2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın kızlar bir türlü giremedim kaç sayfa kaçırdım şimdi okumaya çalışcam bakalım öptüm hepinizi

evet canım bazen.özellikle geceleri daha bi kuvvetli oluyor tekmeleri kızcemin:)tabiki bizim kocada aynı babası diyip diyp gülüyor:))))

bende resmi ilk görür görmez işte bu biziz dedimbende ablama söledim hemen gir dedim telden haber ver kızçelerime

kuzum senin ne işin var tv ünitesinde.ucuz atlatmışsın bundan sonra daha dikkatli ol tamam mı.
temizlik ypıcaz die kendimiziede bebeklerimizide riske atmayalım canım

yaz gelsin güneş açsın o kısmını bende istiyorum :)kızımın yeri rahat şöyle 3 ay daha kalabilir içeride :))

Birikim demisken kizlar altinin gr 79 a dusmus.bir iki gr alabilirim belki.kizima birikim

Sacimi boyatmak istiyooooooruuuummmmmmmmmm ( yaz geliyo bu kilolar kendimi kotu hissettiriyoooooooo

Bugün sabah işe gelmeden aynaya baktığımıda aynı şeyleri düşündüm. Tartıldım 6,5 kg oldu, saçlar berbat makyaj bile yapmak istemedi canım Dikkat edeyim yememe diye düşünürken Allahım bir açlık hissi anlatamam.Nolcak bu halimşz bilemedim:)

kızlar kendinizi strese sokmayın yaww şurda 3 ayımız kaldı keyfini çıkarın bence ondan sonra napıyosanız yapııınnn

Son düzenleme:
yaz gelsin güneş açsın o kısmını bende istiyorum :)kızımın yeri rahat şöyle 3 ay daha kalabilir içeride :))
aynen gerçi rahat onlar bizde suanda rahatız
bana bi anda rahat batması oldu sanırım
Birikim demisken kizlar altinin gr 79 a dusmus.bir iki gr alabilirim belki.kizima birikim

evet bizde suanda iş yerindeki kızlarla düşünüyoruz nasıl alabiliriz diye:)) bende 1 ay önce 2 gram almıştm pöfffff
para da bitti tabi yedim harcadımmm
70 Tl ye kadar düşücekmiş haberiniz olsun biraz daha bekleyin bankadaki bi tanıdık söylediiii

Bende makyaj yapiyom sacima da dikkat ediyom kisa zaten.ama kiyafet konusunda cok kotuyum.kiyafetler guzel ama uzerimde begenmiyorum.pantolonum hep asagida duruyor totom yastik gibi gorunuyor.memiklerim buyudukce asagi iniyor oooff off.yaz gelse de elbise giysem.bacaklarim da kalinlasmisken.normalde cok inceydi giymiyordum etek elbise

Günaydın anneler 3 gündür bende tartı gözümün önünde duruyo çıkmaya korkuyorum 57 ile kaldım şu an 64 belkide 65 oldum :) nasıl dikkat edicez havalar ısınsa artık istanbulda yürüyüş falan yaparız valla işe gelirken giydiğim kıyafetlere baktım dediğin gibi oldum ama yüzüme bolca makyaj yapıp kendime geldim :))

canım benim sen 60lı kilolardan bahsediyosun. ben 80 oldum hiç korkma bence çık tartıya

Günaydın güzel anneler:) Gününüz güzel keyifli geçsin...Mide ekşimesi yada yanması hisseden var mı? varsa ilaç dışında acil öneri bekliyorum kızlar ..böyle devam ederse günüm berbat geçecek

sanada günaydın ben 1 bardak soguk süt içiyorum iyi geliyor dene istersen

Eki Görüntüle 686177

ben bundan yapmayı düşünüyorum kızlar nasıl :)
çok beğendim tüllülerden daha güzel
çok geçmiş olsun gerçekten büyük tehlike atlatmışsın
bende akşam banyoda düştüm bende öyle çok korktum ki hala korkum devam ediyo doktora gitmedim acaba hemen gitsem mi içim de bi şüphe var ya ona bişey olduysa veya olursa çok endişeliyim
geçmiş olun sen yine de bir doktora git için rahat etsin canım.

ebelere bakma saçma sapan şeyler söylüyorlar.hiçbir şey yokmuş işte hem bebeğinin de gelişimi iyiymiş.yalnız o tarihe bakma o sürekli değişir.bir bakarsın bir ay erken gösterir sonra bir bakarsın 1 hafta erken gösterir

heralde gelişimine göre oluyor canım.çocuğun ne zaman geleceği hiç belli olmaz da çoğunlukla 1 hafta 10 gün önce oluyor.40 haftayı dolduran da var tabi ama nadir.

Son düzenleme:
Canım duanı okudum allah kabul etsin inş...

Günaydın herkese nasılsınız bakalım kızlar biz iyiyiz kızımlan kıpır kıpırız gene allaha şükür herkes iyidir umarım

Kızlar çok geveze oldunuz sizzz bu aralar ha 1 günde 10 sayfa ne bu ya işe gelince 2 saatim geçmişi okumakla geçiyo maşallah ama hepinizee

Herkese güzel,huzurlu,mutlu bir gün diliyorum öpüyorum sizi ve cücüklerinizi

hayırlı sabahlar hanımlarrr bız ıyıyız coksukurr oglusumla dun babamzla bızı gec gece costudu tam yatma vaktı ytaga gırdık benım oglum uyandı kıpırr kıpır göbısımı actım babamızda gunluge bırseyler yazıyordu ki oglum costuu bu arada babamız bıze darılmıs onsuz ılk defa dr gıttıgımız ıcın ne ka mecburuyeten onsu zburuk gıtıgımız ı bılsedee darıldım dedı oglunla bırlık oldunuz dedııbu gıttıgımızdede 1 ay sonra ya yanı benım ekranı kapatıp bana gostermıcekmıss neysee bız onun gonlunu aldık kı aksam sormayın gıtsın
1 st gec yattık bebegımın hareketlerı öle degısıktıkı tum vucudu o harekete ettıkce ortadadıııyuvarlanıyor kolunu acagını cekıyor hopluyor ALLAH ım bu ne mucızevı bırseyy bu harketelerı bıle bıle secdeye kapanmamak mumkunmuu babamızın benım gozlerımız doldu kı sormayın gıtsınnnen son1 st oldu esım dedı yeterr bu ebbe bızı uyutmucakk kapat göbişi bakımm

sonr abanmzı uyudu bızde babamıza göbişimiizi verdık hehe ordada uyumadık cılvelese cılvelese uyumusuuz kı sbh a karsı uyandım bızım kı halen ayaktaa heheh ve sbh 6 da ıkımızıde uyandırdı paşamm benım babayı gene tekmeledıkk hehe bn esım de erken uyandır erkenden kahvlatımızı yaptıkk paşamm benım maasallah dr dedıgı gıbı hareketlı mı hareketlı cok sukur rabbım sızlerıde bu gunlere glmeyı nasıp etsın herkeslere yasatsın sımdık meyve yıyoruz paşam laa öglen ark.KUR AN okummaız var oraya gıdecegız ınsll cok az utumde kaldı onlarıda yaparım hopp ısımız bıttııı

ee sızlerden nbr gecmıse dalayım bır bennn

maşşallahh size Allah Nazarlardan saklasın sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…