2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bulantılarım 5. Haftada başladı şu an 9+5' deyiz, rahatlamaya başladım çok şükür, yine var ama ara ara, aç kalınca falan, şişkinlik halsizlik çok var ama, onlar da azalma olmadı... Allah yardımcımız olsun

Ben 8+4'üm bugün, hiç almamışım cumartesi doktorda tartıldım :)
oh iyisin canım sen. Boyle devam edersin umarım.

hmm bende senin gibiyim sanki açlık hissim var gibi aslında yok. Bakalım nolcak kilo durumlarımız.

dinlenmeye çalış. Kahverengi değildr kırmızı kan oldugunda onemli. Dikkat et kendine.

9. Haftadayim ben insallah gecer gücüm kalmiyo artik acliktan bulantidan
14. Haftaya kadar devam ediyor genelde bulantılar. İnşallah tezzamanda kurtulursun.

cnm beni de ekler misin yaş 23 aksaray sat 20/10/2013 bdt 14/08/2013(geç döllenme) ilk bebeğim

midem bulanıyo 2 gundur ve fena halsizim kızlarr
devamlı limon şekerleyip yiyoyurm boylelıkle tansıyonumda dusmuyo
seker dengelıyo bulantımı bıraz olsun bastırıyo

tezos biz geldik seni topiginde ziyarete 390 gram 18 cm olmus ayrintiliya da girdik cok guzel herseyimiz uyumlu bi problem yok foto cd werdi sende bana yaz mayistayim biliosun hayirli habebrler canikom sana durimlar nasil morelin nasil opuorum

midem bulanıyo 2 gundur ve fena halsizim kızlarr
devamlı limon şekerleyip yiyoyurm boylelıkle tansıyonumda dusmuyo
seker dengelıyo bulantımı bıraz olsun bastırıyo

tezos biz geldik seni topiginde ziyarete 390 gram 18 cm olmus ayrintiliya da girdik cok guzel herseyimiz uyumlu bi problem yok foto cd werdi sende bana yaz mayistayim biliosun hayirli habebrler canikom sana durimlar nasil morelin nasil opuorum

Günaydınnn Güzel Anneleeerrr,
Hepiniz bulantılardan bahsetmişsiniz walla benimde felaket ama sonu istifrayla bitmiyor.. Doktorum eğer çok bulanırsa die ilaç verdi birtane ''Dramamine'' adı. İsterseniz doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz.. benim henüz çok şiddetli bulantım olmadı o yüzden kullanmadım.. doktor çok zorlarsa çok kötü olursa kullan dedi...
Allah hepimizin yardımcısı olsun canlar...

günaydın kızlar,
dün yazmıştım belirtilerim azalıyor diye.... cumartesine kadar bekleyemeyeceğim. eşime söylemeden doktora gideceğim bugün.... benim için dua edin olur mu? yeni yıla mutluluk gözyaşlarıyla gireyim.... Allah her isteyenin kucağını doldursun.... dualarınızı eksik etmeyin gelince yazarım...

Ya benim sorunum bulantı değil işte tansiyon. Çözüm bulamadık doktorumla konuştum ilaç alamazsın dedi. İşe giderken çok zorlanıyorum. İşte çok zorlanıyorum birgün yolda bayılır kalırım diye inanılmaz korkuyorum.

evet İzmit güzel yer çok teşekkür ederim

Çalışıyor musun? Eğer çalışıyorsanız belirtiler varken çok zor oluyor. Benim tansiyon problemim var ama genelde herkes bulantıdan yana dertli :)

Sen hiç merak etme moralini yüksek tut iyi şeyler düşün. Minik fasulyen seninle hiiiiç başka birşey düşünme :))) (ayrıca dualarımda seninle)

Canım benim sakin ol Allah korusunn... Bebeğin iyi bence... gidip gelince bizede yaz dualarımız seninle..
Allahın izniyle hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alıcaz tatlım...

canım benim dikkat et kendine tuzlu kraker falan yesenn? tamam ilaç alamazsın ama böyle düşük düşük Allah korusun
Neeyse sen beni dinle çubuk kraker olsun çizi falann tuzlu bişiler yemeğe çalış her yemekte tuzlu ayran.. belki biraz dengeler...

gözün aydın yavrucum teyzosu onu yesınn kuzum maşallah darısı bızım topıgımıze ınsallah
gelirim güselim durumlarda aynı morallerımde guselım
benımde kuru bır bulantı ogurme fılan yok ama ıstahsızlıkta yapmıyo yıyorum cok sukur yedıgım ıcımde en azından ama garıp bır bulantı oluyo ıste ....olacak o kadar bugunlerın kıymetını ıyı bılıyorum en gusel zamanlarımız
sagol cnm ılac tavsıyen ıcın

Valla yiyorum ama çok fayda etmiyor. Zaten hep düşük tansiyonum 9-6 bir ara 7-4 gördüm zaten o gün hastaneye gittim. Bakalım 3. Ay sonunda düzelir diyor herkes görücem bakalım düzelecek mi

canım benım bencede gıt gıt kı rahatla ınsallah gusel arkadasım dun benı cok aglattın zaten çeşmelerimi kapatamıyorum bide senın yerıne koydum kendımı temellı koptum guselım dun geceden berı dua edıyorum ınsallah hayırlı sonuclarla gelceksın hadı bakım bızıde haberdar et uzme canını hersey olacagına varır kuzucuk senınle ben boyle hıssedıyorum

yaa ilerde daha kötü mü olcak diosun? şaka biyana benim normalde midem bulanmaz ama şimdi bulanınca çok fena rhtsız edio :S neyse gecicekkk nasılsaaa bu haftalardaaa

Valla yiyorum ama çok fayda etmiyor. Zaten hep düşük tansiyonum 9-6 bir ara 7-4 gördüm zaten o gün hastaneye gittim. Bakalım 3. Ay sonunda düzelir diyor herkes görücem bakalım düzelecek mi

ayy inşallah canım benim düzelicez 3 aydan sonra... az kaldııı gerçi haftalarda geçmek bilmio ama

yaa ilerde daha kötü mü olcak diosun? şaka biyana benim normalde midem bulanmaz ama şimdi bulanınca çok fena rhtsız edio :S neyse gecicekkk nasılsaaa bu haftalardaaa
yok be cnm her ayın sıkıntısı kendıne gore 30.haftaya kadar hersey mukemmel aslında en keyıflı haftalarda 20-30.haftalar bebegın en hareketlı annenın en rahat zamanı sonrasında bebıs agırlasmaya basladıkca sıkıntılar artıyo uyuyamama gıbı nefes alamama gıbı bel agrısı vss son 10 haftada ole zor gecıo ılk 10 son 10un kendıne gore zorlugu var o acıdan dedım

Gunaydin guzelliklerrrr 😁
Benimde 2 gundur enerjim geldi
Aksam kasik agrim oldu
Bulantim yok zaten
Bu hemoroit beni mahvetti
yeni gelenler hosgeldi
Yeni yil guzellikler getirsin hepinize
Allah herkesin gonlune gore versin
Mutlu bir aksam gecirin ho ho ho :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…