2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydınnnn güzel annişler ve onların minik şekerleriii...2 gün izinliydim iyice bi dinlendik oğlumla...bugünde iş başı dün tetenoz iğnemi yaptırdım kolum çok ağrıyor soğuk uygulaması yap dedi 2 saatte bir ama ben sadece bir kere yaptım acaba bişey olurmu??size tavsiyem mümkünse izinli olduğunuzda yada iş çıkışında yaptırın ve misafir ağırlamayın ben dün misafir ağırladaım o kolla ve daha çok sızlıyor şimdi neyse geçecek elbet....

Ben 58 kilo ile hamile kaldım.56 KİLOYA DÜŞTÜM İLK 3 AY ŞİMDİ 60.BAZENDE 59 ÇIKIYORUM Yemem normal bazen korkuyorum okuyorum ya böyle herkez dikkat ediyo fazlasıyla yiyo diye ama yiyemiyorum çalışıyorum birde hiç aklıma bile gelmiyo yemek neyseki benm bebişimde her gittiğimde soruyorum kilosunu sağlığını herşeyi gayet normal çok şükür...

söylediğin çok iyi oldu kendimi bugüne motive etmiştimki :) zar zor ama yazını okuuktan sonra vazgeçtim...çünkü hem iğne olduktan sonra işe gelicem hemde akşam misafir ağarlayacağım.o zaman ben yarın gidim en iyisi.oğlum ve ben tşk ediyoruz sana.:))

günaydın kızlar..birkaç gün girmeyince de geçmiş sayfaları okumak imkansız.neyse artık son birkaç sayfayı okudum.ben de 2.tetanoz aşısını dün oldum.çok da fazla ağrı yapmadı,hafif ağrıyor.kilolardan bahsedilmiş,ben fena aldım.46 kiloyla hamile kalmıştım.dün 58 çıktım.bakalım kaç kiloda doğum yaparım.önceki hamileliğimde de 46 kiloyla hamile kalıp 69 la doğum yapmıştım.ben böyle çok alıyorum ya,ama takmıyorum çünkü çabuk veriyorum.

evet bencede cnm müsait olduğunda yaptır..herkese göre ağrı değişiyomuş ama benim cidden çok ağrıdı..sen işini garantiye alda kötü bi gün geçirme...ne demek cnm rica ederim..oğlunla sana sevgiler :))

Gunaydin kizlar bu gun tetenoz olmaya gidecegim.hem de toksoplazma testi icin kan vermeye gidecegim.cookkk isim var ve cok korkuyoruuuummmmmm:18::18:

merhaba, tüp bebek transferimden bir gün önce sizden ayetel kürsi okumanızı rica etmiştim. şükürler olsun dün pozitiff sonucu aldım. sanırım bende kasım annesi olacağım:) allah bebeklerinize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. dualarınız için tekrar çok teşekkür ederim.

Gunaydin kizlar bu gun tetenoz olmaya gidecegim.hem de toksoplazma testi icin kan vermeye gidecegim.cookkk isim var ve cok korkuyoruuuummmmmm:18::18:

hadi bakalım şimdiden geçmiş olsun ve ağrısız olsun :))

maşallah aman oyle olsunlar :)

Kizlarrrrrrrr sut sagma makinalari varya hangisi acitmayani hangisi bi fikriniz varmi chicco alan kulllanan varmi bide bebek telsizi aldinizmi ben daha sadece zibin aldim cok sey alasim var ama esim erken deyip deyip durduruyo beni odasini bile yapanlar var ne guzel bide oyun parkinda ne marka guzel sizce tecrubeli anneler daha iyi bilirler bide bebek arabasinda uc tekerlekliler iyimi cokjk sordum farkindayim kusura bakmayin :)

günaydın geüzel anneler ve bebekleri :)
10 gündür hastalıklarla boğuşıyorum Allaha şükür atlattım zorgünleri bir daha göstermesin Rabbim(amin)
o yüzden hepimize önce huzur ve sağlık diliyorum :))
ben işlerimden dolayı pek paylaşımda bulunamasamda kalbim ve dualarım sizlerle :)
muglaasıgı, vejeteryan_33, Lyre, ssvvnn, kkarabiberim, nddd, fte hepinizin dualarını okudum Allah kabul etsin inşallah..
sevgilerimle,

güle güleee yine bekleriiizz

geldim bile sen iste yeter :))

kızlar yaaa bugünlerde beni her gören yeni anne bana bunlar iyi günlerin kıymetini bil diyor.
zaten nasıl yapıcam edicem diye korkularım vardı. arttırıyolar sağolsunlar

ya ben şimdisi için öyle endişeliyim ki sonrayı hiç gözüm görmüyor allah rastgetirsin hepimize

amin canım inş.

canım üzülme bunları yemesi birşey değil de hazırlaması sıkıntı, çok fark yok anladığım kadarıyla açığı kapatırsın hemen mucxx

off geçmiş olsun benim kocam misafiri yasakladı çok yoruluyorum diye

canım gözün aydın allah tamamına erdirsin inş.

Bizi yiyin teyzeleri yiyin de anama bir şey kalmasın
Anası gibi güleç içerde gülüyor sürekli benim kızanım,aşkım benim
Hayat ne kadar tuhaf 5 ay öncesine kadar böyle bir duygudan haberdar
bile değildik.Rabbim bize yaşattı bu duyguyu,dileyen herkese
bir an önce yaşatsın ve bize de sağlıklı bir şekilde kucağımıza
almayı nasip etsinnnnnnn(amin))))

Ben sesli okumaya çalışıyorum dualarımı Kuran okuyamadığım zamanlarda
Duru'ya aşık bir şekilde dolaşıyorum evde salak salak onu hayal ediyorum
sürekli burnunu,ellerini,gözlerini,bacak boğumlarını,göbişini ayyyyy böyle işteeeee
Hepimizin bebişleri sağlıklı olsun eeee tabi güzel de olsunlar yakışıklı da olsunlar

Sağlıklı teyzesi şükürler olsun minnakım benimmmmm
Sevimli teyzesi benim kızım babasının DURU'su

slm anneler

kızımın odası tamamiyle bitti artık. son halini sizlerle paylaşayım birtek avizemiz eksik Eki Görüntüle 660724

Bayıldım ne kadar güzel olmuş kızçen çok şanslı anam biz
daha oda filan bakmadık:18::18::18:Badana yapmadan
olmaz diyoruz badanayı da nisanın ortası gibi düşünüyoruz
Eşim çok rahat ben şunun gibiyim:18::18::18::18::18:
Hamile kalmadan önce de böyle panik bir hatundum
şimdi daha da paniğim:18::18::18:Yetiştiririz artık
ÇOOOOKKK işimiz varrrr çooookkkkkk
Harika bir oda olmuşşşş anammmm bayıldım
güle güle mışıl mışıl uyusun odasında

Canım benim çok ama çok geçmiş olsun.Telaş yapma
yat dinlen bol bol herşey güzel olacak inşallah Allah'ın izniyle...

çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın diyelimm..dikkat et kendine ve bebişimize :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…