2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
doktordan detaylı bilgi almak lazım canım bu konuda. tam olarak nasıl yapılıyor nasıl etki ediyor diye. banada çok cazip geliyor epidural ama benimde eşim hiç istemiyor onu bişey olursa diye korkuyor benim belimde sorun var çünkü. normal doğum yapabilir miyim onu bile kestiremiyorum. aslında hep normal istiyorum ama bel ağrısı engel olucak mı bakalım
onu bilmiyorum canım bele zararı olur mu senin rahatsızlığın varsa. eşim bana bıraktı. normal epiduralın normalden pek farkı yok yine doğduğu anı görüyorsun kordon kesilirken görüp kucağına alıyorsun anlattığına göre arkadaşımın

cnm benimde hep aklımda o konu...inşallah herşey yolunda giderde normal olur...o sancıyı çekmeyede korkuyorum..birde 4 cm açıldıktan sonra yapılıyormuş..hazır 4 cm açılmışken biraz daha çekip beklemek istiyorum ama o an ne hissederim bilmiyorum...offff allahım yardım etsin hepimize...yeterki sağlıklı ve zamanında olsunda ne olursa olsun...
4 cm bişey değilmişti asıl 4-5 den sonra olay kopuyormuş zaten :) benim arkadaş yaptı doğum kız doktora gittiğinde 5 cm açılmış haberim bile olmadı diyor tabi kişiden kişiye değişirde.

kızlar doğumlara az kaldı benim kafam hala karışık epidural yapma istiyorum tabi sezeryanlık bişey olmazsa. kardeşim fizik tedavi doktoru o sakıncası yok yapabilirsin ama yapabilirsen normal yap diyor. kuzenim hemşire oda normal yap eğer doktor uygun görürse diyor. yapan arkadaşlarda kesinlikle epidural diyor offf :KK43:

canım doguramamaktan korkuyorsan en başta kararını vereblirsin:) epidural ı herkes öneriyor benim cevremde de
bende sezaryan olursa bende o sekilde istiyorum
ama öncelikle Normal Dogumdan yanayım inşallah dogurabilirim cok istiyorum normal dogumu hep dua ediyorumm:KK16:

kızlar doğumlara az kaldı benim kafam hala karışık epidural yapma istiyorum tabi sezeryanlık bişey olmazsa. kardeşim fizik tedavi doktoru o sakıncası yok yapabilirsin ama yapabilirsen normal yap diyor. kuzenim hemşire oda normal yap eğer doktor uygun görürse diyor. yapan arkadaşlarda kesinlikle epidural diyor offf :KK43:

normal diyolar ama ben epidural normal istiyorum :KK31:

kızlar anneannemizin yanına geldik çok şükür..
11 saatlik dura dura yapılan yolculuğumuzda bir sıkıntı olmadı hamdolsun.
ara ara bunaldım ağrılar girdi ama yürüdük dinlendik geçti.
yarın kontrolüm var.kızımı 2 aydır görmedim o kadar özledim kiiiiiiiii

bize dua edin teyzeleri yarın güzel haberler alalım kızımızdan :)

Türkiye ye mi gelmiştin ? öyle hatırlıyorum gecmiş olsun diyelim:))
2 ay cok olmuş hadi bi an önce git de bi bak bakalım ne kadar büyümüşşş bende cok özlüyorum görmek istiyoruummmm

cnm gözün aydın..ohh annecin ne bakar sana şimdi el üstünde tutar doğuma kadar :))keyfini çıkar valla

Türkiye ye mi gelmiştin ? öyle hatırlıyorum gecmiş olsun diyelim:))
2 ay cok olmuş hadi bi an önce git de bi bak bakalım ne kadar büyümüşşş bende cok özlüyorum görmek istiyoruummmm

yok cnm doğudaydık samsuna geldim.bende çok merak ediyorum inş. kısa zaman sonra görürsün sende cnm miniğini :) yarın yazarım boyunu kilosunu :))
[/FONT]

cnm gözün aydın..ohh annecin ne bakar sana şimdi el üstünde tutar doğuma kadar :))keyfini çıkar valla

sağol cnmm valla iki günde karın bir büyüdü sorma almadığım kiloyu son 3 ayda alıcam galiba :KK1: biraz frene basmam lazımmm.kızımıza birde pembe hırka örüyor anneannesi onu karnıma tutup seviyorum.
Allahım doğup giydirdiğimiz günleri de göstersin hepimize inş.

