2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar göbek deliğimin arkasından sanki iğne batıyor pofff bugun çok eğilip kalktım ondan mı acaba :26:
bebegın göbısının altın ayerlesıp gerıyor olmalı cnm benım o yusden acıyordru tecrubemden soluyorum hehehe benım paşa laporokopı dıkısımı yırtacakmıs gıbı duruyor da arada bırr

olurmu canım yaa bak benn kac gundru aklımda sorular cumayı ıple cekıyordum dunde ebe nın telas ettırmesıı ıle dr kostumm komsumlaa ve bebegımı gordum rhataladım cok sukurrrrrrrrr ıcıne sınmesse kos dr ıcın rahatlasınn stres oluyor ebebelr ona gore benımkı de az hareket edıyordu akımdakı sorular ıle ama dun dr geldımızden berı cok sukur subhanallah maasalahı var
Canım o çok korunaklı bir yerde bişey olmamıştır merak etme.
ama yinede bir doktora git. iyi olduğunu görünce sende rahatlarsın. sen rahatlayınca da bebeğin daha çok hareketlenir
aynen dıyorumya dunden berı paşamm costukı cok sukur 1 haftadır az hareket etmesının acısını cıkartıyorr
ALLAH SENI ı etmıssın bende olsa ole yaprdım cnm benım kv ıcındekı sole ısıne gelırse yanı abartmadan anlıca sekıldee

kız nıye korkuyorsun bebegın ıcın heseyy korkma lutfenn yaptır cnm benım ınan o ka korktutugna deymezzzzzzzzz
bugun eczaneden alirken eczacida hergun 1 adet kullanmaya cok imtina gosterin cok gerekli ve hem kasilma kramplari onluyor hemde erken dogumu onluyor dedi ama :S
aynen ben 3.kutum bıtıcekk 4. dr al ıhmal etme sakın dedı bende 5 aydır 3 gun fılan unutup ıcmedım oka yoksam gunluk mutlaka ıc dedı drr
arkadaşlar hemoroid sorunu yaşayan var mı ? ben gibi. bununla nasıl mücadele ediyorsunuz? yardımcı olabilirmisiniz,neler yapabiliriz,neler yapmalıyız?????
canım bol yesıllık sebze tuketıgınde bagırsaklar full calısıyor tavsıye ederım bagırsaklar ıcın yanıı

Sacimi boyatmak istiyooooooruuuummmmmmmmmm ( yaz geliyo bu kilolar kendimi kotu hissettiriyoooooooo
ne sacı kız dur azıcık daha bebegımız ıı olsunkucagına al yarı kırkın cıksın kos melegını bırakabılırsen tabı kuaforunee kg lerde gıder ınslll

aynennn yaz gelsınde meleklerımız de gelsın yaaaaaa

Birikim demisken kizlar altinin gr 79 a dusmus.bir iki gr alabilirim belki.kizima birikim

dun hastanede senn avratardakıne benzr bır beejk gordum cktatlıdı ama sureklı aglıyordu yaaa:18::18:

dün aklımdakı leri hep sordum ınsl sızede faydası olur...

**RAHIM e kramp gırmesı (el uyusması gıbı aynı)normal (bır kac gunde 1-2 dk gırıyorsa)ama gun ıcınde 5 dk 10 dk bır gırıyorsa anormal dedı

**bol yesıllık ,süt urunler,sebze ve meyve tuket dedi
**bel agrına gelınce dınlen bol dedı
**sırt ustu kesınlıkle yatma dedı hep yan yat dedi

işte böleeeeeee

Her sabahın ışıklı doğuşunda
Yüzünüzden gülmeler gülümsemeler eksik olmasın
Sıcak ve samimi güzel bir kahvaltıdan sonra
Gününüz huzurlu, mutlu ve neşeli olsun
Bir gününüz diğerini aratmasın….
Güneşin Sadece Gökyüzünde Değil,
İçinizde de Açtığı Bir Gün Olsun
Kendinize ve dostlarınıza güvendiğiniz,
Sevginize ve umutlarınıza sarıldığınız bir gün olsun
Sağlıklı olun, Mutlu olun, Sevgi ile kalın....
Günaydın annişler ve kuzucukları

günaydın, güzel anneler ve tatlı bebişleri :)
Geçmişe de bir bakayım dedim ne güzel bol bol paylaşım yapmışsınız maalesef ben gün içinde katılamıyorum ( az da olsa biraz bakabildim :))
kkarabiberim , rm07,svem çok geçmiş olsun Allah hepimizi ve bebklerimizi korusun, hastalık üzüntü göstermesin inşallah ..
Suzancım maşallah oğluşuna :)) bizde sizin gibi 2 hafta önden gidiyoruz ama doğum tarihini değiştirmedi bizim doktor ?? :))
utkummmmm duanı okudum Allah kabul etsin inşallah ..
hepicinize sağlıklı mutlu bir gün dilerim, sevgilerimle

oh sızede maasallah da dr nıye degıstırmedıkıne ben ozellıkle sorudm sımdı bız 27 hazırana gore mı dedım evet dedıı

kızlar dun dr dedımkı;esım ılk defa gelemedı cumaya ızın gunu bır daha gelsek olurmu dedımm o kaa sık ultrason ısınları bebege zarar verırı sımdıkı 3 d lıler 4 d lıler dahada zararlı tavsye etmıyorum ben dedııona gore heeee

