2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar bişey sorcam şimdi suzana doktor daha erken demişya doğum için acaba bu neye göre belirleniyo bebeğin gelişimine göremi ?mesela benim 29 temmuz ya tahmini erkek bebeklerde gününü doldur hatta 1 haftada geç gelir diyolar eeee ben ozaman ağustos annesimi olucam??doktorumda temmuzun 10 undan sonra bekleriz artık diyo...kafam allak bullak nezaman gelcek bu çocuk :)))

sana yazımda gıdımm hehe:KK53::KK53: beebgın gelısımıne gore dıyor tahmını dogumunu ıcerde yer kamayınca dogum ıster ıstemes vucud erkene alıyor ondan sekerımmm hemde kahfelı sekerrr:KK19:erkek kız farkyamıyor aa eskılere gore oglanlar 9 ay 10 gunde derler bakalım bızım paşa ne vakıt gelırseeeeeeeeee:KK52::KK52:

kızlar bişey sorcam şimdi suzana doktor daha erken demişya doğum için acaba bu neye göre belirleniyo bebeğin gelişimine göremi ?mesela benim 29 temmuz ya tahmini erkek bebeklerde gününü doldur hatta 1 haftada geç gelir diyolar eeee ben ozaman ağustos annesimi olucam??doktorumda temmuzun 10 undan sonra bekleriz artık diyo...kafam allak bullak nezaman gelcek bu çocuk :)))
ablamdan edindiğim tecrübeden-bildiklerimden bahsedeyim...
öncelik bebeğin gelişimine bağlı olarak ilerliyo, zaten gelişimini tamamlayan bebek 40. haftayı beklemeden doğuyor... ama söylediğin gibi erkek çocukların 10 gün opsiyonel doğum tarihi olabiliyor... birçok doktor 40. haftaya kadar gerçekleşmeyen doğumları 41. haftaya sarkıtmıyor, tam dolduğu gün sezeryanla alıyorlar...

canım seni niye iki haftada bir çağırıyo...ben son ay öle çağırıyolar diye biliyorum ..

beni de genelde ayda 1 çağırıyodu ama, ayrıntılı ve gelişim sıkıntısı gibi oluşan durumlar olmuştu en başlarda, 2 haftada bir çağırdı ki; ikinciye para ödemeyelim...

gecmıs olsun amann bundan sonra cok dıkkatlı olmamıs gerek canım benımm dıkat et amannnnn:KK20:

evet cok ıı oldu telım bayagı eskı dı yaa allah razı olsun kocıs denn sagolsun varalsunnn paşalarım benımmmmmmm:KK16::KK16:

cok tatlıalr yaa ıı gunlerde kullanın ınsll:21:

canım benım olurmu hıcc aklımdasın hepp ınsl sagıcakla kucagına almak nasıpp olur bende bgn gıttım dr tavefukk ve normal dogum gunumu zthamını 27 hazırana kaydı paşamm temmuzu ıstememıs de hehe:KK9:hayırlısı gene ınsll

ınsallah canım benımmm darısı sıze ınsl gusel haberlerınızınnn:21::21:cok mutluyum suandaaaaaaaaaaaaaa:KK16::KK16:

sağol cnm.allah mutluluğunuzu daim etsin kuzum inşallah:KK16:

beni de genelde ayda 1 çağırıyodu ama, ayrıntılı ve gelişim sıkıntısı gibi oluşan durumlar olmuştu en başlarda, 2 haftada bir çağırdı ki; ikinciye para ödemeyelim...

saolsun anlayışlıymış..özeller para almak için herşeyi yaparda ondan ...demekki benim herşey yolunda giderse ki inşallah gider...ağustosta olma ihtimalide yüksek...şimdi ben ağustosta doğum yaparsam temmuz anneleri bizi aralarına almıcakmı ???ben bi ağustos anneleri topiğine bakınayım :KK43:(hahaahhahhh

saolsun anlayışlıymış..özeller para almak için herşeyi yaparda ondan ...demekki benim herşey yolunda giderse ki inşallah gider...ağustosta olma ihtimalide yüksek...şimdi ben ağustosta doğum yaparsam temmuz anneleri bizi aralarına almıcakmı ???ben bi ağustos anneleri topiğine bakınayım :KK43:(hahaahhahhh

evet çok şekerdir doktorum...

