2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlarrrrr butik bebede hamile kıyafetleri var gör&sin marka..internete baktımda merterde varmış yerleri güzel modeller var yazlık için gidip bakılabilir...

Off kizlaarrr saat gelse de eve gitsem artik.yoruldummm minnak kizim hic durmadi bugun.aksam guzel guzel uyudu hic uyanmadi ama
bu aralar hepimizin bebecikleri pek hareketli. benimde oğlum maşallah kıpır kıpır bütün gün. ama gece pek hareket yok :44:

aramızda 1 gün varmış canım:) benimde hep 25 hazirandan sonra heran gelebilir die bi hissim var nedense:) ama haziran annesi olsam bile ben temmuz topiğinden ayrılmam:))))

ne zaman gelecekleri hiç belli olmaz bizim bebişlerin. benim ark 1 mayısta beklerken 2 nisanda aldı kızını kucağına

günler hızla oğluşuma doğru giderken o da hızla bana doğru yaklaşıyor sanırım

aynen ya ama saat birtürlü ilerlemiyor bugün bizimkiside çalışma alanı olarak sağı seçti hele öğleden sonra hiç durmadı maşallah.
ya benim oğlanda sola çalışıyor. bazen kazı yapıyor falan diye düşünüyorum. çıkış yolunu bulamadı ordan çıkmaya çalışıyor sanki.
hatta bazen canım yanıyor. seninde canın yanıyor mu??

bende telden girerim herhalde dye düşünüyorum... doğumsonrası ilk dakikalar... bebemizden bide resim hüplettikmi

ohh maşallah tosun paşaya ne güzel canım sen biraz daha yaklaştın oğluşuna
ben de çarşambaya görecem inşallah oğlumu çok özledim

bak bu düşünülebilir... ama o zaman ben işe epey ara vermiş olucam yaa... o zamandan sonra çalışmak istermiyim acaba
bence istersin. çalışmak güzel bişey. yani ben isterim gibi geliyor. çalışmadan çok uzun süre duramam sanki. gerçi bebiş doğduktan sonra nasıl olucak ne düşünücem bilemiyorum tabi.

ohh maşallah tosun paşaya ne güzel canım sen biraz daha yaklaştın oğluşuna
ben de çarşambaya görecem inşallah oğlumu çok özledim
yatçaz kalkçaz yatçaz kalkçaz hooopp çarşamba oğluşunu görceksin canım

maşallah suzancım paşana ben en son 28+2 de gitmiştim bizim paşa 1206 gr dı bende benimkine iyi diyordum seninkinin maşallahı var gelişimi 5-6 gün önde gidiyor hep şükür sağlıklı doğsunda ben 2 kilo doğmusum zaten büyüdüm ben oda büyür elbet

bence istersin. çalışmak güzel bişey. yani ben isterim gibi geliyor. çalışmadan çok uzun süre duramam sanki. gerçi bebiş doğduktan sonra nasıl olucak ne düşünücem bilemiyorum tabi.

yani bende isterim çalışmayı ama ablamı gördükçe pek de istemezmişim gibi geliyo... çocukların daha da ilgiye ihtiyacı olacağı zaman (3-6yaş) ev temizliği-yemek-koca gönlü-eş dost akraba sorumluluğu... kendi sosyal hayatımı düşünmüyorum bile şu aşamada... zor yani o yoğunluğu kaldırabiliceğimi düşünemiyorum şu an... dünya primim var ödenmiş, en azından onlar hiç olmasın diye doğumdan sonra sgk'mı ödemeyi düşünüyoruz bakalım...

inşallah canım bazen keşke bi ultrason cihazim olsa diyorum bütün gün izlerdim napiyo diye

çok komik yaa...
benim deli kocam son hastaneye gittiğimizde doktora soruyo "hocam bu ultrason cihazlarının fiyatları ne civarda, satın alındığında kullanım eğitimi verilir dimi" falan diyodu... kadın altına etti gülmekten...

Annişlerimi benim tehlikeler atlatmışsınız dikkat edin kendinize
Ben çok dikkat ediyorum ya Anneme yardım olsun diye on görmeden
tv ünitesine çıkıp dolabın üstünü sileyim dedim sonra bir adım bir adım
atarken ayağım boşlukta kaldı nerdeyse düşüyordum...İçim o kadar
kötü oldu ki anlatamam korkudan ağlamaya başladım neyse kızçem de
ben de iyiyiz yok bir sorun ama çok korktum annemden de bir o kadar
azar işittim
Suzanım paşanın maşallahı var annem bizi terk etme sakın
Er geç kavuşalım kuzularımıza

zaten doğdukları andaki kilosundan çok sonraki kiloları önemli. sonrasında iyi bakarsak kuzucuklarımıza daha sağlıklı büyürler. bu kadar seviyorken iyi bakarız heralde bebişlerimize

zor tabi canım çocuk olduktan sonra çalışmak. ama hayat şartları benim çalışmam gerek

eheheh alıcak yani pazarlığını yapıyor

kuzum ne işin var senin tv ünitesinin üstünde.

Aman kızlar temizlik yapıcaz diye tehlikeli şeyler yapmayın

ben hep diyorum onu. hele şuan görmeyi çook isterdim o kadar hareketli ki şuan. naptığını görmeyi çok isterdim
iyi bari tek değilmişim demekki :))

canım ne geziyosun orda Allah aşkına sen de dikkat et

arkadaşlar bu arada doğumdan hemen sonra korse giyebiliyor muyuz acaba 1 saat sonra falan
alanlar oldu mu?
dizden göğüse kadar olanlar mı iyi olur yoksa yüksek bel külot gibi olanlar mı?

off o sıcakta da hiç çekilmez ya korse falan

Kızmayın bana çok tez canlıyım ben de annemi düşündüm kadıncağız da
ekimde ameliyat olmuştu rahiminden :26::26::26:yardımım olsun dedim
ama artık akıllandım ben

canım inşallah normal doğum yaparızda hemen giyeriz...benim kuzenim normal yaptı ve odaya çıkar çıkmaz giymişti...ama sezeryan olursa en az 1 ay beklenir heralde tam bilmiyorum ama dikişler iyileşmeden giyileceğini zannetmiyorum (

Tamam tamam yok artık öyle cambazlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…