2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bende çokkk acıktım..yemeğe gidip geliyoruz..sakın çok konuşmayın hemi valla geçmişi falan okuyacak halde değilim :)))muckkkk

sper olur cnm tarifi deneyince sonucu yazarsın cnm bakalım beğenicek misin

bi tane buldum

Ev Yapımı Oyun Halısı | 2013 Moda Trendleri | Modamelekleri.com | Bayanlara Özel

google yazınca bi sürü yazı model çıkıyor daha ucuza maal edebiliriz evde malzememiz varsa

Bende forumdakini buldum. Dün gördüm bende forumda eşimede gösterdim oda çok beğendi. vaktim olsa yaparım bende. ama şimdi gözümde büyüyor herşey. Belki anneme yaptırırım

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...ima-oyun-halisi-yaptim-sizce-nasil-olmus.html

beni özetlemişşin canım aynı sekildeyim ve hergun yorgun uyanıyorum artık uyku yetmıyo

Pierre Cardin Çift Yönlü Bebek Arabası (PS310) Kırmızı/Gri - e-bebek.com

bu nasıl sizce kızlar yakından gören var mı yada alan? katlanınca kaba mı durur sizce? :26:

en çok gördüğüm bebek arabası markalarından biri pierre cardin. sonra da chicco geliyor zaten. Benim isteklerime pek cevap vermediği için ben pek bakmadım. Birde çok etkilemek istemiyorum ama ben ne kadar böyle çift tekerlekli araba gördüysem döndürürken çok zorlanıyorlar. ama tek tekerlekli olanlarda öyle bişey görmedim ben hiç.ben o yüzden hiç düşünmedim böyle bir araba.

Ya evet minder olayı çok güzel birşey ben de yapabilsem bunlardan. Kolay sanırım ama yapım aşaması falan yazsalar yaparım herhalde..
o gönderdiğim linkte yapan kişi yazmış nasıl yaptığını. ilerleyen sayfalarda vardı. alttaki o minder aslında battaniyeymiş. kendisi öyle minder yapmış. elektrik borusu almış onuda keçeyle kaplayıp dikmiş. hakkaten çok basit yapımı. 1 günden fazla vakit almaz yapsak.

benim oğlum kıpır kıpır masallah kızlar uyumuyo gibi geliyo bana sureklı vuruyor :))bebekten bebeğe değişir zannedersem ,cunku gece uyanıyorum gene tepıklıyo :))

Hanımlar bizden bu kadar gidiyoruz artıkım babamız gelmek üzeredir. Soframızı hazırlamaya başlayalım. Yarına kadar kendinize iyi bakın sağlıcakla ve tekmelerle debelenin hehe öptük hepinizi teyzeleri! İyi akşamlar!

iyi akşamlar canımm

biz de yemek yedik geldik.eee var mı anlatacak eğlenceli birşeyleri olan?

biz de yemek yedik geldik.eee var mı anlatacak eğlenceli birşeyleri olan?
bugün bi bayan gördüm bebeği vardı en fazla 3 aylık. ama bayan bir fit bir fit çok şaşırdım imrendim. sanki çocuğu o doğurmamış tayt üstüne de dar bir body giymiş. gram fazlalık gözükmüyordu. gözlerimi alamadım valla ondan. biz ne durumda olucaz bakalımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…