yok daha neler... burda herkeşş birbirini tanımadımı ki :KK9::KK9:
ona bakılırsa benim de 8 temmuz görünüyor doğum tarihim ama önceden 1 temmuzdu... ben en başından beri haziran 25 gibi doğum yaparım diye hissediyorum... beni de mi almazlarki aceppp :KK9:

ona bakılırsa benim de 8 temmuz görünüyor doğum tarihim ama önceden 1 temmuzdu... ben en başından beri haziran 25 gibi doğum yaparım diye hissediyorum... beni de mi almazlarki aceppp :KK9:

valla yârim ben bilmem..sende haziran annelerine bi bak derim :))))

ya ben ocakta bile doğursam buradayım kim ne derse desin çünkü alıştım buraya çokkk ....herşeyimizi içtenlikle paylaşıyoruz ve bizim kızlar çok kafadar:))

Başka topiclerde görmiyim sizi bacaklarınızı kırarım :KK9::KK9::KK9:
temmuz annesiyiz biz bebişlerin erken ya da geç gelmesi önemli değil.
benimde aslında sat a göre tahmini doğum tarihi 19 temmuz ama usg de hep daha önceki zamanlar gözüktü. ilk gittiğimde 17 temmuz gözüktü sonra 15 temmuz sonra 12 temmuz oldu. en son gittiğimde de 11 temmuzdu. her geçen gün hazirana yaklaşıyor benim oğlumda :KK1:

ya ben ocakta bile doğursam buradayım kim ne derse desin çünkü alıştım buraya çokkk ....herşeyimizi içtenlikle paylaşıyoruz ve bizim kızlar çok kafadar:))

ocakmı dedin sen...
nasıl tutucaksın o veledi onca zaman içinde... otur da onu düşün bence şekerimm :KK9::KK9::KK9:
hem bizi almazlarki başka topiklere zati :KK9::KK9::KK9:

ben ikinciyede temmuz annesi olmak istiyorum. çalışmaları ona göre yapıcam :KK1::KK1::KK9:

Merhaba güzel anneler ve onların tosbaaları.. :emir_bebek::emir_bebek: Bizim keyfimiz yok pek fazla cumadan beri giremedim pek nete. Sizin canınızı sıkmak da istemedim. Ama çok şükür atlattık sıkıntımızı. Yüce Mevlam beni ve cimcimemi korudu. Biz geçen cumartesi merdivenlerden inerken düştük kafamı duvara çarptım dikiş falan atıldı. Kafam umrumda değildi tek aklımdaki bebeğimdi. Ama Yaradan Mevlam öyle koruyor ki bebeklerimizi çok şükürler olsun hiçbir şeyi yoktu meleğimin. Hemen sadaka dağıttı eşim. Velhasıl o korkuyu hala içimde yaşadığım için pek keyfim yok ama kızım da inadına hareketli ondan güç alıyorum zaten. Nasıl dikkatsiz olabiliyorum aklım almıyor ya bebeğime bişi olsaydı diye yiyip bitiriyorum kendimi 2 gündür..

çok geçmiş olsun cnm :KK16:

ben ikinciyede temmuz annesi olmak istiyorum. çalışmaları ona göre yapıcam :KK1::KK1::KK9:

aaa çok mantıklı...
bende öyle yapabilirim sanırım... yine denk gelirmişiz diycem ama sen 5 sene diyosun ben 2 sene diyorum olmadı :KK9:

Son düzenleme:
Off kizlaarrr saat gelse de eve gitsem artik.yoruldummm minnak kizim hic durmadi bugun.aksam guzel guzel uyudu hic uyanmadi ama:KK76:

