2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ve utanılacak yanlış birşeyim olmadığı için sana burdan cevap veriyorum.yaptığın çok ayıp tek kelimeyle.

allah aşkına ne diyorsunuz siz

evlilik öncesi oluşmuş bir gebelik değildi ama sizin yaptığınız çok ayıp benim üzüntüm bana yetiyor birde bunları duyunca sinirlendirdiniz beni.
hiç yakıştıramadım size gayette duayla girilmiş ve ilk ilişkinin bebeğiydi.diikkat edinde o ilahi adalet bu haldeyken kalbimi kırdığınız için sizi cezalandırmasın böyle birşeyi istemem.kaldıki nasıl insanlar olduğumu biliyormusunda sen benim gebe kalma tarihimi hesaplıyorsun sana hiçbirşey demek istemiyorum çünkü yeterince canım yanıyor seninde canının yanmasını istemem.allaha emanet ol ama kalbimi çok kırdın

amacım seni kırmak değil ki; fikir yürütttüm sadece... yazdıklarını okurken acını hissettim buna emin olabilirsin... sadece o tarihler arasındaki mesafe dikkatimi çekti ve bunu söyledim... hassasiyetini algılıyorum ama yine söylüyorum kimseyi kırmak istemem hele ki böyle bi zamanda... çünkü en değerli varlıklarımız bebeklerimiz... ilk iki üç farketmiyo yani... ne kadar ciddi acı yaşadığının da farkındayım... YANLIŞ ANLADIĞIN İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM... ben kendimi doğru ifade edebildiğimi düşünüyorum... bu forumda herhangi bir huzursuzluğa sebep olmak istemiyorum (KENDİ ADIMA)... yine söylüyorum rabbim sana ve eşine sağlık huzur versin... yine evlat sahibi olabilesiniz inşallah...

allahtan sabır diliyorum canım. bende 2 aylıkken düşük yaptım. umutlarının boşa çıkması zor gerçekten. allah tekrar yaşatmasın bundan daha büyük acıda vermesin inşallah.. en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın allahın izniyle..

Balah kardesim Allah sabir versin insallah yakin zamanda tekrar hamile kalirsin, gercekten cok zor bi surec insan dusunmek bile istemiyor. Kendini uzme dicem ama okurken gozyaslarimi tutamadim Allahim kimseye yasatmasin boyle bir durumu diyecek soz bulamiyorum ne denile bilir ki...

amacım seni kırmak değil ki; fikir yürütttüm sadece... yazdıklarını okurken acını hissettim buna emin olabilirsin... sadece o tarihler arasındaki mesafe dikkatimi çekti ve bunu söyledim... hassasiyetini algılıyorum ama yine söylüyorum kimseyi kırmak istemem hele ki böyle bi zamanda... çünkü en değerli varlıklarımız bebeklerimiz... ilk iki üç farketmiyo yani... ne kadar ciddi acı yaşadığının da farkındayım... YANLIŞ ANLADIĞIN İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM... ben kendimi doğru ifade edebildiğimi düşünüyorum... bu forumda herhangi bir huzursuzluğa sebep olmak istemiyorum (KENDİ ADIMA)... yine söylüyorum rabbim sana ve eşine sağlık huzur versin... yine evlat sahibi olabilesiniz inşallah...

kendini benim yerime koy birde inan çok kırıldım.eminim kırmak istememişsindir ama hak verki kırıldım.bebeğimin gelişimi 2 hafta öndeydi çok hareketliydi 11 haftalıkken tüm hareketlerini hissediyordum bulunduğum ortama göre tepki veriyordu.özelden öyle mesaj atılmış olması emin ol senide üzerdi.ben tüm annelerin hayırla evlatlarını kucağına almalarını isterim düşmanımın bile.
sen bilirmisin ben kendimi bebeğim için nasıl değiştirdim televizyon bile izlemiyordum kötü şeyler duymasın şimdiden diye ,iş yaparken bile onunla konuşuyordum.kuran okuyordum hergün ders olarakki doğmadan allah adını duysunda öyle yetişsin diye.benim canım çok yanıyor gerçekten hani tarif etmem imkansız birde sen öyle deyince sinirlendim ben en baştan allahım ne olur bu bebeği bana nasip et demedim çünkü hep dua ettim allahım emanetine sahip çıkabilmeyi ona layık anne baba olmayı ve hayırlı sağlıklı bir evlat olucaksa nasip et dedim.her secdede ve şimdi allah emrini biliyorken bu kadar canımın yanmasına benim kızgınlığım.hamile olduğumu öğrenene dek abdesttsiz yatağa girmedim ki şeytanda bizle aynı odada olmasın diye.benim hatam belki nefes almadan aklımla başka dua edip kalbimle ona bu kadar çok bağlanmamdı belkide.anne olmak benim için ödül olucaktı belkide ben annesiz büyüdüm ve şimdi birkez daha annesizliğimi hissettim çünkü herkes teselli veriyor ama kimse anne şefkatiyle yaklaşıpta göğsüne yatırıp okşamıyor saçlarımı.elinden oyuncağı alınmış çocuklar gibiyim neden ağladığını bilmeyen telefonum çalıyor eşimden başkasını açmıyorum oda sırf üzülmesin diye.anlatamıyorum kendime bile çaresizliğimi deli divane gibiyim kucağımda bilgisayar yatak odasındayım sabahtan beri düşük yapıp tekrar hamle kalanların öykülerini okuyup ağlıyorum.bebeğim bana sanki güç veriyordu yaşama aşkı şimdi aklıma kötü şeyler geliyor allahtan korkmasam eğer.rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin .....banada

