2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Canım ben de eskiye göre daha az hissediyorum artık bebeklerimizin yerleri gittikçe daralıyor bundan sonra azalırmış zaten. Sen doktora göründün mü düştükten sonra. Doktor bebeğin iyi dediyse biraz rahatlamaya çalış ki bebiş de senin tedirginliğini hissetmesin. Allah ikinize de sağlık versin bir daha böyle korku yaşatmasın...

kızlar benim mesaim bitti şükür.
öpüyorum hepinizi minnakları ama en çok

yarın görüşürüzzzz

iyi akşamlar canım...darısı benim başıma artık ama az kaldı benimde hayırlısıyla...

cnm çok geçmiş olsun...şimdi iyi olmana sevindim...ama yaptırmalısın canım ya bak bebeğin için önemliymiş ne varki ufacık iğnede...benimde canım çok tatlıdır ama hasta olduğumda nekdar çok iğne olurum biliyomusun sen...bikeresinde 1 ayda tam 23 tanemi ne iğne olmuştum...oyüzden sende ihmal etmeden hemen git vurun tmm???

canım korkuya gerek yok sadece ilk on dk yakıcı bi acı hissediyrsun o kadar.. sonrasında kasılmayı falan inanılmaz rahatlatıyor....

çok sevindim rahatlatmasına ben de nedense bir işe yaramaz ne de olsa diye kendimi şartlandırmıştım en kısa zamanda yaptırıcam sağol canım

çok sevindim rahatlatmasına ben de nedense bir işe yaramaz ne de olsa diye kendimi şartlandırmıştım en kısa zamanda yaptırıcam sağol canım

kesinlikle işe yarıyor ben üç hafta önce ani bi kanama geçirdim tatlım anlatamam eşimle yaşadığımız üzüntüyü ağlamaktan harap olmuştum eşim de öyle tabi.. o an ne deseler yapıyrosun gecenin bir yarısı çaresiz yalnız başımıza bu iğne durdurdu tehlikeyi...çok şüükür iyiyiz şuan ama hala tam düzelmiş değilim sakın ihmal etme sakın...

bugun eczaneden alirken eczacida hergun 1 adet kullanmaya cok imtina gosterin cok gerekli ve hem kasilma kramplari onluyor hemde erken dogumu onluyor dedi ama :S

bugun eczaneden alirken eczacida hergun 1 adet kullanmaya cok imtina gosterin cok gerekli ve hem kasilma kramplari onluyor hemde erken dogumu onluyor dedi ama :S

canım yaa bu kasılma dedğiniz nasıl oluyor yani hangi belirti olduğunda rahimde kasılma var diyebiliriz...herkes bahsedince bende teleşlandım acaba farketmeden bende yaşıyormuyum diye...eğer öle bişey varsa önlemimi alayım:)))

arkadaşlar hemoroid sorunu yaşayan var mı ? ben gibi. bununla nasıl mücadele ediyorsunuz? yardımcı olabilirmisiniz,neler yapabiliriz,neler yapmalıyız?????

adet sancısı gibi olur heralde canım kasılma.
sen çıkmadın mı işten daha

google da karın çatlağı yazıp resimlere baktım psikolojim bozuldu rahat batıyor bana ya töbe töbeee. Allah korusun yaa ooffff off

paşamı cumartesi ünü göreceğim inş 1 ay oldu görmeyeli çok özledim kızlar hepinize iyi geceler

ben istoçdan aldım bu akşam malzemeleri. 1 metresi 4 tl. bide silikon tabancası aldım 4,30 tl. silikon aldım tanesi 35krş. resimdeki gibi çiziyorum kurşun kalemle sonrada kesiyorsun.orda ip gibi bişey var oda misinaya benzettim onu ben. bende bilmiyorum yapılışını tahminen yapıyorum inş. olur :)

canım bende yapılışını bilmiyorum ama resimde nasıl görünüyorsa öyle yapmaya çalışıyorum.önce kalemle cizip sonra kesip yapıştırıyorum .dikiş izleri var oraları da dikerek yapıcam inş.senin örnegini de merak ettim şimdi :)

bence kendin yapabilirsin çok zor degil. ama yapamıyorsan internet üzerinden satışları var böyle şeylerin .internet sitesi var http://www.kecedukkanim.com burda modeli seçersin istegine göre yaparlar inş :)

Son düzenleme:

Sacimi boyatmak istiyooooooruuuummmmmmmmmm ( yaz geliyo bu kilolar kendimi kotu hissettiriyoooooooo

Hanımlar günaydıııınnn
buralarda gündüz olmadı gibi bişi yağmur ve kapalı bir hava

yaz gelsin güneş açsın kuşlar ötsüüüüüüüüün bende bunu istiyoruuuuuummm
bide oğlum gelsiiinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…