olmuştu deyince yada netten biraz araştırınca en azından dr gidene kadar içimi ferah tutmaya çalışıyorum.biz tabiki dikkat edeceğiz ama inanın yiyecek lokması varsa dünyada trafik kazası atlatılıyor anne ölüyor karnındaki yaşıyor rabbim evlerden uzak etsin tüm evlatları analı babalı anne babaları evlatlarından ayrı bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…