Son düzenleme:
yok cnm doğudaydık samsuna geldim.bende çok merak ediyorum inş. kısa zaman sonra görürsün sende cnm miniğini :) yarın yazarım boyunu kilosunu :))
[/COLOR][/B][/FONT]

sağol cnmm valla iki günde karın bir büyüdü sorma almadığım kiloyu son 3 ayda alıcam galiba :KK1: biraz frene basmam lazımmm.kızımıza birde pembe hırka örüyor anneannesi onu karnıma tutup seviyorum.

amin canım aminnnn..

nerelerdesin sen canım ya bidaha bu kadar özletme kendini:KK16:kızçemin odasını beğendiğin içinde ayrıca teşekkürler
kendine ve kuzucuğuna iyi bak tatlım :KK16::KK54:

şekercigim bu aralar biraz yogundu iişler ayrı kaldım sizlerden mucxx mucxxx oy gule gle kullansın kuzucuk

canım o gemili kapı süsünün fiyatını öğrenemedim henüz. resmini alıp birkaç yere sormayı düşünüyorum. onuda anca salı günü yapabilirim. eğer bulursam haber veririm sanada :KK34:
ben dun eminonunden aldım benzerini 65 tlye :)) foto yuklerim

yaa cok agrıyr tamm göbişimin arkası hemde ama dr bu st de cıkmıstır cep numasıda yokk kınee

canım aradakileri okumadım ama nasıl oldun

ağlıyorlarmış bile :KK53: anne ağladığında falan

SABAH - 30/06/2004 - En sonunda durumdan haberdar olduk

ben burda paylaşmıştım göbüşlüleeer %50 indirimli almıştım ama aqua marka, ikisi 100 liraydı
http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...islerinize-neler-aldiniz-14.html#post29655746

Aqua Spor Lohusa Gecelik Sabahlık 128300

Aqua Lohusa Pijama

ben dun gece sabaha kadar br ağladımbr ağladım bebişim de uyumadı benimle o da mı ağlamış yani :KK43:( kıyamam ona benn

fyzmrt, evasude, sesili2010, elishka, duruay87 ve celilay
allah kabul ederse okudum dualarınızı allah bbeişlerinize ve size sağlık versin minnoşlarınızı hayırlısıyla doğurmanızı nasip etsin...gecikmelerim için çok özür dilerim doğru düzgün giremiyorum ya da okuduğum ortam dua okumaya uygun olmuyor, bu arada 5 nisanda kimin duası vardı tablodan çıkmış neden bilen var mı?

Eki Görüntüle 685272 Eki Görüntüle 685273

Kızlar sizce bunu mu alsam yaaaa :18:
digerine tamam dedik ama nedense bizim aklımız bunda da kaldı...
neden diceksiniz....:KK28:

evin bütün mobilyaları kahve tonlarında bu da acaba mavi mi olsa diyoruz.....
diğerini ben en baştan beri cok begeniyorum ama bu da daha alımlı duruyor.....

nolur gercekten içinizden geçenleri paylaşın cok ihtiyacım var ona göre mobilyacıyı arıcammm:KK31::KK31:
sizin fikirlerinize çok önem veriyorummmEn Büyük KK:KK19::93:

bence bu daha neşeli bebişler canlı rankleri severlermiş hem bak evin genel tonu kahveymiş bebişin odasıda cıvıl cıvıl olsun bence:)

bence bu daha neşeli bebişler canlı rankleri severlermiş hem bak evin genel tonu kahveymiş bebişin odasıda cıvıl cıvıl olsun bence:)

ya bak ben bu konuda baya bi kararsızım şöyleki eşim rengarenk bir oda istiyor çizgi film karakterleri börtü böcekli...ama benim karar verdiğim oda takımı beyaz..aksesuar olarak mavi kullanıcam...yani halısı perdesi duvar kağıdı falan renkli olacak birde mobilyasının belli yerlerine sticker yapıştırabilirim belki hareketlilik versin diye ama öle abartılı falan değil...kötümü olur acaba???

