2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Gününüz aydın olsun temmuz anneciklerimiz
Bugün biraz daha erken kalkabildik ve kahvaltımızı
yapıp yanınıza koştuk...Biraz bel ağrımız var başka bir
sorunumuz yok.Yaaaaa ben yaz gelsin istiyorum artık yazzzzzzz
Bu yaz da en bunaltıcı sıcaklar olacakmış ama biz meleklerimize
kavuşacağımız için sorun etmeyeceğiz iinşallah:18::18:
Çok heyecanlanmaya başladım ben şimdiden:18:Aslında sadece
heyecan yok,telaş,panik,korku ne bileyim ortaya karışık
birşeyler gibiDualarınızı okudum kızçelerim.
Allah'ım kabul eylesin....Bu aralar hep bir yakınımı kaybetme
korkusu yaşıyorum diyorum ya hormonlarım tavan yaptı herşey
var bizde

Kızçemin dün gelen banyo ve uyku setleri bayıldım bunlara

Eklentiler

• $DURU BANYO SET.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 27
  • $DURU HOME SET.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 17
merln, cankiiz50, freerock
kızlar okudum dualarınızı allah size de tüm hamişlere de hayırlı doğum hayırlı evlat versin gönüllerinize göre versin.. amin

bence dr görüş ama benim dr bana en rahat kendi özel arabanla gider gelirsin dedi. ayakta kalmayacaksın beklemeyeceksin arabaya binip arabadan ineceksin okadar.

canım bana doktorum son haftaya kadar kullanabilirisn dedi.. ben güya hamileliğimden sonra biraz daha yavaş kullanmaya çalışıyorum ama bazen açıkçası geç kaldığımda gözüm görmüyor basıyorum.. aman kocam duymasın aslında yavaş gitmem gerek ya bunu bugün bir daha hatırlamam iyi oldu sayenizde

ay çok güzeller

dün okudum bende haberi. saçmaladılar atık daldan dala atlayıp duruyorlar ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar bakalım sırada hangi şok haber var.

ya valla rotasyon bir taraftan mantıklı olabilir ama bence en büyük engeli boşanmalar artacak düşünsene koca bir yerde kadın bir yerde hangi ara bir araya gelecekler? çocuklar helak olacak ve aile birliği için çok zor olacak bence, hangi eş ister ki uzaktan uzaktan evli olmayı? ((

6 ay dogum iznini dört gözle bekler oldum nedense...
Eğer olmazda sanırım büyük bi hüsran yaşıcaam cok alıştırdım kendimi yaaa

Pembenin tonuna ve güzelliğine bayıldım :)

günaydın herkese,

canım okudum arkadaşın için inşallah Allah ona da yaşatır bu güzel duyguyu,sağlıklı,hayırlı evlatları olur.

bebişin hayırlı olsun canım Allah hayırla ,sağlıkla kavuştursun inşallah.çok sevindim canım benim kendinize iyi bakın

6 ay dogum iznini dört gözle bekler oldum nedense...
Eğer olmazda sanırım büyük bi hüsran yaşıcaam cok alıştırdım kendimi yaaa

aynen bende öyle 32. haftamı doldurup ayrılmak istiyorum ben evde geç saatlere kadar uyumak dinlenmek istiyorum

Canim iyiki gitmemissin.ben gittim.uc bes tane vardi hamile kaldigimda simdi hepsi geri cikti.ince ince ama mecburen aldiracagim dogumdan once ve kalinlasacak geri.dogumdan sonra baslarsin...

aynen bende bakalım melekete gidince nasıl gezeceğim ama özledim konyamı gezeceğim bolca hatta gezerken doğuracağım :)

Memura 3 yılda bir tayin geliyor bakınburda da var kızlar bakan diyor ki konunun sosyal taraflarla henüz ele alınmadığını söyledi. Yarın, Kamu Personeli Danışma Kurulu Toplantısı'nda çalışmanın ana başlıklarıyla konfederasyonlarla paylaşılacağını ifade eden Çelik, şöyle konuştu:

''Orada mutabakat sağlanacak veya onların ilave etmek istedikleri hususlar varsa onları içeren düzenlemeyi taraflarla konuştuktan sonra yansıması olacaktır. Bizde var olan konu başlıklarını kararlaştırılmış gibi, kesinleşmiş gibi kamuoyuna takdim etmeyi doğru bulmuyorum. Birçok konu başlığı var 657 sayılı Kanun'da. Şu konu başlığı diye sanki iş bitmiş, tasarı hazırlanmış, taslak hazırlanmış gibi bir yaklaşık doğru değil. Yarın taraflarla görüşeceğiz.'
daha bugün konfederasyonlarla yani sendikalarla konuşacaklar

sağol kuzummm teşekkür ederim çok şükür bitti herşey veee düşünki bizimkiler doğum çantasını bile hazırladılar:))))))

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. gözün aydın. arkadaşında hayırlı evlatlar nasip olsun inşallah..

çoook tatlı güle güle kullansın annesi

aynen bende öyle 32. haftamı doldurup ayrılmak istiyorum ben evde geç saatlere kadar uyumak dinlenmek istiyorum

ahhh ahhh
okul bitmeden daha çalışmaya başladım aralıksız kaç senedir evde oturmuşlugum yok...
evde oturmak nasıl bişeydir bilmiyorm kesintisiz iş hayatımda 7 yıl bitti... Tabi Şükürler olsun :))))))))

ama dedğin gibi evde gec saatlerde yatıp istediğim planı yapmak cooook isterdimmmm
hep bi koşuşturmaca hep bi yerlere yetişmece.....

keşke olsa keşke keşke keşkeeeee

ay cok güel bunlaaaaaaar
iyi günlerde kullanın inşallahhh h
nerden aldın peki???

iyi günlerde kullanın çok güzel hepsi. pusetin rengi çok tatlıymış. çantalı takımdan haftasonu kaynanm alacaktı aldırmadım kullanmam diye puset yeter gibi geldi

Teşekkür ederim canım inş. Ben kangru çok istiyordum takımını almış annem onun toptan.

canım bendede hafif ince bir çizgi var göbek deliğimi bile geçti

Ay yerim ben onları ne tatlı şeyler öyle.Cnm sağlıkla kullansın bebişin inşallah...

Amin teşekkür ederiz teyzesi :)

bence yatağını kur kokusu geçer ahşaplar boya kokuyormuş park yutaklarda da plastik kokusu oluyormuş alanlardan duymuştum . hepsi çok güzelmiş güle güle kulllan :)

Teşekkür ederim canım. Bak ben hiç kurma taraftarı değildim ve hiç aklıma gelmemişti koku olayı. iyi oldu söylediğin canım çok sağol.

ebn son ay çalışmıycam ama evim işime cok yakın 4 km filan onu da arabamla gidiyorum zaten. Bence metrobusle gidip gelmeniz kendi arbanızdan cok daha fazla ızdırap verici olur. Hem sıkışık, hem yazın pis pis kokucak millet, daha fena olursunuz bence

canım benim çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…