2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım benim sorunum da bu sanırım kocişte su taşıyo ama ben çok tutarım iidrarımı başkasının evinde yapamam ki dışarda hepten of idrar tahlili için bile bidamla okadar zor yapıyorum ki ama ilk bebişte renkli duplör de ve sıkışık idarar la çekilen ultrasonlarda çok su içildiği için nerde vc görsem giriyodum ki tren istasyonunda bile girmiştim eşimde gülmekten ölüyodu ay hiç su içemeyen ben ozaman zorda kalınca öğüre öğüre içiyodum ya ay rabbim düşürmesin tekrar :KK25:

canım ya ıdrar n tutmak cok sakıncalı tek sakıncası d a ıdrar yolu enf değil
gebelık ılerleyınce rahım bastırıyo bıde ıdrarı tutup idrar ekjseısnı agurlasıtırınca doğum
sonrası idrar kesesı düşüklüğü yasama ıohtımalı bile var amelıyatla düzeliyo yanı o da
Allah korusunnn

Slm kızlar nasılsınız,

Ben yeni gelebildim Dr.dan.Sabah 10:30 du randevumuz ama 12 de muayene olaibldim.Çünkü ben gittiğimde amaliyata girmişti (sezeryana) ve sonrasında da normal doğumlu biri gelmişti.2 si bittikten sonra ancak muayene başladı.Sezeryandakini hiç duymadım görmedim ama normal doğum yapan kadın odasında sancı çekerken o bağırmalarına şahit oldum ve ilk defa duyuyorum inanın o bağırken ben ağladım beklediğim yerde:KK43::KK43: Bu kadar bağırılıyor demekki..Allahım hepimizin yardımcısı olsun.Kolay kurtarsın doğumdada.(AMİN)Belki bünyeye yada insanada bağlıdır ama çok etkilendim ya sesi kulaklarımda hala...Bu arada muayenede ense ölçümü normal çıktı gelişimide çok iyi dedi bugün itibariyle 13+3 olmuşuz.Cinsiyetini sordum ilk sölemedi çok ısrar ettim tahmin sadece die o zaman erkeğe benziyor dedi ama net anlama dedi.Buda yeter dedim:) Azda olsa merakım gitmiş oldu..Folikasiti bırakmıştım geçen hafta iyi dedi zaten artık faydası olmaz dedi kan ve demir hapı verdi ona başlıcakmışım.Bayrama antepe gideceğimide söledim otobüs olmaz ama uçakla gidebilrsin dedi zaten 14 saat yolculuğu asla yapamam uçakla gitcektim.Ama yinede gitmeden 1 hafta önce gel son durumuna bakarız şimdilik herşey yolunda dedi.Allahıma şükürler olsun.Darısıda diğer annelere olsun inş.....

canım ınsan sanıcyla bagıran birini duyunca cok kötü oluyo ama herkesınkı öle zor olmuyo
aman deyım korkma hee ben yaptım normal onun ıcın rahatlıkal söyluyorum :) ama hıc agrısız da olmuyo tbaıı
sonucta ınsan cıkıo ordan :)

maşallah canım bebısıne koccaman olmus vee bi erkek daha hee kızım fln olursa bulunmaz hınt kuması gibi kalacak desnee :KK70:
böcüklerin içinde çiçek eheueheu :KK70: hayırlı evlat olsun hepsi inşallahh :)

Son düzenleme:
canım ınsan sanıcyla bagıran birini duyunca cok kötü oluyo ama herkesınkı öle zor olmuyo
aman deyım korkma hee ben yaptım normal onun ıcın rahatlıkal söyluyorum :) ama hıc agrısız da olmuyo tbaıı
sonucta ınsan cıkıo ordan :)

maşallah canım bebısıne koccaman olmus vee bi erkek daha hee kızım fln olursa bulunmaz hınt kuması gibi kalacak desnee :KK70:
böcüklerin içinde çiçek eheueheu :KK70: hayırlı evlat olsun hepsi inşallahh :)

Amin canım inş.Dediğin gibi insan çıkıo kolay deildir tabikide ama bağıran birini duymak gerçekten çok kötüymüş hamile olmasam bu kadar etkilenmezdim belki.Ya nasıl bişiy ama o çığlık bian kesildi bende ne oldu diyorum korkuorum saniyesinde bebeğin sesi geldi ingaaaa :) Anında annesin sesi gitti ya böle oluo demekki..Allahım yardım etsin...

ben de ikizlerimi normal doğurmak istiyorum inş.
bi anda bağırıyorsun geçip gidiyor sonrasi miss
ay RABBİMinş. bana da hayırlısı ile kolay bir normal doğum yaptırır da patır patır gelir hamsilerim :KK1:

Amin canım inş.Dediğin gibi insan çıkıo kolay deildir tabikide ama bağıran birini duymak gerçekten çok kötüymüş hamile olmasam bu kadar etkilenmezdim belki.Ya nasıl bişiy ama o çığlık bian kesildi bende ne oldu diyorum korkuorum saniyesinde bebeğin sesi geldi ingaaaa :) Anında annesin sesi gitti ya böle oluo demekki..Allahım yardım etsin...