kendini benim yerime koy birde inan çok kırıldım.eminim kırmak istememişsindir ama hak verki kırıldım.bebeğimin gelişimi 2 hafta öndeydi çok hareketliydi 11 haftalıkken tüm hareketlerini hissediyordum bulunduğum ortama göre tepki veriyordu.özelden öyle mesaj atılmış olması emin ol senide üzerdi.ben tüm annelerin hayırla evlatlarını kucağına almalarını isterim düşmanımın bile.
sen bilirmisin ben kendimi bebeğim için nasıl değiştirdim televizyon bile izlemiyordum kötü şeyler duymasın şimdiden diye ,iş yaparken bile onunla konuşuyordum.kuran okuyordum hergün ders olarakki doğmadan allah adını duysunda öyle yetişsin diye.benim canım çok yanıyor gerçekten hani tarif etmem imkansız birde sen öyle deyince sinirlendim ben en baştan allahım ne olur bu bebeği bana nasip et demedim çünkü hep dua ettim allahım emanetine sahip çıkabilmeyi ona layık anne baba olmayı ve hayırlı sağlıklı bir evlat olucaksa nasip et dedim.her secdede ve şimdi allah emrini biliyorken bu kadar canımın yanmasına benim kızgınlığım.hamile olduğumu öğrenene dek abdesttsiz yatağa girmedim ki şeytanda bizle aynı odada olmasın diye.benim hatam belki nefes almadan aklımla başka dua edip kalbimle ona bu kadar çok bağlanmamdı belkide.anne olmak benim için ödül olucaktı belkide ben annesiz büyüdüm ve şimdi birkez daha annesizliğimi hissettim çünkü herkes teselli veriyor ama kimse anne şefkatiyle yaklaşıpta göğsüne yatırıp okşamıyor saçlarımı.elinden oyuncağı alınmış çocuklar gibiyim neden ağladığını bilmeyen telefonum çalıyor eşimden başkasını açmıyorum oda sırf üzülmesin diye.anlatamıyorum kendime bile çaresizliğimi deli divane gibiyim kucağımda bilgisayar yatak odasındayım sabahtan beri düşük yapıp tekrar hamle kalanların öykülerini okuyup ağlıyorum.bebeğim bana sanki güç veriyordu yaşama aşkı şimdi aklıma kötü şeyler geliyor allahtan korkmasam eğer.rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin .....banada

RAbbım tum sabırı ve selametıyle senın yanında olsun ınsaLlah ve acını dındırecek melekler gondersın sana ınsallah canım DILERIM KISA ZAMANDA DAHA HAYIRLI VE SAGLIKLI EVLATLARIN OLUR EŞİNE VE SANA SABIR DOLU GÜNLER DİLİYORUMM dua ile ınsallah

yarim ben 100 mesajı doldurmadığım için özelden mesaj atamıyorum eğer sende benim samimiyetime güvenirsen bana özelden mail adresini yada telefon numaranı atarmısın sana birşey söylemek istiyorum

yarim ben 100 mesajı doldurmadığım için özelden mesaj atamıyorum eğer sende benim samimiyetime güvenirsen bana özelden mail adresini yada telefon numaranı atarmısın sana birşey söylemek istiyorum

hemen gönderiyorum...

