2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
1 hafta girmeyince başıma geleceği biliyodum:KK50:
bu sayfalar nasıl okunur acaba:18:
dün kontrolüm vardı ve kızım 650 gr olmuş:KK9:
ama boyu meçhul.. ölçemedi doktor:44:
yarim_ seni merak ettim neler yaptın?
geçmişi okumaya çalışcam ama hemen sorayım dedim
gittinmi doktora?
arayı çok açmamak lazım canım. sonra oku oku bitmiyor :KK1::KK1:

kızlar dr a gittim serum taktılar sırf onun için gittim zaten bebem sussuz kalmasın diye kan tahlili gayta tahlili yapıldı iyi çıktı çok şükür
salgın varmış özellikle bugun iyice artmış istanbulda yaşayan arkadaşlarıma duyrulur dikkatli olsunlar :18:
:KK16:

Son düzenleme:
arayı çok açmamak lazım canım. sonra oku oku bitmiyor :KK1::KK1:

sorma canım yaa 1 hafta bile olmadı girmeyeli?
hava güzelken babama gezmeye gideyim dedim sohbet almış yürümüş:KK1:
sen neler yaptın varmı bi değişiklik? son 1 haftada:KK34:

belden iğne derken epidural normal doğummu demek istedin,sonuçta epidural sezaryen de var.sezaryen de gerekirse korkma canım ya

ben doğumun her türlüsünden korkuyorum :18:
ama epidural normal doğuma karar vermiş gibiyim :18:

Merhaba güzel temmuza anneleri ve tatlı bebekleri ..herkese güzel keyifli bir gün diliyorum:) Şiddetli boğaz ayrısı için önerilerinizi bekliyorum.Soğuk birşey yemedim içmedim nasıl oldu anlamadım yutkununca ağrı hissediyorum :44:

vucudumuzun bagisiklik sistemi zayifladigi icin ne kadar dikkat etsekte cok kolay ve her zamankinden agir hasta olurmusuz.. ve ilacta kullanamiyoruz malum.. tek yapabilecegimiz balli sut hafif sicak sut... limonlu cay ... ve mumkun olduugnca taze meyve suyu ve dinlenmek ... ben cok agir iki defa hastalandim ve tek yapabildigimiz bu oldu ...

sorma canım yaa 1 hafta bile olmadı girmeyeli?
hava güzelken babama gezmeye gideyim dedim sohbet almış yürümüş:KK1:
sen neler yaptın varmı bi değişiklik? son 1 haftada:KK34:

napim canım iş güç koşturuyorum hep :KK34:
dünde izinliydim gezdik eşimle bol bol çok iyi geldi :KK16: haftaya salıda bebişimizi görmete gidicez inşallah.ordan daa bebişimize ciciler almaya gidiceezz:KK16:

kızlar aranızda tecrübeli olan vardır, şu çatı muayenesi düşüncesi beni çok irrite ediyor... 34-38.haftalar arası bakılıyormuş...

kızlar aranızda tecrübeli olan vardır, şu çatı muayenesi düşüncesi beni çok irrite ediyor... 34-38.haftalar arası bakılıyormuş...

al bendende okadar..doktorumla doğumu konuşuyorduk önce bir çatı muayenesi yapalım ona göre karar veririz dedi..bende nette biraz gezindim acılı bişeymiş yaa canın yanıyomuş yaniii...

yinede tecrübeli olablar bizi aydınlatsın ve içimizi rahatlatsın lütfennn

belden iğne derken epidural normal doğummu demek istedin,sonuçta epidural sezaryen de var.sezaryen de gerekirse korkma canım ya

sezeryanden korkmamın nedeni doğum sonrası benim yakınımda ailemden kimse yok bana yardımcı olabilecek yanıma gelseler bile kaç gün durabilecekleri mechul onun için işin aslı sonrasından korkuyorum. hayatımda bir dikiş bile olmadım :KK43:

ben normal doğum yaptım ama daha önceden hiç çatı muayenesi yaptırmadım sancım geldikten sonra gittik o zaman bakıldı kaç santim açılmış diye

kızlar dr a gittim serum taktılar sırf onun için gittim zaten bebem sussuz kalmasın diye kan tahlili gayta tahlili yapıldı iyi çıktı çok şükür
salgın varmış özellikle bugun iyice artmış istanbulda yaşayan arkadaşlarıma duyrulur dikkatli olsunlar :18:
:KK16:

çook geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

napim canım iş güç koşturuyorum hep :KK34:
dünde izinliydim gezdik eşimle bol bol çok iyi geldi :KK16: haftaya salıda bebişimizi görmete gidicez inşallah.ordan daa bebişimize ciciler almaya gidiceezz:KK16:

ben daha hiçbişey almadım kızıma.
bide hiç yoktan ev taşıma mevzusu çıktı gıcık oluyorum yaa!
böyle pembe beşikleri görüyorum içim gidiyo
benim oğlumun beşiği mavi ve onu kullanmayı düşünüyorum
ama bu pembeler bana fitne oldu:44:
evi hayırlısıyla bi taşısamda ayarlasam herşeyi
rahat çalışabiliyomusun? ben uzun süre oturunca sırtım çok ağrıyo

o kadar kötü değil inan bana.bende jinekolojik muayene korkusu acaip fazla.baya olay çıkarıyorum ama çatı muayenesi kolay yine diyebilirim.doktor parmaklarıyla kontrol ediyor 2-3 sn.sürüp bitti.uzasa yine kötü olurdum ama kısa olunca anlamadım bile.benim doktorum böyle yapmıştı.doktora göre değişir mi bilmiyorum da kolaydı bence yani.

bunlar lcw indiriminden dayanamayıp aldığımız ciciler :)) ve diğer ihtiyaçlar :)) asıl cicilerimiz anneannemizde, gelirken getirecek, o zaman paylaşırım sizinle... $2013-04-03-325.jpg $2013-04-03-323.jpg $2013-04-03-327.jpg $2013-04-03-324.jpg $2013-04-03-326.jpg $2013-04-03-328.jpg $2013-04-03-329.jpg

X