Lösemi, İlik Nakli ve şimdi de korkular…

Anlıyorum ben sizi çok zor bir süreç.
Gerçekten insanın psikolojisi çok bozuluyor.
O kan tahlili sonuçlarına bakarken hele insanın kalbi çıkacakmış gibi atıyor.
Böbreklerde olması dikkatimi çekti aslında o biraz düşündürdü.
Umarım enfeksiyondandır.

Evet, 2.5 yıldır kalbim arada yerinden çıkmak için savaş veriyor vücudumla.

Bugün gittik doktora, biyopsi yapılamadı. Çünkü ameliyatla parça almaları gerekiyormuş, kırık varmış omurgada. O zaten her halükarda ameliyat gerektiriyormuş. Enfeksiyondan da olsa, lösemi tutulumu da olsa bu hem gerekiyormuş, hem de patoloji oradan alınacakmış açıldığı zaman.

Düzgün cümle kurdum mu bilemedim 😞 32 saatten fazladır uyumadım şehir değiştirdim 6, 7 poliklinik gezdim derken beynim pert. Mazur görün 🙏😔

Bugün gittik doktora, biyopsi yapılamadı. Çünkü ameliyatla parça almaları gerekiyormuş, kırık varmış omurgada. O zaten her halükarda ameliyat gerektiriyormuş. Enfeksiyondan da olsa, lösemi tutulumu da olsa bu hem gerekiyormuş, hem de patoloji oradan alınacakmış açıldığı zaman.

Düzgün cümle kurdum mu bilemedim 😞 32 saatten fazladır uyumadım şehir değiştirdim 6, 7 poliklinik gezdim derken beynim pert. Mazur görün 🙏😔
Allah yardımcınız olsun.

Allah acil ve kalıcı şifalar versin. Duamdasınız. Rabbim şu günleri su gibi akıtıp sağlıklı mutlu günlerinize döndürsün yeniden.

Cok gecmis olsun yasadiginiz durum cok cok zor benim icimde iyi bir his var. Bence siz hakli korkularinizi yasasanizda guzel sonuclar alacaksiniz insallah. Diger konunuza yazdim ama goremezseniz diye birde buraya yazayim. ChatGPT kullaniyorum ben bu gibi durumlarda, yapay zeka. Sonuclari ayrintili sekilde yazip yorumlatabilir her turlu sorunuzu yazabilirsiniz

X