kızlar benım paşaa solum a toplnadı gene oyle bır agrı yapıyorkıı sankım bos yer yokmus gıbı enn dımee saklanıyor kımden saklanıyorsa yaaaaaaaaaaaaaa:18::18::18:

kızlar benım paşaa solum a toplnadı gene oyle bır agrı yapıyorkıı sankım bos yer yokmus gıbı enn dımee saklanıyor kımden saklanıyorsa yaaaaaaaaaaaaaa:18::18::18:

seniii çirkin senii... üzme bakim anneni... hadi tosuncum...:KK49:

seniii çirkin senii... üzme bakim anneni... hadi tosuncum...:KK49:
ayy sorma yarım yaa oyuyor sankı orayı yaa hehe yataga yatsam soracamm onada daha uykumuz yokkı heheh babamızda dıyor oglum anneyı uzme cekıl kenara yokk bızımkı nazlanıyro geneee

sabaha ıkıncı ası gunummmmmmmmmmm hayırlısı bakalımmm ılkıne gore agrısı hafıf dıyorlar ama bakacagızzzzzzzz

sıze ıı geceler hanımlarr bız uykuya gecıyoruzzzzz:103::114::114::114::114::114::114::114::130:saglıcakla kalın ii uykularrr

oglumla konusuyum bırazda yatagın otekı taraflarına gecsın canımmmmmm
:KK9::KK9::KK9:

kızlar bugün yaptırdım amniyosentezimi. her gün düşünüp kafayı yemektense yaptırmayı tercih ettim. evdeyim 1 hafta yatıcam. sonuçlar 3 hafta sonra çıkıcak nasıl geçecek bu 3 hafta çok korkuyorum

merhaba kızlar.önceki listede vardım da bundan çıkmışım yeniden eklermisiniz
sat 4 ekim, tahmini doğum 11 temmuz.2.bebeğim olacak.konyadayım.

gözüm üstünde :KK52:

allah razı olsun hepinizden.sizlere yaşatmasın bu acıyı ben ne düşüneceğimi bile bilmiyorum artık

cnm allah sana ve eşine allah sabır versin umarım bir an önce toparlanırsın

kızlar bugün ani bir sol kasık ağrısıyla doktora gittim,şükür miniğim iyiymiş.
çok az enfeksiyon var dedi su iç geçer dedi ilaç vermedi,sizce ilaçsız geçer mi tedirgin oldum

bol su kesin çözüm kendimden biliyorum :KK76:

kızlar bugün yaptırdım amniyosentezimi. her gün düşünüp kafayı yemektense yaptırmayı tercih ettim. evdeyim 1 hafta yatıcam. sonuçlar 3 hafta sonra çıkıcak nasıl geçecek bu 3 hafta çok korkuyorum

iyi yapmışsın cnm lütfen korkma hep iyi düşün ben her zaman pozitif düşünceye inanırım inş herşey yolunda gidicek :KK16:

Herkese tatlı rüyalar..

sana da cnm :KK16:

yarın oğluşumun babannesi geliyo çokk özlemiştik zaten bide halasıda gelecekk yupppiiiiiii sonra haftayada dedesi gelecekkk :KK70: :KK70: :KK70: :KK52:

Lyre ;

koşuyolu görüntülüyü aradım bugün normalde 330tl dedi indirimli hali 200 tl dedi canım :114:

kızlar bugün ancak bitti işlerim bakın size kimi getirdiimmm :KK9:
Eki Görüntüle 644465

bugün önce kontrole gittim tekrar, dr. gelişimi 1 hafta önde dedi çok şükür :KK16: pazt gününden bugüne 100gr daha almış kuduruk kızım benim. 630gr olmuş yawf :KK60: doğum için şimdilik 25 haziran gözüküyor dedi bakalım hayırlısı teyzeleri :KK9: :KK16:
ordanda tetanoz aşımı oldum öğlenleyin. o anda birşey hissetmedim fazla acımadı ama şuan kıpırdatınca sol kolumu, ağrıyo. geçmişi okuyamadan paylaşmak istedim sizinle :KK9:

Maşallah kızlarımıza bizimkide 5gün önden gidiyor bir de sana gelişim geriliği yapar bilmemne deniliyordu sanki ben öyle hatırlıyorum ama tosun seninki :KK9:tekrar maşallah diyinm :nazar:

Annişlerrrr Birde dün gece îlkleri yaşadık, sonunda kızımızı hissediyoruzzzz, kızım kıpır kıpırdı ilk defa kesin emin oldum uzun uzzun hareket etti eşim elini karnıma koyup baktı ilk defa oda hissetti hem de kaç kezz k, çok duygulandı gözleri doldu merhametli kocam benimmmm :KK54:

X