2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım çok teşekkür ederim inan bana siz böyle yazdıkça ben daha çok inanıyorum hereyın iyi olacağına

inşallah Rabbım hepimize sağlıkla verir kimseyi evladıyla sınamasın Rabbim :)

bende oruc tutmayı çok istiyorum acaba sakıncası varmı merak ediyorum bnde persembe gunu doktora sorucam bakalım inş zararı olmaz ama bünye meseleside aynı zamanda dayabilmekte önemli

bende çok istiyorum tutmayı ama dayanabilceğimi sanmıorum( yemek bi yanada susuzluk çok kötü ve ben günde 4-5 lt su içiorum bilmiorum ya ( sor bakalım canım sen dr. ne dicek..

kızlar ramazan da oruc süresi çok uzun ve hamılelik sıkıntılı bi dönem bu dönemde tutamadıgınız orucu

daha sonra kaza etme fırsatı veriyo Allah ne kendınızı ne bebegınızı rıske atmayın Allah ın size sundugu

fırsatı değerlendirip gene Allah ın size emanet olarak verdiği cana sahip çıkın rica ediyorum...doktorların bi ksımı

gece çok su ıcılıp gun ıcı susulzuk gıderılrıse tutulabilir vs dıyor fakat olay sadece su olayı değil....ayrıca akşam o

kadar yemegı yıyıp suyu da içebilicek babayıgıt nerede ? helekı gebelıkte birsürü mide sorunuortaya cıkarken

bu cok ımkansız bişey...tek basınzıa değilsiniz sisin yedıkelrınıze muhtac bir can var içinizde....ve hamıleyken orucu kazaya

bırakmak günah fln değil...hamıleyken otur tutumak da babayiğitlik değildir...

KiZlar bugun endokirin doktorumla görüştüm iştahım olduğu halde kilo vermemin saçlarımın çok dökülmesinin ve carpintimin olmasının trioidi seviyelerimin artmiş olabileceğinden kaynaklanabilecegini söyledi sabah kan verdim 18.30 da randevum var ins ii sonuçlarla gelirim :)

evet gercekten ben elimden gelenıyaptım ve yapıyorum gerisi Allah a kalmış bi durum

ben hamılekaldıgımdan beri hayırlı sağlıklı evlat ıstedım Allah duyuyor ve biliyor herseyı

bu benım tevekkül ve sabır sınavım olucak Rabbim yüzakıyla çıkmamızı nasib etsın canım giderek sakınleşiyorum

çok şükür ilk gunki sıkıntım kalmadı ınsallah bunu da atlatıp bebegımı kucaklamamı beklıycem :)

canım çok teşekkür ederim inan bana siz böyle yazdıkça ben daha çok inanıyorum hereyın iyi olacağına

inşallah Rabbım hepimize sağlıkla verir kimseyi evladıyla sınamasın Rabbim :)

Âmin Canim benim biz burda ve senin yanındayız ne zaman ihtiyacın olursa Canim :)

ben tutmıcam.cok geç saate kadar aç kalmak dert degılde bebegı susuz bırakmak birçok soruna yol acıyormus.körlük vs.herkesın kendı kararı tabıkı..

cnm sen zaten tutma bence cunku bişey yiyemiorsunkı zaten nasıl tutucaksın birde günaha girmiş olursun dahada ona zarar vererekkk yiyebilen bi anne olsan neyse dicem ama iştah problemin varken tutamazsın bence....sahurda enaz 2 litre su içmemiz gerekiormus zaten iştahın yok 2 litreyi nasıl içersin ki sen

eşim bayan doktor dıye tutturdune meraklısın erkek doktora dıyıp benı sinir etti.bahar hast.nagıhan gülere gectım ılk defa gıdıcem 25nde inş ıyı bırıdır en azından iletişim kurabılelım..

selam arkadaşlar umarım sizler ve bebişleriniz iyisinizdir..AYSECİM canım benim ben bütün kalbimle senin bebeğini sağ salim kucağına alacağına inanıyorum..dualarım seninle canım..

kızcak bişi söylemedim art niyetim yok.

bende çok istiyorum tutmayı ama dayanabilceğimi sanmıorum( yemek bi yanada susuzluk çok kötü ve ben günde 4-5 lt su içiorum bilmiorum ya ( sor bakalım canım sen dr. ne dicek..

