2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
inşallah öyledir çok sevindim adınıza :)

kızlar ben gebeliğin başından beri 9 kilo almışım bu gün tartıldım şok oldum norma doğum yapamıcakmıyım böyle giderse?sizler kaç kilo aldınız 24 haftalık oldum ama 9 kilo çok dimi??
65 kilo olanlar çok kilolu sayılmaz ki ben 6.5 kilo aldım ve 81 oldum hiç de bişey yok bence.
30 kilo alanlar var çatır çatır doğuruyorlar valla.
sağlık durumun müsait değilse bilemicem tabi..

oooo herşeyler alınmışşş.yatağı bile hazırr paşanın
güzzel günlerde kullan inşallah tatlınm. Artık rahat rahat odasınıda hazırlarsın. cicilerini yerleştirirsin oğluşunun
darısı başımıza inşallahh bizde alalım artıkk isdtiyoruummmm

ay canım çok güzelmiş bunlar bana da akıl vein önceden yazdım kimse bi şey demedi benimkiler de bunlar
araba pier carden ya 2020 ya da 2080 pişman our muyum değişiyim mi sizce bi de uyku setime yorum istiyorum

canım araba konusunda yorum yapabilmeyi inan çookk isterdim. ama benim en çok dertli olduğum konu bu. her akşam eve geldiğimde minimum 1 saat bebek arabalarına bakıyorum bir türlü karar veremedim. sen ne güzel almışsın güzelde görünüyor. oto koltuğu var mı peki? birde şimdi videosuna baktım 2080e çift taraflı kullanılabiliyor. bu benim çok önem verdiğim bi özellik mesela. hem ana kucağıda üstüne konabiliyor. iyi bir seçim olmuş bence canım güle güle kullan

nasıl yani makinadan yaa. çok şükür bebeğin iyimiş çok sevindim ama nasıl böyle bir hata olabiliyor anlamış değilim :44:

ay canım çok güzelmiş bunlar bana da akıl vein önceden yazdım kimse bi şey demedi benimkiler de bunlar
araba pier carden ya 2020 ya da 2080 pişman our muyum değişiyim mi sizce bi de uyku setime yorum istiyorum

uyku seti çok şirinmiş güzel günlerde kullansın bebeişin beşiği almadınız mı

işte böyle asla güven vermeyen testlerle insanları kahrediyorlar yok amniosentez yok gebeliği sonlandırmaya çalışmalar allah verir layıklarını inşallah burdan her doktora ve her laboratuvara güvenmemek gerektiği ortaya çıkıyor allah hepimize yardımcı olsun ve yavrularımıza sağlıklı bir şekilde kavuşmayı nasip etsin inşallah(amin)

ben oje sürüyorum fakat saçımı boyatmıyorum canım.

Doğum Hakkında - Anneye Özel

kızlar bakmanızı tavsiye ederim. walla adet sancısı deniliyor ama ben hiç adet sancısı çekmedim ki :)

inşallah hiç çekmezsin canım çok kötü birşey ben her ay o sancıyı çekerken regl olmak da istemiyorum yumurtalık da istemiyorum çocuk da istemiyorum yeter ki dursun bu sancı diye ağladığım anlar oluyordu ...

Canım ben doğum için egepol diye düşünüyorum. Doktorumdanda memnunum:)) Buca kadın doğum da
güzel bir hastane bir arkadaşım orda doğum yapmıştı.

egepolü de orda sıra beklemesini de otopark problemini de -doğumdan- ameliyattan çıkan- hastaların yeni doğan bebeğin- diğer hastalarla aynı asansöre bindirilmesini de hiç sevmedik canım yaa :26: ama doğumhanesi hakkında hep iyi şeyler duydum çok fazla insan var çevremde oraya giden orda doğum yapan- memnun olan.. ama ısınamadım ben oraya...

tam PRENSESLERE layıkkkkkk güzel güle giydir canımm

ekoseli tulum set çok tarzzz

canlarrrrr aldıklarımızı keşke burda paylaşsakkkkk yada burda da paylaşsakkkk;

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...asladiniz-bebislerinize-neler-aldiniz-11.html

merhaba kızlar benim doktorum kadın ve zayıf baya arkadaşlar erkek doktora geç o normal yaptıramaz diyo sizin fikriniz nedir

canım ya bilmiyorum ama bunun kadın yada erkekle bi ilgisi varmıdırki?konusunda uzman iyi bir doktorsa zayıf yada genç olmasının bi önemi yok gibi geliyo bana...bak ben geçen gün doktora gittim doğumla ilgili bikaç soru sordum benimde doktorum bayan ve genç..hemen doğumla ilgili karar verme dedi bana kendini normale hazırla duruma göre 37.hafta bunun kararını ben vericem ve ozaman konuşuruz dedi..bayada kendinden emindi yani..inşallah herşey gönlümüzce olur :)

istanbul avrupa yakasında oturan anneler acaba bebek odalarına nerlerden bakıyorsunuz
bıde kıyafet alışverıslerı avm dısıda guzel seyler satan yerler var mı

canım biz maskoya gittik ama fiyatlar çok uçuk geldi.bizim odamızı anneannesi alacak oyüzden anneme çok yük olmak istemiyorum.fiyatı uygun ve kaliteli olsun istiyorum..ben belis mobilyada karar kıldım kalite olarak iyi takımları var ve fiyatlarıda iyi...hatta doğa bebek odası takımını beğendim kısmetse bu ay sonu gidip alıcaz

canım ya hepsi çok güzel.sağlıcakla iyi günlerde yiysin inşallah...

kızlar ben gebeliğin başından beri 9 kilo almışım bu gün tartıldım şok oldum norma doğum yapamıcakmıyım böyle giderse?sizler kaç kilo aldınız 24 haftalık oldum ama 9 kilo çok dimi??

