2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
5 yaş mı?!?!?! Beni yanlış anlamayın ancak çocuğunuzun psikolojik gelişimi açısından korkunç bir hata yaparsınız.

canımbenim 2 oğlum daha var onların ayrı odaları var ve başka fazladan bir odam olmadığı için ve erkek çocuklarında tam gelişme çağında olacakları için kızımı şimdilik mecburen yanıma almak zorundayım ama imkanım olsa tabiki onunda odasını ayırmak isterim bende

güle güle kullanırsın inşallah canım..bende julıan yada juno modelini almayı düşünüyorum..

sen büyüyen beşikmi almıştın canım..salanabilir olup olmadıgını merak ediyorumda

canım benimki juno modeli ama iki kapılı dolap. beşik büyüyen değil ama sallanıyor.

:) guzel fıkır esım bu hafta gece calısıo hergun onunla cıkıyoruz bı dakı hafta bende drcathy yapabılırm:)

aslında sakin davranmam gerek ama işte ne bileyim erken doğum korkusu sardı.rabbim hayırlısını versin inşallah..

Duanı okudum canım allah kabul etsin inş

Selam kızlar nasılsınız biraz gç girdim malum ay sonu olunca baya yogunum birde hamile hamile hiç çekilmiyor inanın çok fena yoruluyorum bu bel ağrısı beni öldürecek zaten ve kolum çok fena sancıyor 2 gündür doğru düzgün uyuyamıyorum dünde kolumun ağrısından uyuyamadım yaa :26::26::26:uykum varrr yaaaa:26::26::26:

Bende bende böyle bişey istiyorum iştee
Ben birde ana kucağı gibi oto koltuğuda olsun ufak bebekken onu takayım onu kullanayım istiyorum
Birde fiyatı da uygun olsun tabi

Battaniyede vardı canım onları unutmuşum yazmayı
2 penye 2 örme battaniyesi bir tanede havlusu var oğluşumun.
Kansızlık bende de yok canım ama bende kullanıyorum kan ilacı.

Oooo çok sevindim canımm. kocaman olmuş kızın maşallahhh
İnşallah sağlıkla alıcaksın prensesini kucağına hiiçç merak etme tatlım. Dularımız seninlee

bende epeycene bir karın olduğundan desene ooo oooo

aynen canım ben de bir iki cümle laf atıyorum ortaya ama gerisi yok sonrası horrrrr ((

5 yaş mı abartmışlar ya :) askerlik kıyafetlerini de getirseler bariii

Kizlarrrrr nisan annelerine baktimda az once dogumlari baslamisss cik duygulandim allh bizlerede oguzel gunleri gormeye nasip etsin

amin canım hayırlısıyla inşş

ay kızlar benim de şekerim 150 çıkmış yarın 100lük yükleyecekler kansızmışım kan ilacı günde ikiye çıktı böbreklerimde de kum varmış

geçmiş olsun canım biraz plav hamurişini azaltmaya çalış ya da yanlarında bol süt yoğurt yemeye çalış

evet bir de hem oto koltuğu hem ana kucağı vs vs olacaklar bulursan bana da haber versene :))

canım güle güle kullanın minnoşla, benim eşim de ilk 4 ay geçti de artık zaman geçmiyor sanki diyor :)))

oh canım çok şükür, inşaallah daha da güzel haberler alacaksın, çok öptük seni de miniği de

:))) biizmki de ilk hamilleiğim sistem düştüğünd earamışlardı ya çok yoğunla rya rahatlar gitmesen ararlar dakka başı

kızlarrr ben biraz fazla kılo aldım ve simdi kepek ekmeğine basladım sızce zararlımı

kepek kansızlık yapıyor emilimi azaltıyor diye duymuştum ben de beyaz ekmekten çok çavdar tam buğday ya da köy ekmeği falan yemeye çalışıyorum

çok haklısın bence de, yani illa yatacak yanımızda deniliyorsa 6 ay ya da max. 1 yıl ki ilk günden ayırın deniliyor, ama 5 yaş hem aileye hem çocuğa yazık olur

oo helal olsun valla

ya bizimkinin de aşağı doğru duruyordu ama dr brşey demedi, sen ayaklarını mümkün oldukça havalandır :) kafana takma bence

hadi ya benimde doğum pozisyonu almış ama doktor bişey demedi. kafası aşağıda ayakları midemin ordaymış

tatlım bence eğer hevesin varsa alacak gücünde varsa bebek odası al ayrıca beşik de alabilirsin ama bebğin hangisinde yatmayı sevecek oda var oda tkmının beşiğinde yatmazsa boşuna almış olacaksın bende bunları düşünerek hemde şu an alamayacağım için park yatak alacağım 5 yaşlarına geldiğindede onunda beğendiği bir genç odası almayı düşünüyorum tahta beşiklerde benimde çok hevesim vardı ama güzel birşey yok ve çok pahalı beşiğe o parayı vereceğime tkm alırım diyorum o zamanda yanımda olması için senin dediğin gibi ayrıca y odasına bir küçük beşik almak gerekecek yani 4-5 yaşına kadar idre edecek park yatak ve şifonyer almak bana daha mantıklı geliyor sen oda tkm yanında küçük değilde park yatakta alabilirsin daha kullanışlı olur bence ne yazdım bee:))

bence hiç kafanı takma bebeğini doğru gördüğün şekilde yetştirmek senin en tabi hakkın çevrendekiler yardımcı olmak adına fikir verebilir ama müdahale edemez etmemeli zaten bebeğin için en iyisini en doğrusunu sen ve eşin bilir moralini bozma evet olabilir deyip kendi istediğini yap bence insanları memnun etmeye kalkarsak yanarız hiç hevesin kaçmasın bebişini düşün onun için ne gerekiyorsa onu yap tatlım

