2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar çok mutsuzum hüngür hüngür ağlamak istiyorum sanki bebeğim düştüğümden beri daha az hareket ediyo gibi geliyo acaba bi yeri mi acıdı ona çok alıştım allahım onu bana bağışlasın onu benden ayırmasın tabi hiç bir evladı annesinden ayırmasın iyice duygusallaştım herşeye ağlamak istiyorum niye böyle oldum ben

Canım ben de eskiye göre daha az hissediyorum artık bebeklerimizin yerleri gittikçe daralıyor bundan sonra azalırmış zaten. Sen doktora göründün mü düştükten sonra. Doktor bebeğin iyi dediyse biraz rahatlamaya çalış ki bebiş de senin tedirginliğini hissetmesin. Allah ikinize de sağlık versin bir daha böyle korku yaşatmasın...

kızlar benim mesaim bitti şükür.
öpüyorum hepinizi minnakları ama en çok :KK54:

yarın görüşürüzzzz :KK3::KK3:

iyi akşamlar canım...darısı benim başıma artık ama az kaldı benimde hayırlısıyla...
gebeliğin ilk zamanlarında kanaması olanlara veriliyor düşük önlemesi için, ilerleyen dönemde de erken doğum riski olanlara veriliyor. progesteron içerikli bldiğim kadarıyla, uterustaki kasların rahatlamasını sağlıyor. benim çok şükür çok riskli bir durum yok ama rahimde büyük bir miyom var miyom arada ağrı yapıyor, ağrı kasılmayı artırıyor, kasılma da erken doğuma yol açabileceğinden 34. haftaya kadar haftada 1 kere bu iğneden yaptırmamı söyledi doktor. gel gör ki ben korkudan henüz ilkini bile yaptıramadım :KK43:

cnm çok geçmiş olsun...şimdi iyi olmana sevindim...ama yaptırmalısın canım ya bak bebeğin için önemliymiş ne varki ufacık iğnede...benimde canım çok tatlıdır ama hasta olduğumda nekdar çok iğne olurum biliyomusun sen...bikeresinde 1 ayda tam 23 tanemi ne iğne olmuştum...oyüzden sende ihmal etmeden hemen git vurun tmm???

iyi akşamlar canım...darısı benim başıma artık ama az kaldı benimde hayırlısıyla...

cnm çok geçmiş olsun...şimdi iyi olmana sevindim...ama yaptırmalısın canım ya bak bebeğin için önemliymiş ne varki ufacık iğnede...benimde canım çok tatlıdır ama hasta olduğumda nekdar çok iğne olurum biliyomusun sen...bikeresinde 1 ayda tam 23 tanemi ne iğne olmuştum...oyüzden sende ihmal etmeden hemen git vurun tmm???[/QUOTE

canım çok sağol tamam en kısa zamanda gidip yaptırıcam

canım korkuya gerek yok sadece ilk on dk yakıcı bi acı hissediyrsun o kadar.. sonrasında kasılmayı falan inanılmaz rahatlatıyor....

çok sevindim rahatlatmasına ben de nedense bir işe yaramaz ne de olsa diye kendimi şartlandırmıştım en kısa zamanda yaptırıcam sağol canım

çok sevindim rahatlatmasına ben de nedense bir işe yaramaz ne de olsa diye kendimi şartlandırmıştım en kısa zamanda yaptırıcam sağol canım

kesinlikle işe yarıyor ben üç hafta önce ani bi kanama geçirdim tatlım anlatamam eşimle yaşadığımız üzüntüyü ağlamaktan harap olmuştum eşim de öyle tabi.. o an ne deseler yapıyrosun gecenin bir yarısı çaresiz yalnız başımıza bu iğne durdurdu tehlikeyi...çok şüükür iyiyiz şuan ama hala tam düzelmiş değilim sakın ihmal etme sakın...

suzancım öncelikle gözün aydın diyoruum:KK9: paşanada maşallahh tabikiii :KK16: rabbim sağlık sıhhat versin inş. :KK54:

ya ben o magnezyumu dr.uma sordum vucudundaki kasılmaların için kullanabilirsin ama erken doğumla bi ilgisi yok deduuu :KK31:

bugun eczaneden alirken eczacida hergun 1 adet kullanmaya cok imtina gosterin cok gerekli ve hem kasilma kramplari onluyor hemde erken dogumu onluyor dedi ama :S

bugun eczaneden alirken eczacida hergun 1 adet kullanmaya cok imtina gosterin cok gerekli ve hem kasilma kramplari onluyor hemde erken dogumu onluyor dedi ama :S

canım yaa bu kasılma dedğiniz nasıl oluyor yani hangi belirti olduğunda rahimde kasılma var diyebiliriz...herkes bahsedince bende teleşlandım acaba farketmeden bende yaşıyormuyum diye...eğer öle bişey varsa önlemimi alayım:)))

arkadaşlar hemoroid sorunu yaşayan var mı ? ben gibi. bununla nasıl mücadele ediyorsunuz? yardımcı olabilirmisiniz,neler yapabiliriz,neler yapmalıyız?????

