2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

tatlım namazlarını dualarını allah kabul etsin sen kaç haftalıktın hala rahat namaz kılabiliyormusun ben kılamıyorum şimdilik bıraktım namazımı ama içim hiç rahat değil allah affeder inşallah(

Arkadaşlar aranızda doktorunun tavsiyesiyle omega 3 balık yağı hapı kullanan var mı? varsa hangi markayı önerdi?

bebim arkadaşım kullanmış ama kafasına göre kullanmış bana da kullanmamı söyledi bende doktoruma gidince unutmazsam sorucam ama çok da kullanma taraftarı değilim çünkü balık yiyorum yeterli olur gibi geliyor birde doğalı varken neden hap alalım ki

aldık canım beşik de beyaz düz belisden içinde yatak uyku seti beşik 610 ödedik

hıım güzel günlerde kullanın inşallah bende onun tarzı bir beşik baktım önünde korumalığı var sadece karyola olarak 260 ytl içinede yün yatak yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı inşallah

cnm senin namazı daha bu kadar erkenden kılamamamın sebebi nedir? son aylarda olur ya genellikle.

ama cnm benim kılamıyorum diye namazı bırakmak bahane değil sende çok iyi biliyorsun.

önce Allaha olan en baş kulluk görevimiz,sonra bu nimete şükrümüzün göstergesi.

bizler şimdi Rabbimle çok yakın olacağız ki,Rabbim onları yetiştirirken yanımızda ve yardımcımız olsun.

onların iyi bir kul olmalarını istiyorsak önce bizim yaşayarak örnek olmamız lazım cnm.

ne olursa olsun namazını bırakma cnm,çokça dua et inş.

oturarak kılabilrsin canım mecbur eğilemiyoruz ki artık. :/
bazıları oturarak kılınmaz diyolarmış ama inanmıyorum ben. Allah kabul etsin :)

kızlar bugün alışveriş yaptık kızımıza babannemiz bir sürü şeyler aldı torununa ama tabi hepsini ben seçtim küçük parçalarımız tamamlandı artık odamız ve arabamız kaldı geriye. yorgan yastık battaniye kıyafetler herşeyimiz tamam açıp açıp bakıyorum sürekli onlara inşallah eksik bişeyimiz kalmamıştır kızıma alışveriş yapınca çok mutlu oluyorum :)

cok sukur canım yaa ıyıyım cok sukur azoksuruk kaldı o kaaa

ohhh helal sızee

cnm suan 24 haftaıgım ama sonuna kdr kılmayı dusunyorumm cunkum gorumcem yatsıyı kılıp doguma gırdıı taa o kadar yanı kı ben sımdıden bırakamam oturarak kılarımm en zorlayıcı durumlarda sende zorlan ama bırakma derım yaaa

canım hayırlı olsun sağlıcakla kullansın inş.bakım eşyasını aldınmı şampuan krem vs..ben onlara bakıym diyorum yavaştan alıp kenara koyayım..

nasıl teyzeleri oglumun cıcılerııııııııııııııı bır ka onemlı malzememız kaldı

hepsi ve bır kac benım hamıs ustu ıle 150 tl tuttu nasıl bakalımm

Son düzenleme:

canım sıkma canını hiç böyle şeyler yüzünden. ne güzel işlerinizi halletmeye gelmiş adam.bizimki hiçbir işimizin ucundan tutmaz şükret yinede:)

kızlar merhaba hamile yastığı almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar vardı sanırım hangi marka aldınız ve memnun musunuz öğrenebilir miyim?

canım hayırlı olsun sağlıcakla kullansın inş.bakım eşyasını aldınmı şampuan krem vs..ben onlara bakıym diyorum yavaştan alıp kenara koyayım..

johnson baby nin setini aldım canım onlarda tmm gibi

hayırlı olsun canım ohh mis gibi giyer inşallah
ben de ne zamandır bişey alamadım canım çekiyor artık

valla bende büyük eşyalarını aldım araba, perde falan bu ay parayı onlara harcadımm..kıyafette diğer aylar alınır yavaş yavaş :) ama gördükçe internetten içim gitmiyor değil..

oturarak kılabilrsin canım mecbur eğilemiyoruz ki artık. :/
bazıları oturarak kılınmaz diyolarmış ama inanmıyorum ben. Allah kabul etsin :)

bende doğuma kadar inşallah namazımı bırakmayı düşünmüyorum ona bol bolda kuran okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…