Ayy o pek kıymetli pek tatlı bişey olur annesi. Evin en miniği hemde prensesiii

etrafıma bakıyorum herkes odasını tamamlamış biz daha almayınca hep diken üstünde gibiyim..bi tamamlasak içimiz rahat etse :)

Bende hiiç bişey almadım odasıyla ilgili. o yüzdden hep tedirginim. yetiştiremiycem diye panik durumdayım.:18:

İnşallah canımm. Bende hep normal doğum istiyorum inşallah bir aksilik yaşamam. Allah hepimizin gönlüne göre versin

Hadi gözün aydın canım. Hep güzel haberler alırısn inşallahh

Çoookk teşekkürler canım verdiğin bilgiler için. Bende çok uzun süre aynı odada kalmasını istemiyorum oğluşumun. inşallah istediğim gibide olur ayrı odaya alış oğlumda bende

artık yuruyuse basladım ılk gunum :) 12 kılo alınca

Aynen devamm ama çok yorma kendini sakınn

Off canım yaa bende heepp yorgunum heep yorgunum çalışırken hamilelik çook zormuş gerçekten. Allah yardımcımız olsun

5 yaş mı abartmışlar ya :) askerlik kıyafetlerini de getirseler bariii

Valla canım benim çevremdekiler böyle. Kuzenim doğum yaptı bir buçuk yıl önce. gelen hediyelerin çoğu büyük kıyafetlerdi. yürümeye başlayınca giyebileceği şeyler vardır hep. Ben o yüzden kendim almaya çalışıyorum herşeyini

Şimdi anlıyorum ama diğer anneler de dayanamayıp öyle yapacaklar dediğiniz için çok şaşırdım sadece. Tabi ki herkes imkanları doğrultusunda oda açabilir. Yeni bebek kısmetiyle gelir, belki daha buyuk bir eviniz olur inşallah :)

tabi ya ele güvenmemek lazım, anneannemin çok sevdiğim lafı vardır tırnağın varsa başını kendin kaşıyacaksın der, bence de hediye gelirse o bunu alırsa dememek gerek, çünkü yine bir anneanne lafı "elden gelen öğün olmaz olsa da vaktinde bulunmaz" :)))

canım ben karar verdim çok hevesim var oda yapıcam çocuguma..oda inşallah alışır odasında yatar diye umuyorum..

ilk başlarda odasında yatamayacağı içinde bambu beşiklerden alıcam ondada hevesim vardı..

park yatak almayacagım artık kesinleşti canım çünkü hiç içime sinmedi..bakalım artık hakkımızda hayırlısı..sağolasın fikirlerin içinn

tatlım çok şükür meleğin iyiye gidiyor dahada iyi olur inşallah mevlam yardım dileyeni geri çevirmez seni ve bizleride duydu şükürler olsun inşallah darısı bizim meleklerimizin başına hepside sağlıklı dünyaya gelirler inşallah

Büyükler çookk güzel açıklamış ne demek istediğimi Bende o yüzden gelcek olana pek güvenmiyorum. ben işimi sağlama alıyım da gelirse onuda kullanırız

ne güzel kaynanalarınız arıyo :)) benimki ararsak eşimle görüşürüz yoksa hiiiç aramaz çoçuğumuzun ismi ne olacak diye bile sormadı şimdiye kadar

haftasonu memleket ziyareti dün eskişehir bugün kütahya altıntaş iş gezilerimizden sonra geçmişi okuyabildik şaşı olsak da hepiniz iyisinizdir inşallahh..
ayrıntılı ulturasonu doktorum 21- 24. haftalarda yaptırabilirsin demişti ben geçen hafta yaptırdım

kızlar ben hala tetenoz olmadım zamanı varmı sizce siz sanırım ikinciyi vuruluyosunuz ama ben izin alamıyorum çarşamba vurulsam olurmu sizce geç olurmu ?
ben yarın gideceğim aşıya ebe öle demişti genelde 20. haftada diolardı ama bana geçen ay mart sonu gibi gel dedi yarın gideceğim bi aksilik çıkmazsa
gözün aydıınn. ne kadar mutlu olunuyor herşey yolunda olunca doğuma kadar öle gider inşallah hepimizin..
hafta olarak biraz farkımız var ama çalışan anne olarak nadiren uyku basması dışında bi sorunumuz yok şükür belki ilerleyen haftalarda bizede çöker tembellik. :26::26:ama ne yapalım herşey bebiişler için.
ay kızlar benim de şekerim 150 çıkmış yarın 100lük yükleyecekler kansızmışım kan ilacı günde ikiye çıktı böbreklerimde de kum varmış
çok geçmiş olsun..
gözün aydın canım çok sevindim senin adına umarım doğuma kadar daha daha düzelir
Aldığım ciciler teyzeleri
Bunlar Lc Waikikiden

[url=http://......./c25MCx]
[/URL]
hepsii çook güzel ii günlerde giyer inşallah.
gözünaydın darısı başımız artık.
bu aylarda ebenin parmakla muayene ettiğini ilk defa duydum. doğum sırasında yapıolarlamış ama açılma için falanmış galiba. biraz araştır istersen

etek arayan kızlar unnadoda var bolca bi göz atın

evet biraz boyları uzun geldi bana ama alabilirim akşam evden daha detaylı bakacağım

ne güzel kaynanalarınız arıyo :)) benimki ararsak eşimle görüşürüz yoksa hiiiç aramaz çoçuğumuzun ismi ne olacak diye bile sormadı şimdiye kadar

boşver canım eğer aramasını istiyorsan sen de adım atabilirisn ama istemiyorsan eğer boşver bebişiniz de ona göre onları hiç tanımaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…