kızımı gördüm geldim teyzeleri. 911 gram olmuşuz. secde yapar gibi duruyor dedi doktor. ama eller bacaklara doğru gayet sportif bir duruşta dedi şekerimizi içtik 1 saat sonra kan verdik tekrar 1 saate yaklaşınca mide bulantısı oldu ama çıkarmadan yetiştik kan verdik şükür. sonuç ii çıkarda açken içilenden içmemem gerek kalmaz inşallah gerçekten çıkarabilriim o zaman :18::18::18: 25+5 iz aslında biraz önde dedi kafası yuvarlakmış kafa ölçüsüne göre 27+5 dedi koca kafalı kızım benim. olumsuz bir durum olurmu dedim olmaz dedi korktum bir anda

istoç internet sitesimi istanbulda mağazamı sen yapta aşamalarını bizimle de paylaş olmaz mı
ilacın zararlı olmadığını söylüyorlar ama sade soda da rahatlatıyor biraz dene istersen

günaydın herkese,

güneşli bir güne merhaba dedik bu sabah.dünkü havadan sonra

dua eden herkesten Allah razı olsun.

arkadaşlar hemoroid sorunu yaşayan var mı ? ben gibi. bununla nasıl mücadele ediyorsunuz? yardımcı olabilirmisiniz,neler yapabiliriz,neler yapmalıyız?????

ben yaşadım hala da yaşıyorum dikkat etmezsem.şimdiye kadar ilaç kullanmadım çok şükür.her gün düzenli olarak kuru kayısı ,kuru incir yiyebilirsin 1 er tane.inciri 2 adet de yiyebilirsin.kayısıdan çok incirin faydası oluyor.üzerine ılık bir bardak su iç.gerisini düşünme

avuç içini karnının üzerine koydugunda ,cilt elinin altında toplanıyor kasılma oldugunda.

Son düzenleme:
hastaneye ne güzel eşinizle gitmeniz sürekli ben 1 kere gittim eşimle diğerlerine ya annemle yada kv ile gittim :))) napalım gelince anlatmakla yetiniyorum eşimede.Bu arada doktorum bana herşeyin çok normal hiç kasmıyosun kendini dinlemiyosun fazla sen kesin ve çok güzel normal doğum yapıcaksın hissediyorum dedi inşallah kızlar yaa :))

ohh hayırlı olsun canım...çoğu şeyi bitmiş bian önce bende odasını hazırlasamda sizlerle paylaşsam...benimde bi an önce eminönğne gitmem gerek...

olur olru canım eminönü bir günlük iş, biz sabah 9da evden çıktık 16,30 gibi evdeydik, görümce ve kv de deneyimli olunca düşünmeye gerek kalmadan sepete attık herşeyi :)) biz de daha hazırlamadık ama ön hazırlıkları tamamladk en azından :)))

evet ya sormayı düşünüyorum hatta gidio görmeyi :)) ben aynı kapı süsünü önce hastaneye çıkışta da eve götürmeyi düşündüm aslında

ooo çoğu bitmiş cnm güzel günlerde kullanın hepsini inşallah

çok sağol canım darısı başlamamışların başına inş.

çok çok geçmiş olsun allah ebterinden saklasın

Gözün aydın canım inş sonuçlarında güzel çıkar

kızlar hepinize mutlu sağlıklı günler diliyorum benim keyfim geldi yerine sağlık ocağına gittim önce ebe kalp atışlarını dinledi normal olduğunu düştükten sonra daha az hareket ediyo dedim korkmuş olabilir sen bilirsin istersen git doktora dedi ben içim rahatlasın diye gittim ultrasonda bakıldı kan ve idrar verdim nst ye bağlandım herşey yolunda allahıma şükürler olsun birde kızım 1 kilo100 gram olmuş neyse sonra görüşürüz kendinize ve meleklerinize iyi bakın

Herkesin mesajına yorum yazmıyorum çünkü söyliyceem ,düşündüüm herşeyi söylemiş oluosunuz:) Ama bilinki bütün iyi dileklerim sizler için..Yazdıklarınıza ağlıyorum gülüyorum üzülüyorum..

Dün bişeye karar verdik canım sıkkın azcık. Giresuna gidicektik bu haftasonu. Uçakla gidicektik.Ama kocaeli havaalanından trabzon seferi kalkmış. İstanbuldan da sıkıntılı olcak.Burdan servisle istanbula git.ordan trabzonda in bi daha servisle giresuna git.ooo.. Vazgeçtik otobüse karar verdik.O da 13 saat. Hİç gözüm kesmiyo.Çok zoruma gidiyo, Hİçbişeyden değil de çişim çok gelioya o çok korkutuo beni.Gitmişken de dedik 7 8 gün kalalım eşim izin alcak işte.
Cumaya doktor randevum var heyecanlıyım

kızlar birsey sorucam bebek ilk doğdugu zaman daha emmeden gazı olmaması ıcın nar suyu verilmesi sizce mantıklımı ?

Unnadoda bebek sekwri sepeti yastigi felan var fiyatlar superrr kosuuuunnnn

haydı gozunuz yadın cnm cok sukur her gunumuzeeeee
ınsl canım ya hep beraber bır avaz da ınsllllesım de gelemes benımde ALLAH dan bebegımın kısmetı ısyerı cumaları topl.ayarlıyorık haftada bır onunla ona gore randevu ayalıyorz topl.cıkısı hopp dr heheh

aksam yeemgımızı de pısırdıkk ark.gelınce komsuma davetlyızdee oluryaa vakıtın nasıl gectıgını anlyamazsak babamız ac kalmasın dımı amavee
biz cıktıkk oglumla ark.KUR AN okumaya gıdıyoruz dua ıle ınsl saglıcakla kalınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…