canım yaa bu kasılma dedğiniz nasıl oluyor yani hangi belirti olduğunda rahimde kasılma var diyebiliriz...herkes bahsedince bende teleşlandım acaba farketmeden bende yaşıyormuyum diye...eğer öle bişey varsa önlemimi alayım:)))
adet sancısı gibi olur heralde canım kasılma.
sen çıkmadın mı işten daha :KK53::KK53:

google da karın çatlağı yazıp resimlere baktım psikolojim bozuldu rahat batıyor bana ya töbe töbeee. Allah korusun yaa ooffff off

paşamı cumartesi ünü göreceğim inş 1 ay oldu görmeyeli çok özledim kızlar hepinize iyi geceler :KK54: :KK54: :KK54: :KK54:

çok geçmiş olsun. Allahım korusun hepimizi ve bebişlerimizi

çoooooooooookkk güzel nerden malzemeleri falan banada anlat bende yapmak istedim kızcığımaa:KK16::KK16::KK16::KK16:

gözün aydıınnnn:KK9::KK9::KK9::KK9: bende yarın erken gideceğimm bakalım benimki ne kadar olmuş:KK52::KK52::KK52:

iyi akşamlaarrr herkesee

ben istoçdan aldım bu akşam malzemeleri. 1 metresi 4 tl. bide silikon tabancası aldım 4,30 tl. silikon aldım tanesi 35krş. resimdeki gibi çiziyorum kurşun kalemle sonrada kesiyorsun.orda ip gibi bişey var oda misinaya benzettim onu ben. bende bilmiyorum yapılışını tahminen yapıyorum inş. olur :)

öznurcum çok güzelmiş...benimde böyle el işlerine yatkınlığım var becebilirim ama nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde görmem ve öğrenmem gerekiyor..eğer sen öğrenebildiysen banada anlatırmısın???benimde istediğim bu şekilde ..inşallah yükleyebilirim

canım bende yapılışını bilmiyorum ama resimde nasıl görünüyorsa öyle yapmaya çalışıyorum.önce kalemle cizip sonra kesip yapıştırıyorum .dikiş izleri var oraları da dikerek yapıcam inş.senin örnegini de merak ettim şimdi :)

Canım ben de belis alacam yarın. Yeğenimin de karyolası belisti. Bebiş için sağlıksız malzeme yok stres yapma:))

Süper bayıldımmm.

Canım artık dengemizi sağlayamıyoruz malum göbişler önden önden gidiyo:) çok normal kendini suçlama çok çok geçmiş olsun

Çok güzeeeel ama nasıl yapılacak. Ben de heveslendim şimdi. Bu kadar becerikli değilim ki. Satılıyor mu acaba bi fikrin var mı canım

bence kendin yapabilirsin çok zor degil. ama yapamıyorsan internet üzerinden satışları var böyle şeylerin .internet sitesi var http://www.kecedukkanim.com burda modeli seçersin istegine göre yaparlar inş :)

Son düzenleme:
ben istoçdan aldım bu akşam malzemeleri. 1 metresi 4 tl. bide silikon tabancası aldım 4,30 tl. silikon aldım tanesi 35krş. resimdeki gibi çiziyorum kurşun kalemle sonrada kesiyorsun.orda ip gibi bişey var oda misinaya benzettim onu ben. bende bilmiyorum yapılışını tahminen yapıyorum inş. olur :)bişey daha ögrendim kalıp çıkartıp keçenin üstüne koyup kesebiliyoruz daha şekilli ve düzgün oluyor. ben isimleri word programından çıkartıcam.

Sacimi boyatmak istiyooooooruuuummmmmmmmmm :KK43:( yaz geliyo bu kilolar kendimi kotu hissettiriyoooooooo

Hanımlar günaydıııınnn
buralarda gündüz olmadı gibi bişi yağmur ve kapalı bir hava

yaz gelsin güneş açsın kuşlar ötsüüüüüüüüün bende bunu istiyoruuuuuummm
bide oğlum gelsiiinn :KK17::KK37::KK31::KK49:

X