2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
çok fazla değil ebe eldiveni giydi birazda yağ sürdü acımasın diye ama önemli olan kendini sıkmamak ve serbest bırakmak bence

doğru söylüyosun aslında... gebelik öncesi ilk muayenemde çok sıktım kendimi, doktorun yanından çıktıktan sonra başladım ağlamaya, sinirlerim çok bozulmuştu. ikinci muayenede smear alındı, onu pek fazla hissetmedim bile.. inşallah bu da sorunsuz olur yaaa....

doktora göre de değişebilir bence. elinin hafifliği önemli olabilir

kızlar aranızda tecrübeli olan vardır, şu çatı muayenesi düşüncesi beni çok irrite ediyor... 34-38.haftalar arası bakılıyormuş...

Benide çok rahatsız ediyor o düşünce

canım ben oturarak çalışmıyorum ayaktayım daha çok. yorulunca oturuyorum arada dolaşıyorum.çok yorucu oluyor tabiki. iyice zorlanmaya başladım. inşallah biraz daha dayanırımda bebişimin yanında çok vakit geçiririm.
bizimde ev taşıma durumumuz var canım kesin değil ama bu ay içerisinde taşınabiliriz bizde. bana bişey yaptırmazlar büyük ihtimalle ama benim gözümde büyüyor

bak şuan bunu konuşurken bile gerildim ben

çok fazla değil ebe eldiveni giydi birazda yağ sürdü acımasın diye ama önemli olan kendini sıkmamak ve serbest bırakmak bence

:18::18::18:

ben 4,5 aylık hamileydim taşındığımızda.üstelik il değiştirdik. 14 saat mesafe.. yolculuk.. zor oldu açıkçası.. bulantılarımın da geçmediği devam ettiği bir dönemdi..annem ve kayınvalidem geldi iş yapmaya :)) ama yine den ben hep ayaktaydım diyebilirim. Allah kolaylık versin taşınmak zor iş...

Allah yardımcın olsun. ben evde olduğum halde bukadar yoruluyorsam çalışırken nasıl olur düşünemiyorum bile
evden eve nakliyata veririz büyük ihtimalle ama onlarda herşeyi hallediyolarmı bilmiyorumki?
4 defa taşındım ama hiç nakliyata vermemiştik. nası oluyo bilmiyorum yani?
bi iğne toplayacak sabrı ve gücü bulamıyorum kendimde

maşallah baya tamamlamışın alışverişini güzel günlerde kullanın inşallah aldıklarını nerden ve kaça aldığını yazabilirmisin zahmet olmazsa haftaya bende nasipse alışverişe çıkıcamda birde park yatağa nasıl bir yatak alıcaksın ben yün yatak yaptıracaktım ama araştırdığım kadarıyla yatakın yumuşak değil sert olması gerekiyormuş şimdi nasıl birşey bakayım bilmiyorum

hoşgeldin ceremony teyzesi... bak bakalım bizdeki durumlara ayrıca merak ettiğin için de teşekkür ederiz...

cnm ya sende benım gıbısın desene bende aynı gunde belkı 5/6 kere camasır degıstırıyorum 2.5 lt su ıcıyorum ama enfeksıyon cıktı bende de bende bılmyıorum antıbıyotık verdı yarın baslıcam ınsallah sorun olmaz cunku ılerlerse erken dogum rıskını arttırıyomus

bazı nakliyat firmaları özel eşyalar hariç herşeyi hem topluyo hem yerleştiriyo senin isteğine bağlı olarak. biz de nakliyat firmasıyla anlaştık ama eşyaları toplamalarını istemedik,annemle ikimiz topladık herşeyi. nakliyeciler sökülmesi gereken mobilyaları söktü, paketledi, taşıdı ve tekrar kurdu. avizeleri söktü ama monte etmedi. bi de biz şehirlerarası nakliye olduğu için patlak naylon ve streçlere sarılmasını istedik eşyaların. anlaşırken aklınızda olsun, paketleme işi önemli

biz yaklaşık 1 ay önce taşındık... evden eve taşımayla taşındık ve tek bir iğneye bile dokunmadık... onlar herşeyi hallediyolar... özel eşyalarını toplaman yeterli...

ne kadarda bişeyi elletmeselerde dediğin gibi başında durucaz. onun stresi yeter zaten

canım bildiğim kadarıyla o nakliyatçılar bütün eşyaları tek tek paketliyorlarmış. hatta dolapları bozup yeni evde kuruyorlarmış. baya iyi çalışıyorlar yani

aaaa oylemii ..ya parmak ya emzik demek.. ucuncu bir ihtimal yok yani.. ben emzik aldim oyle ilk heves iste diye ama hep aklimda ihtiyac olmassa asla kullandirmamakti..ama parmak emme isi cok fena ...engel olmak icinse bende bebisimi simdiden emzikli hayal etmeye basliyim bari :)) saol uyarin icin .)

hoşgeldin ceremony teyzesi... bak bakalım bizdeki durumlara ayrıca merak ettiğin için de teşekkür ederiz...

tahmin etmiştim annende kilo alacağını
çok şükür bebekte almış, hatta nasıl yaptın bilmiyorum ama asıl ona yaramış gözüküyo
gördünmü kilosu düşük diye endişeleniyodun öne bile geçmiş hamdolsun..
çok sevindim senin adına

Az önce Adiyeff te aynısını söyledi. Emzik alıcam bende büyük ihtimalle.

emzik ne alcaz peki acaba aldiklarimiz ise yaricakmi ?.. bu sorularin cevabini 2. bebisine gebe olan anneler daha dogrusunu bilir sanirim degilmi .. hangi marka? silikonmu? hemen dogdugunda baslicaksak +0 danmi? baslicaz.. gibi bir dolu soru geliyor insanin aklina o kucucuk emzik icin :))

çok uykum geldi kızlar gözlerimi zor açıyorum.. sonradan okumak zor oluyo diye dayanayım dedim ama yok.. hepinize iyi geceler.. biz kaçıyoruz... :)

ya kızlar beni rahatlattınız nakliyat konusunda sağolun
yani şimdi benim çekmecemdeki eşyaları aynen toplayıp yeni evde o şekilde yerleştiriyolarmı?
düşündümde etrafımda bu şekilde taşınan kimse yok ya?
cahilliğim mazeretim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…