[/COLOR][/B][/FONT]

bu arada dogum tarihimizde aynıymışşş:KK28::KK19:
evet bende sürekli acaba kaç kilo boyu ne kadar diye cok merak ediyorummm.. yaz mutlaka beklerizz:KK34:

ya sanırım marine dönücem gibi sırf renkleri daha canlı diyeee yoksa aklım trende ama cok da pastel tonlarında olmasını istemiyorum .....:26:

ya bak ben bu konuda baya bi kararsızım şöyleki eşim rengarenk bir oda istiyor çizgi film karakterleri börtü böcekli...ama benim karar verdiğim oda takımı beyaz..aksesuar olarak mavi kullanıcam...yani halısı perdesi duvar kağıdı falan renkli olacak birde mobilyasının belli yerlerine sticker yapıştırabilirim belki hareketlilik versin diye ama öle abartılı falan değil...kötümü olur acaba???

şimdi hani biz böyle börtü böcekli alıyoruz ya aman büyüyünce kullanamaz sade olsun diyoruzz.. bende hep böyle düşünürdüm genc odası alıcaktım az daha .. sonra düşündüm düşündüm ya bu cocuk büyüyyene kadar en az 15 sene gecicek 15 sene sonra mobilya değiştirilebilir:)) eskir filan
ondan diyorum ki yapabildiğimiz kadar rengarenk yapalımm neticede 15 yaşına kadar cocuk oluyolaar ve mobilya boyanır stickerları değiştirilebilir.

bilmiyorum bana ne kadar katılıyorsunuzda....

kızlar sizinde sütyenlerinizin sıktıgını fark ettiniz mi şu son 2 gündür hangi sütyeni taksam sıkıyo gibi geliyooo
halbuki son sütyeni büyük almıştım ama bedeni B galiba ne almam nasıl almam lazım bilemiyorummm normalde 75 -80 takardım şimdiki 85:44:ve sadece süngerden desteği de yok.....

ya sanırım marine dönücem gibi sırf renkleri daha canlı diyeee yoksa aklım trende ama cok da pastel tonlarında olmasını istemiyorum .....:26:

şimdi hani biz böyle börtü böcekli alıyoruz ya aman büyüyünce kullanamaz sade olsun diyoruzz.. bende hep böyle düşünürdüm genc odası alıcaktım az daha .. sonra düşündüm düşündüm ya bu cocuk büyüyyene kadar en az 15 sene gecicek 15 sene sonra mobilya değiştirilebilir:)) eskir filan
ondan diyorum ki yapabildiğimiz kadar rengarenk yapalımm neticede 15 yaşına kadar cocuk oluyolaar ve mobilya boyanır stickerları değiştirilebilir.

bilmiyorum bana ne kadar katılıyorsunuzda....

canım çok haklısın bu konuda zaten bi mobilyanın ömrü 5-6 yıl ondan sonra güzel bi çalışma masası ve baza tamam işte oldu sana genç odası...benim derdim ikinci bi bebeğim olursa oda kullanır olayı...

kızlar pijama dünyasında çok güzel modeller beğendim hem dışarıya göre fiyatları uygun özellikle gecelik ve sabahlık takımlarının...ama aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum size...ben şuan 83 kilo oldum acaba beden olarak ne almalıyım...internetten hiç kıyafet almadımda...sonra ya olmazsa...ayrıca benim göğüslerim vücuduma göre normaldede büyüktür göğüs kısmından olmaz diye endişe ediyorum..

tatlım bence o beğendiğin modelin markasını bulunduğun yerde bulabilirsen git dene fiyatı sitede daha uygunsa siteden belirlediğin bedeni al her ürünüz beden ayarı aynı olmuyor kesiminden kumaşından bazen L olan M yada XL olabiliyor ama sitede bir küçüğüyle yada büyüğüyle değişiyorlarsa zaten hiç sorun yok istediğin bedeni dene :)

cnm ben kahve tonu olanı beğendim :KK31:

tesekkür ederim canım
ben dedim kesin herkes marin dicek diye ama treni de bayagı begenen oldu :))
tren favorim ama sanırım maviyi secicem sırf daha canlı renk olsun diyee :18:marinde cok güzel ama cok yaygın diye istemiyordum bakalım...

X