2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canım bak burda katlamasını gösteriyor ben de bu arabayı araştıranlardanım. istersen bak bi. Pierre Cardin PS-310 Çift Yönlü Lx Bebek Arabası GittiGidiyor'da 82304781
gördüm iyi fazla kaba durmuyor hem de daha uygunmuş burda teşekkür ederim :)
senin beğendiklerin nasıl canım bi kaç tane göstersen. bi de en fazla 350 liralık bişey olacak bizimki çift yönlü istiyorum. aslında 3 tekerliler hoşuma gidiyor ama tek yönlü hep onlar da :/

ben yarın alıcam inşallah canım ama senin söylediğin fiyattan biraz fazla birde bunun oto koltuğunu alıcam. saptan değilde puset yön değiştiriyor canım

GRACO FUSIO BEBEK ARABASI - POPART, | G001000G6Z98, | Avantajl runler.Com - Anne - Bebek rnleri Chicco,Kraft,Graco,Babymax,Jenny,Nuk,Nuby,BebeDor,Lansinoh,Bebefox,Kom,Sharin,Altan,Nilfer,Aqua,Bali, | Anne,Bebek,bebek arabalari,ocuk Koltuu,Bebek Bakm,

Yukarda bir arkadaş link vermiş oyun halısı için bayıldım ya bende yapardım ama ev küçük olunca... ((

övünmek gibi olmasın da ben öyleydim işte.bebeğimle gören sen nerenle doğurdun diyordu da bakalım yine öyle olacakmı

övünmek gibi olmasın da ben öyleydim işte.bebeğimle gören sen nerenle doğurdun diyordu da bakalım yine öyle olacakmı
ayyy bende öyle olsam ne güzel olurdu. ben hep zayıftım. hiç kilolu olmadım hayatım boyunca tuhaf geliyor o yüzden. spora falan gitmişmiydin? öyle kendi mi gitti kilolar ? o kızın karnı bile yoktu seninde öylemiydi ??

eşim şirket telefonunu geri vericem diye almış fotoğraf makinesinin ara kablosunu telefonun şarj aleti diye şirkete teslim etmiş bende ara allah ara, soruyorum nede gördünmü diye o işlere sen bakarsın diyor bide bana pişkin pişkin
hem göbişimin fotosunu hemde cumt. kendime aldığım bi kaç parça kıyafeti sizinle paylaşcaktım hayallerim suya düştü

nddd yarın alcağın herşeyin fotosunu koy bak merak ediyos burda yani

gsyk canım ben bu 3 tekerlekli arabalar için denge sorunu yaşandığını duymuştum nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama geriye doğru devrilebilme olabiliyomuş arka taraf ağır bastığından. kullananlara sormak lazım bide bana biraz kaba geliyor nedense sanki 4 tekerli olanlar daa şirin

ne süpeerrrr imrendirmeyin kızım işte yaaa şurda hayatımda ilk defa 72yi zorluyorum
bakalım aramızda en erken kim eski haline dönebilecek
doğumlarımızdan sonrada allahın izniyle bebeklerimzin ve kendimizin değişimmlerini paylaşırız
ne harika olur o zaman

oo bunlar bana göre çok pahalı hayırlı olsun sizinki canım

ya evet ben de duydum ama bi kaçına gidip bakmıştım canavar gibiydi valla devrilecek gibi durmuyordu hiç. yine de çift yönlü olmadığı için malesef...

ne alacam ben o zaman ya öf

bence yapın öyleyse kendin verirsin.spor da yapmadım ,diyet de hiç bana göre değil zaten çok severim pastaları falan yine de kendiliğinden gitti kilolar.inan doğumdan 2 ay sonra falan karnım dümdüzdü.kilo almaya meyilli değilsen veriyorsun bir şekilde.

inşallah o günler gelsin paylaşırız

ayy kızlarrr ben hala hamile olduğuma inanamazken neredeyse doğurucaz yaaa =))

bu arada bütün bebekli arkadaşlarım "bunlar iyi günlerin,hamilelik bitince gör sen,uykunun tadını çıkar" bık bık bık smöyleyip duruyorlar aynı şeyi..

yaa tamam da demek ki siz bebeğin sorumluluğunu neler getireceğini bilmeden hamile kaldınız,doğunca da ne oluyorum dediniz!

bebek dünyanın en büyük sorumluluğu onu biliyoruz.

hem doğurmak için hamile kalıyoruz değil mi içimizde büyütmeyeceğiz yani bu minnaklarıı

ohh söledim rahatladımm

yaa tüh göremiycezmi şimdi hem göbüşü hemde cicişlerrii.
Ben hemen çekip yollıycam canım zaten
önce şu şeker yüklemesini halledelimde inşallah

aranızda durumu en kritik olan benim sanırım... hayatımda gördüğüm en düşük kilo 67-70'di... o kilolardayken tipim aşağıdaki gibiydi ama şimdilerde dana gibiyim maşallah... nasıl olucak korktum bak şimdi... hayatım boyunca sadece düğünümüzde ulaştım en zayıf kiloma... bi daha nasıl beceririm merak ediyorum... hamilelikten hemen önceki halim işte bu 67-70 kilo... şimdiki kilomu hiç söylemiyim...

yaa tüh göremiycezmi şimdi hem göbüşü hemde cicişlerrii.
Ben hemen çekip yollıycam canım zaten
önce şu şeker yüklemesini halledelimde inşallah
inş. güzel haberlerlede gelirsin kuzum
kabinde kıyafetleri denerken çektim kendimi benimki yanımda değildi üşendim bi daha giymiyim diye fotolardan gösterdim beğendiğim cicişleri çok antikayım ama dimi
şöyleki fotolar içinde umarım yarına hallederim. eşim çıkışını almaya akşamüzeri işyerine gitti
sıkı sıkı tembihledim unutma kabloyu geri almayı diye inş. unutmaz

Son düzenleme:
Pierre Cardin Çift Yönlü Bebek Arabası (PS310) Kırmızı/Gri - e-bebek.com

bu nasıl sizce kızlar yakından gören var mı yada alan? katlanınca kaba mı durur sizce? :26:

bende bu modelin kanz marka olanı var. alırken bu modelide görmüştüm fakat fiyat olarak kanz daha uygundu, ve özellikleriyle şekliyle aynıydı. ben memnun kaldım. katlanınca kaba durmuyo aslında? yani diğer arabaları bilmediğim için.. hemen hemen aynı yeri kaplıyolardır bence?

yarim bebek peşinden koşmaktan eririz cnm hemde o yaz sıcağında emzirmek bile eritecek bizi bak görrr
hiiiç takma sen

paylaşırız tabikide
bebeciklerden fırsat kaldıkça

benim eşim çok şahit olmuş canım bu 3 tekerleklilerin düştüğüne. saplarına bikaç bişey asmaya gelmiyomuş.dengesini çabuk kaybediyor yani. ya ben bi tane daha araba beğenmiştim. canlısını görmedim ama bunun. hem oto koltuğuda içinde toplam fiyatı 500 tl

Hauck Malibu Travel Sistem Bebek Arabası GittiGidiyor'da 82020115

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…