sorcam cnm ama sen bünye olarak dayanamayacagına inanıorsan tutmaa çünkü dinimiz insanlara heryönde kolaylık sağlamıştır maddi durumun varsa biriktirip fitresini ödeyebilirsin tatlımm ödeyebileceğin kadarını enazından aysenin dediği gibi Allahın bize emanetinede zarar vermeye hakkımız yok kendinede zarar verme tabi sonucta tansiyonun filn düşer Allah korusun dikkat aman

yanlış anlamada cnm senin eşinde benmki gibi baya zorlu anlaşılan seni hem çok seviyo hemde kıskanıo ama erkek meraklısı olmakla ne alakası var cnm bunun ben erkekleri bazen anlayamıorumm ALLAH yardımcın olsun cnm inşallah hayırlı insanlarla karsılasırsın doktorun iyidir busefer inşallah...

bır dakıka hamılelıkte tutamadıgınız orucların fıdyesını veremezsınız cunku doğumdan sonra sağlığınzıa kavusursunuz

oruç için fidye vermek sağlıına kavusamayacak hastalar ve ihtiyarlar içindir...

Âmin Canim benim biz burda ve senin yanındayız ne zaman ihtiyacın olursa Canim :)

hepinzi sağolun canım iyi ki varsınız :) :) :)

selam arkadaşlar umarım sizler ve bebişleriniz iyisinizdir..AYSECİM canım benim ben bütün kalbimle senin bebeğini sağ salim kucağına alacağına inanıyorum..dualarım seninle canım..

canım benım ınsaallaahh hepimiz sağlıkla kucakalrız

gelinlik diktiğinizi bi yerde okudm.benm bi sorum var acaba bana yardımcı olabilrmisnz.gelnliğimi hazır dikim aldm.pek üzerime oturumuodu ama satıcı bayan bana gelnliği düğne yakın 1 er cm yanlardan açarm olur üzerne demişti.ama korkuorm ya bide olmazsa.tam basen kısmından olmuo yani basen kısmında fermuar var diğer taraflı bağcıklı.acaba fermuarını iptal etirirp bağcık yaptırabilrmiym ?yok sa mahvolurm ya

kızlarrr merhaba yaa bugün benim hiç akıntım yok.Ne güzel işte diye düşünebilirsiniz ama hamileliğim en başından beri doğal bir akıntım vardı.Bu 2 kez mantar gibi enfeksiyona dönüşmeye teşebbüs etti hemen fitille müdahale ettik olaya.Ama bgn sabahtan beri hiç akıntım yok.Bu beni korkuttu birazSizde durum nasıl?Sizce bu normal mi yaaa?

canım hergun akıntı olucak bi durum yok benımde 2-3 gun uste uste olur sonra bı kaç gun olmaz

sonra gene olur bence dert edilicek bişey değil canım....hıc akıntısı gelmeyen ınsanalr bile oldugunu duymsutum...

yaa bilmiyordum ben bunu eşim bna dün tutamazsan fidye veririrz dedi bende ondan duydum bakalm bi sorucam hocaya flnda merak ettim napıczz peki tutamazsak yancakmı?

buyrun ben alo fetva :)

canım ne yancak mı anlamadım ? ramazan orucunu ramazanda tutamıyosan hamıel oldugun ıcın

hamılelık bıttıkten sonra uygun oldugun bı zaman tutarsın nasıl kı ramazanda regl olunca

regl boyunca tutamadıgın orucları sonradan tutuyosun aynı hesap...

ayrıca Allah gecınden versin diyelım kı doğum yaparken vefat ettin...Allah hamıleyken

tutamadıgın oruclardan seni hesaba çekmıyor islamiyet katı kurallı insanı ezen bir din değildir...

islamiyet insana değer veren bir din

kendi dinim diye söylemıyorum hea

tam yazıyordum ki biri geldi, bizim iş yerinde yasak o yüzden kaçak giriyorum yarım yamalak oluyor..

yazdığımı kopyaladım bbi yere yapıştırayım :) ,bi arkadaş foliki sormuştu....

benim doktorum folik asidin bitti mi diye sordu 10 günlük kaldı dedim ..o bitince buna başlarsın dedi reçete yazdı ..
(bu arada şu online reçete olayı hiç içime sinmedi ne yazıldığını görmüyoruz eczane veriyor , kafasına göre verme ihtimali yok inşallah hani o yoksa onun benzerini veriyorlarya o bakımdan..heralde o zmn devletten paralarını alamazlar değilmi ,
çünkü eczacı çok şüpheli davrandı cnm sıkıldı,ne var eskisi gibi yazsalar reçete..)

bu arada aldığım Maltofer Fol...

bir şeyi çok didikleyince daha kötü sonuçlar çıkıyor her konuda böyle,akışına bırakmaya karar verdim..
doktor git baktır dedi gidip yaptırıcam ,ne derse he dicem araştırmadan artık akışına bırakmaya karar verdim..risk nedir flnda bakmıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…