2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Candan Erçetin - Melek - YouTube

kızlar bu şarkı size gelsinnn....

bir de birşey düşündük lyre ile... diyoruz kiii ecaba yüzyüze buluşabilir miyiz bir yerlerde? kk temmuz 2013 anneleri doğumdan önce tanışsak mı? anadolu yakasında ya da ne bileyim isteğe göre başka öneriler de olabilir?

ben bowling,air hocey,araba yarışı bilimum oyunları cok zevkle oynyorum ama bowlingte hafıfı topları kullanıyorum :)))

ne güzel kaynanalarınız arıyo :)) benimki ararsak eşimle görüşürüz yoksa hiiiç aramaz çoçuğumuzun ismi ne olacak diye bile sormadı şimdiye kadar
benide arar bazen ben aramayınca yüzü olmuyor aramaya sesini duymak istemiyorum zaten çok kötüyümm
haftasonu gittik koca koca poşetlerle aldıklarını gösterdi 2 tane peluş battaniye 2 tane daha incesi 1 tane biraz daha ince 5-6 tane kundak 1 tane elörgüsü battaniye sayısız örgü yelek elbise ettek 2 tane ceket 5-6 altüst takım ayakkabı çorap küvet.... aklıma gelenler

ben bowling,air hocey,araba yarışı bilimum oyunları cok zevkle oynyorum ama bowlingte hafıfı topları kullanıyorum :)))

benim de mecbur bowlinge gittiğimizde oynadığım şey hockey ama bowlingte bir iki kez atış yaptım hamileyken ve ödüm kotpu acaba bebişe birşey olur mu diye, netice hem ağır hem eğiliyorsun hem savruluyorsun falan tırsmıştım yani.. ama sen kötü hissetmiyorsan demek ki oynanabilir :)))

Herkese merabalar bende aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum sizler hazır meyva suyu içiyormusunuz herhangi bir zararı varmıdır ve sütü hazırmı yoksa normal ev sütümü içiyorsunuz

tatlım hazır meyve suları katkılı diye içmiyorum sanada tavsiye etmem kendin sıkıp iç daha iyi onuda fazla bekletmeden tüketmek gerekiyormuş haberin olsun süt olarakta bende sütçüden alıyom ama içemiyom yoğurt yapıyorum öyle tüketiyom yada sütlaç olarak sen içebiliyorsan kaynattıktan sonra neden olmasın sağlık ocağında hemş sormuştum içebiliyorsan daha iyi demişti

merhaba arkadaşlar biraz önce atrıntılı ultrasondan geldim 23-1 günlük hamileyim çok şükür herhangi bir sorunu yok bebeğimin ama benim rahimden bebeğime giden damarlarımda darlık varmış bu yüzdende bebeğim büyük ihtimalle 3 kg nun altında doğarmış 26 cm ve 464 gr kızım çok moralim bozuk ne olacak bilmiyorum kendi dr henüz göstermedim ne diycek bilmiyorum.

canım diğer gelişimleri normal olsun da düşük kilonun telafisi var bence.. bir de bana da iki dr sende büyük ihtimalle şeker çıkacak dediler şükür çıkmadı.. yani her ihtimal verilen her zaman tutmayabilir, sen elinden geldikçe çok proteinle beslen belki dr n de ek bir tedavi verir...

Kızlar süt tüketimi şuan hepimiz için önemli. Akılınızda bulunsun l'era fresca diye bir marka var. Bunlar aslında dondurmacı. Ama kendi çifliklerinin sütünü de satıyorlar. Şişesi normal süte göre biraz pahalı ama içeriğinde ki yağ orani ve diğer değerlerde yüksek. Bebek için çok yararlı. Yoğurdumu da annem bu sütten yapıyor. Çok lezzetli oluyor. Kendi şubelerinin dılında bazı büyük marketlerde de satışı yapılıyor. Tadına bakmanızı tavsiye derim.

ben gelmeyi çok isterim :)) Caddede filan buluşabiliriz ya da Fenerbahçe'de. Haftasonu harika oluyo deniz havası da alırız

Migroslarda satılıyo l'ara fresca.. Çok güzel bi süt dondurması da şahane

kızlar iyi günler hepinize birşeyi merak ediyorum benim bebeğimin kafası aşağıda ayakları yukarıdaymış acaba herhangi bi zararı varmı erken doğum fln olurmu doktor herhangi bişi demedi bi dahaki kontrolde nisanın 20 sinde

ya evet güzel ama sütlerini denememiştim hiç deneyeyim öyleyse

ben gelmeyi çok isterim :)) Caddede filan buluşabiliriz ya da Fenerbahçe'de. Haftasonu harika oluyo deniz havası da alırız

valla süper olur, ama tabi katılım durumunu bilmiyorum da genelde karşıdan da gelecekler olursa kadıköy ya da beşiktaş herkese daha uyar gibi düşünmüştüm ama eğer bu taraftakilerle buluşacaksak bana uyar cadde ya da fb de bir park var ya da neresi olursa :))

henüz yeri vardıra daha cokca defa döner zaten hiçbirimizinki şu an sabit durmuyor ki... Önemli olan bebeğin başının doğum kanalına girmemesi.

tatlım hayırlı güzel günlerde kullanın inşallah belis marka oda tkm izmit yön mağazasında da var ordan bakabilirsiniz ben baktımda büyüyebilenler bana çok büyük geldi benim yer sıkıntımda var o dediğiniz mağazaya bende baktım ama markaya dikkat etmemeiştim fethiye caddesinde pasajın altında da bir dükkan var adı babyzero bunuda izmitli bir arkadaş söylemişti ama kim olduğunu hatırlayamadım şimdi orda da güzel tahta beşikler ve takımlar var markasıda caploonba bak istersen

Son düzenleme:

bilmiyorumki ama çok moralim bozuldu neden böyle oldu ki

bu markanın reklamıda çıkıyor galiba bulursam neden olmasın

tatlım zaman ve yer uygun olursa bende gelmek sizlerle birebir tanışmak isterim

Son kontrolümde benim de bebeğim seninki gibiydi ve doktorum, başı aşağıda ayakları midenin altında. Tam da olması gerektiği gibi dedi.

kendi doktorun tekrar bakar değerlendirir hemen bozma moralini

bebekler durmadan dönüyorlar arkadaşıma bebek ters sezeryan olursun dönmezse demişti geçen kontrolundedönmüş normalmiş. tekmeleride hep aynı yerden hissetmiyorum ben bi sağda bi solda oluyor. doğuma çok var bence değişebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…