2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ben de buraya alıştım iyice girmeden duramıyorum da,bilgisayarı bozuldu benimkine göz dikti.sırayla kullanıyoruz zor oluyor ya.gerçi yazık adamcağıza doğru düzgün vermiyorum da aslında.bir yapılsa da rahatlasak.

Hanımlar bize şimdilik müsade.. Yemek yapmamız lazım mutfağa gidiyoruz. yaklaşık yarım saat sonra görüşürüz. :KK3:

Hanımlar bize şimdilik müsade.. Yemek yapmamız lazım mutfağa gidiyoruz. yaklaşık yarım saat sonra görüşürüz. :KK3:

grşrz cnm bakın çorba o kadar pratik ki yaptım üstüne bi de salata yapıp geldim :KK31:

ben de buraya alıştım iyice girmeden duramıyorum da,bilgisayarı bozuldu benimkine göz dikti.sırayla kullanıyoruz zor oluyor ya.gerçi yazık adamcağıza doğru düzgün vermiyorum da aslında.bir yapılsa da rahatlasak.

he valla yapılsada rahatça konuşsak :KK52:

kızlar bu arada bebek şekerlerinin etiketlerinde doğum tarihi yazıyor ya ben önceden alacağım hazır olsun diye sonra elle yazsak olmaz mı :KK1:
aaa hakkaten şimdiden alınırsa doğum tarihi nasıl yazılcak. gerçi normal doğum olursa tam tarih hiçbizaman belli olmuyorki. nasıl olcak tarih işi :44::44:

aaa çok enteresan hepsi aynı durumdan muzdarip demekki... benimki de akşamları geliyo, tabi laptop önümde form açık... ahhh ahhhdiyo kk olmasaymış napıcakmışsın acaba... :KK9: dün akşam da kurcalamış biraz diyoki ben bu siteden bişey anlamadım, kimin bebeği kaç gram boyu kaç kaç haftalık... kızım nerde yazıyo diyo... bırak dedim anlamazsın sen :KK9:

benim kociş pek anlamıyor pc den forumdan açıp kendi bakamıyor. ama ben yazarken arada kafasını uzatıyor ama ben göstermiyorum. sanki gizli bişey yapıyormuşuz gibi :KK1::KK1:
ama napayım kızlara özel burası ne işi var onun :KK9::KK9:

Yani aslında alacağın mağazada vardır onların hepsi. neyse 19 nisan da doktor kontrolümüz var merkeze gideceğiz o zaman bakarız artık. Ayyy nasıl geçer bu 2 hafta yaw özledim ben cimcimemi. :emir_bebek:

son 11 gün kalmış canım dayann. :KK16:

ben vermiyorum pc yi hiç. bana aldık benim bu diyorum :KK9::KK9: alırken öyle konuşmuştuk çünkü. o yüzden sesini çıkaramıyor. ben yokken kullanabiliyor sadece pc yi.

grşrz cnm bakın çorba o kadar pratik ki yaptım üstüne bi de salata yapıp geldim :KK31:

ohh hamarat annişler siziiii :KK16:

aaa hakkaten şimdiden alınırsa doğum tarihi nasıl yazılcak. gerçi normal doğum olursa tam tarih hiçbizaman belli olmuyorki. nasıl olcak tarih işi :44::44:

valla cnm benimde aklımda bu.pembe yazdırıp etiketi pembe kalemle biz yazabiliriz belki.benim el yazım 10 numerodur,pcden daha iyi yazarım :KK1:

herkesler yemeğe gitti,biz yaptık yedik geldik =)

ndd senin yemek işi ne alemde =)))

kızlar bugun kuzenimle konusurken acaba oyun halısını kendim mi yapsam dedim bakim astarı yüzünden pahalıya gelmezse neden olmasın dimi :KK31:
araştırma peşindeyim :KK55:

herkesler yemeğe gitti,biz yaptık yedik geldik =)

ndd senin yemek işi ne alemde =)))
kuzum çalışıyorum ben. yan komşu pilav yapmış :KK1::KK1: (kafe yani) gel pilav yaptık sende tadına bak dediler gittim yedim bende akşam yemeğide böyle geçti yani :KK9:

Tarifin aklımda canım bugünkü yemeğim hazırdı hemen yapıverdim yarın deneyeceğim onu.. :)

ohh hamarat annişler siziiii :KK16:

Biz yemeğimizi yaptık geldik bilem müzik eşliğinde :) Benim kız müziğe dayanamıyor aynı anası olacak heralde :KK9:

kızlar bugun kuzenimle konusurken acaba oyun halısını kendim mi yapsam dedim bakim astarı yüzünden pahalıya gelmezse neden olmasın dimi :KK31:
araştırma peşindeyim :KK55:

canım forumda vardı kendisi yapan bir bayan. ve çok güzel görünüyordu. birde normal oyun halılarından daha büyük yapmış. bebişle birlikte uzanıp içinde emzirebiliyormuş. bi bakayım linkini bulursam gönderirim şimdi

Tarifin aklımda canım bugünkü yemeğim hazırdı hemen yapıverdim yarın deneyeceğim onu.. :)

Biz yemeğimizi yaptık geldik bilem müzik eşliğinde :) Benim kız müziğe dayanamıyor aynı anası olacak heralde :KK9:
benim oğlum yemek yiyince çok hareketli oluyor. şimdi kıpır kıpır kaç saattir hiç hareket yoktu. karnımız doyunca tekme arkasına tekme :KK9::KK9:

X