Biz geldik kızçemle boyanmış odasından size yazıyoruz teyzeleri:KK55::KK55::KK55::KK55:
Cumartesi günü badanamız bitmişti eşimde sağolsun bayağı bir temizlemiş kolaylık
sağlamıştı annemle.Ama duvarlarda renk ayrımı olunca bugün birkez daha boyandı
Bütün odalar bir kızçemin odası tekrardan boyanmadı.Onun odası harika olmuş...
Neyse biz pazar günü annemle biraz daha temizlik yaptık sonra annemler de
kaldık boya kokusu yüzünden.Şimdi de ev boyanıyor tekrar beni de kızçemin odasına attılar
Koku filan yok odada.Biraz yorulduk ama.Yarın herşeyim bitmiş olacak ALLAH'ın izniyle
sonra kızçemin odası gelecek teyzeleri öyle böyle derken günler geçecek ve biz
meleklerimize sağsalim kavuşacağız Rabbimin izniyle:nazar::emir_bebek::KK49:
Geçmişi okuyup size yetişmeye çalışayım kocaman öpüyorum ALLAH'a emanet olun
sevgiyle,aşkla bebişlerinizle tekmeli tekmeli kalın:KK1::KK1::KK1:

aramızda 1 gün varmış canım:) benimde hep 25 hazirandan sonra heran gelebilir die bi hissim var nedense:) ama haziran annesi olsam bile ben temmuz topiğinden ayrılmam:))))

benimde aslında sat a göre tahmini doğum tarihi 19 temmuz ama usg de hep daha önceki zamanlar gözüktü. ilk gittiğimde 17 temmuz gözüktü sonra 15 temmuz sonra 12 temmuz oldu. en son gittiğimde de 11 temmuzdu. her geçen gün hazirana yaklaşıyor benim oğlumda :KK1:

canımcım bikaç ay sonra doğum haberlerini alırız ozman baksana hergeçen gün senin paşa sana daha çok yaklaşıyo maşallah:))sağlıklı olsunlarda inan hiç önemli değil...
ocakmı dedin sen...
nasıl tutucaksın o veledi onca zaman içinde... otur da onu düşün bence şekerimm :KK9::KK9::KK9:
hem bizi almazlarki başka topiklere zati :KK9::KK9::KK9:

aman giden kim zaten:)))halimden memnunum ben...cnm yaa işin şakası o ben bian önce zman geçsede alsam kucağıma diye beklerken daha fazlasına tahammülüm yok...allahın izniyle her geçen gün onlara dahada yaklaşıyoruz

Off kizlaarrr saat gelse de eve gitsem artik.yoruldummm minnak kizim hic durmadi bugun.aksam guzel guzel uyudu hic uyanmadi ama:KK76:

aynen ya ama saat birtürlü ilerlemiyor:KK5: bugün bizimkiside çalışma alanı olarak sağı seçti hele öğleden sonra hiç durmadı:nazar: maşallah.:KK9:

ben de kırarım gözüm üstünüzde akıllı olun :KK20:

Biz geldik kızçemle boyanmış odasından size yazıyoruz teyzeleri:KK55::KK55::KK55::KK55:
Cumartesi günü badanamız bitmişti eşimde sağolsun bayağı bir temizlemiş kolaylık
sağlamıştı annemle.Ama duvarlarda renk ayrımı olunca bugün birkez daha boyandı
Bütün odalar bir kızçemin odası tekrardan boyanmadı.Onun odası harika olmuş...
Neyse biz pazar günü annemle biraz daha temizlik yaptık sonra annemler de
kaldık boya kokusu yüzünden.Şimdi de ev boyanıyor tekrar beni de kızçemin odasına attılar
Koku filan yok odada.Biraz yorulduk ama.Yarın herşeyim bitmiş olacak ALLAH'ın izniyle
sonra kızçemin odası gelecek teyzeleri öyle böyle derken günler geçecek ve biz
meleklerimize sağsalim kavuşacağız Rabbimin izniyle:nazar::emir_bebek::KK49:
Geçmişi okuyup size yetişmeye çalışayım kocaman öpüyorum ALLAH'a emanet olun
sevgiyle,aşkla bebişlerinizle tekmeli tekmeli kalın:KK1::KK1::KK1:

gözün aydın cnm çoğu bitmmişş minakcıkkk kalmışş :KK24:

kızlar ben hastanede ziyarete gelenlere bundan dağıtmaya karar verdim

ÇİKO BOY

kapı süsü-mevlüt için şeker-lohusa tacı-takı yastığı paketleri var gittigidiyorda kargoda ücretsiz onlardan alıcam :KK31:

eğer kayın validem hediye almak isterse hastanede dağıtmak için belki keçeden bir süste alabilirim extra :KK19:

$super08.gif Eki Görüntüle 686311 Eki Görüntüle 686312

X