Canım ben 21 haftalık oldum 4 kilo almışım doktorum çok normal dedi zaten ben biraz kiloluydum hamile kaldığımda.sende bi doktora sor olmadı diyet falan verir ve kontrol altına alır..arkadaşıma doktoru bu şekilde yapmış ..

canım herşeyin çok güzel maşallah güle güle kullansın :)

bende bu arabayı begendim hatta biraz inceledimde.özellikle çift yönlü olması çok güzel..diğer çift yönlü modellere göre çok hafif tek elle kapanabiliyor..

sen almışsın incelediysen biraz bahsedebilirmisin bende emin olmak istiyorum artıkın..

günaydınlar :))

erkek bebekte pek seçenek yok kızlar öylemi cici biciiii

evet ya erkek bebek annesi olmak da zor şekerim kıyafet yok isim yok hep gözüm kız eşyalarına kayıyor ama olsun oğluşuma arar buluruz :) bu arada aldıkların çok şeker :)

mesela şöyle bi durum var internette son adet tarihimize göre çıkan doğum tarihi pek doğru gibi gelmedi bana. mesela benim 3 temmuz diyor ama bence hazirand ada olabilir neden mi böyle düşünüyorum şubat maet annlerini okudum herkesin o tarihten önce olmuş neredeyse. birde doktor 35 den sonra her an hazırlıklı olmak lazım diyor. bence en net bilgiyi doktrun verir.

ben olsam dava açarım süründürürm onları ne demek ya senin moralini bozup o stresi yaşamak ama iyi olduğuna çok sevindim.

kızlar aranıda oda nemlendiricisi ve ateş ölçer alan oldumu tavsiyeye ihtiyacım varda :26:

oda nemlendiricisinin çok gerekli olmadığını duydum ama sen bilirsin yineden

ya bence bu kilo olayı biraz göreceli eğer çok kilolu hamile kaldıysan çok olabilir ama çok zayıf hamile kaldıysan normal olabilir. doktoruna sor bi istersen tabi boy da önemli kilo kadar. bence bende çok aldım 1,70 boy 65 de kaldım şu an 70 hatta yavaş yavaş 71 e doğru gidiyorum doktorum iyi olduğunu bu şekilde devam etmemi söyledi ama imkansız gibi bebek hızla büyüyor sanki. ben 16. haftamda bebek 150 gr dı 20. haftamda 350 gr dı 22. haftada gittim 500 dedi. netet okudum 26 . haftanın sonunda 1kg olacak bebeğiniz diyor. walla anlmadım ben bu olayı. ama hep konuştuğum arkadaşlarım hamilelik başından geçen en az 5 kişi hemen kilo verildiğini söylüyor uykusuz geceler ve emzirmeden dolayı.

çook tatlılar civilde bende görmüştüm kırmızılısını beğenmiştim arabanın güle güle kullansın.

kızlar oğluşumla kalktık işe geldik çalışıyoruz..annelere ve bebişlerine güzel sağlıklı günler bizden ...:)

Gunaydin annisler ve yavrulari.kizlar sanki tirnaklarim morarmis gibime geliyor.varmi sizde oyle bisey.neden olur ki.usuyunce morarir ya ayni oyle olmus.

biz geldikkk :) bende oğlumla beraber kalktık sabahın 8 inde işimizin başına geldik sabahtan beri i tekmeler bi tekmeler dedim heralde çok acıktı içimi kemiriyo DDD kahvaltımda btmiş şirkette gitmeyede üşendim buraya uzak market bende biraz börek yedim bugünlükte böle olsun...

Gunaydin annisler ve yavrulari.kizlar sanki tirnaklarim morarmis gibime geliyor.varmi sizde oyle bisey.neden olur ki.usuyunce morarir ya ayni oyle olmus.

benim morarmadıda böle ilerden bakınca resmen turuncu gibi oldu ama tırnakların değişmesi normal mor olurmu onu bilmiyorum ama renginde farklılık oluor

Günaydın güzel anneler ve onların prens ve prensesleri nasılsınız bugün biz kızımla iyiyiz teyzeleri kızım çok haraketli maşallah her an hissettiriyor kendini birgünde maşallah 6 sayfa birden ilerlemiş ya amma gevezesiniz kızlar yetişemeyecem yakında hızınıza maşallah devam böylee

ssvvnn ; Canım duanı okudum allah kabul etsin

merhaba arkadaşlar. yeni üyeyim ve ben de 1 temmuzda oğluşuma kavuşucam inşallah :) alacağımız bebek arabası konusunda kararsız kaldık, 3 model var kafamızda. 1.chicco ct02 travel set 2.kraft duo travel set 3.baby 2 go marvel T/S travel set. daha önce kullanan ya da bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olun......

benim morarmadıda böle ilerden bakınca resmen turuncu gibi oldu ama tırnakların değişmesi normal mor olurmu onu bilmiyorum ama renginde farklılık oluor

Anladim canim sagol.acaba kansizlik felanmi varki diye korktum.hos kan degerlerim iyiydi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…