2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

gülerek kullanın canım ben de en çok alışveriş yapmayı seviyorum o yüzden parça parça alıyorum :) çorabı bile tek aldım düşün artık

anladım cnm bende bugün çalışıyorum bütün gün netteydim kimseler olmayınca konuda yok canım sıkıldı işte :)))kısmetse bende 2 gün izinliyim gezip tozcaz :))

hava biraz düzelse bende 1-2 gün ekstra izin alıp gezmek istiyorum çok sıkıldım ya işten güçten. kafamı dağıtmaya ihtiyacım var çookk

ben şimdiye kadar sadece kıyafet aldım yaa başka hiçbişey yok. diğer eşyalarınıda önümüzdeki ay alıcaz inşallah. yatağını bebek arabasını diğer büyük eşyalarını önümüzdeki ay bakıp alıcaz inşallah.

gülerek kullanın canım ben de en çok alışveriş yapmayı seviyorum o yüzden parça parça alıyorum :) çorabı bile tek aldım düşün artık

o çoraplar harika zaten yaaa. minnacıkkk.

boşver sen onları bende canım istesede zamanı değil diye yemiyorum senin ve bebeğin için en iyisini yine sen bilirsin herkesin lafını kale alma bence bu tarz insanlar kendilerince iyilik yapıyorlar ama anca kafa karıştırıyorlar

tatlım sanat sokağından yukarı çıkıyorsun arada bebek mağazası var sanırım o dükkandan bahsediyorsun bende orda beşik ve şifonyer beğendim bakşa bulamazsam onları alıcam cansın seninde bakmanı tavsiye ederim birde çilekteki takımlarda çok güzel

slm kızlar
ay ben 2 haftadır ipi kopardım fırıl fırıl geziyorum bu sabah 6.30 da yollara revan olup önce gölcük ardından abant gölü hava soğuktu ama abant gölünün orda yemek yenilirken bir soğuk yedik tipiye yakalandık yarım saat buz kestik sıcak yere atana kadar kendimizi allahtan ayaklarım ıslanmadı ama güelmiydi çok deydimi değeydimi bebemi üşütmemişimdir inş ben biraz sıcak su torbası ile keyif yapim işte bir resmim öptüm hepinizi iyi geceler

canım benim hamilelikten önce belimde çok ağrım vardı tedavi oluyordum yine önemsemiycem ama zaten oturarak namaz kılıyorum öyle bile çok ağrım oluyor kendimi zorladım biraz ama beni baya rahatsız etti ara sıra yine deniyorum bende çok mutsuzum bu durumdan ama allah affetsin inşallah yapabilenlerinkini de kabul etsin

ohh cnm en iyisinide sen yapmışsın..ahh benimde şöyle eşimle izinlerim denk gelse kaçsak biyerlere ne güzel olurdu..huzurlu bi ortama benziyoo..yok cnm bebeşine bişey olmaz korkma sen şidi sıcak tut kendini bişey olmaz ..

kızçem bizimde nadir olarak denk getirdiğimiz bir gündü darısı başına

ohh yaa ne güzel gezmişsin. üşümez bebişin içerde hiiçç merak etme annesi sen
onlar çok güvendeler içerde. hatta çok mutlu olmuştur bugün ailecek gezdik diye

kızlar benim kızçemde fanatik bjk li olacak ben maç seyrederken oda kendini hissettiriyor:)

minnak kartallarımızzzzz

haydinnn biz artık evimize gidiyoruz...yorulduk çok bugün..iki gün iyice dinlenirim artık..kendinize ve bebişlere çok ii bakın..görüşmek üzere..iyi gecelerrrr

şekerim bu gölcük izmitteki gölcükmü eğer öyleyse abanta kadar bayağı bir yol katetmişsiniz maşşalah darısı başımıza ben de çok gezmek istiyorum ama hasta olmamak için havaların ısınmasını bekliyorum :)

bu gölcük burda 1 saat durup abant a gittik fırsat bulduk değerlendirelim istedik donduk geldik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…