canım duymussundur belkı bebek cıkınca yendıen dopmuş gibi oluyosun derler

aynen öyle oluyo ne agrı kalıo ne sancı ne sızı hıcbısey sıfır :) bı de bebegın sağlıkla doğmuşsa oh ne ala

bebegınel beraber sene doğuyosun sanki :) ınsallah o gunlerı yasamak nasıb olur canım bize de

hepsi çok güzel ve özel analr cidden Allah ım her kadına yasatsın....

bizim bugün sadece tahlil olunca ordan ikea ya geçtik hem kahvaltı hem gezme ama bebiş kısmı :KK16:

ayşecim senin beyaz takıma gri ahşap benzeri boyanmış ay oda takımları yapmışlar nasıl güzel kulaklarını çınlattım eşimde seni herkeze cevap veren kız (kadın ay niyeyse kadın demek garip gelir hep yaşlansak ta kız :) ) bundan alcakmış dedim oda beğendi sade hoş diyor ay ışıklar oyuncaklar avizeler bulutlu mulutlu ay hayırlısıyla rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza versede cicilerini alıp yerleştirsek gerçi benim odalar hep dolu komşular bebiş olursa nerde yatırcan derdi bende olsun köşe kanepemin kenarına yatırırım yine büyütürüm derdim tek onlar hayırlısıyla gelsin de hepsi yalan hepsi ne gelirse elimizden o ama herşeyimiz onlara tek hayırlısıyla gelsinler

canım ya ıdrar n tutmak cok sakıncalı tek sakıncası d a ıdrar yolu enf değil
gebelık ılerleyınce rahım bastırıyo bıde ıdrarı tutup idrar ekjseısnı agurlasıtırınca doğum
sonrası idrar kesesı düşüklüğü yasama ıohtımalı bile var amelıyatla düzeliyo yanı o da
Allah korusunnn

canım doğum dışında yaşlılıkta şu idrarını kaçırma meselesi de var genelde benim gibi tutanlarda olurmuş ama inan istem dışı ama saatli gidicem diyorum yine yapamıyorum

bide nasıl güzel anlatmışsın doğumu kız bende hep normnalden korkardım canım ya negüzel anlatmışsın bian kolay geldi gerçi bazısının çok kolaymış annemde kolay yapmış ama ben kilodan sanırım sezeryan olurum gerçi herşey kismet bianda gelir evde bile olur rabbim neyazdıysa hayırlısı olsun :KK16:

merhaba kızlar bugun zaman durdu sankı halsızlık keyıfsızpkdız boy acıkıoum ama yıycek bısede bulamıyorum sabah aksam kıraz yıyorum ıyı gelıyo oda bıtı eısrıda ckmaya usenıyorum off kızımda sıkıldı evdecocuk alısmıstı dısarıya sızler nele ypıyorsunuz

canım doğum dışında yaşlılıkta şu idrarını kaçırma meselesi de var genelde benim gibi tutanlarda olurmuş ama inan istem dışı ama saatli gidicem diyorum yine yapamıyorum
bide nasıl güzel anlatmışsın doğumu kız bende hep normnalden korkardım canım ya negüzel anlatmışsın bian kolay geldi gerçi bazısının çok kolaymış annemde kolay yapmış ama ben kilodan sanırım sezeryan olurum gerçi herşey kismet bianda gelir evde bile olur rabbim neyazdıysa hayırlısı olsun :KK16:

yaşlılıkta ıdrar kacırma normal sanıyorum kaslar maslar gergınlıgı kaybedıyo ya ondan....

ama genclıktede ıdrar kesesı dusuklugundan kaynaklanabılıo ıste :)

ya ben cidden doğumu dusundukce hıc korkmuyorum ne güzel kavusucazz hem de en doğal şekılde diyorum tabii inşallah

yalnız canım 6-7. aylarda veya bazsının son ayalra yakın şeyınde bı agrı oluo böle morrmış gibi o cok fena o agrıyı yasadıkca nası

doğurucem üleenn buna dayanılmaz dıosn birazcık...bi de benım kaybettığim yaramaz kızım acıkınca hep rahım

cıkısıma tekme atardı sağolsun o nası ıneltırdı benı acıdan hemen yemek yerdım :)

bizim bugün sadece tahlil olunca ordan ikea ya geçtik hem kahvaltı hem gezme ama bebiş kısmı :KK16:

ayşecim senin beyaz takıma gri ahşap benzeri boyanmış ay oda takımları yapmışlar nasıl güzel kulaklarını çınlattım eşimde seni herkeze cevap veren kız (kadın ay niyeyse kadın demek garip gelir hep yaşlansak ta kız :) ) bundan alcakmış dedim oda beğendi sade hoş diyor ay ışıklar oyuncaklar avizeler bulutlu mulutlu ay hayırlısıyla rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza versede cicilerini alıp yerleştirsek gerçi benim odalar hep dolu komşular bebiş olursa nerde yatırcan derdi bende olsun köşe kanepemin kenarına yatırırım yine büyütürüm derdim tek onlar hayırlısıyla gelsin de hepsi yalan hepsi ne gelirse elimizden o ama herşeyimiz onlara tek hayırlısıyla gelsinler

ohhh ne güzel ikea gezmesı bız de hastane sonrası eısmle vera kızkardesımle ıkez gezmesı

yaparız güzel oluyo cidden eheueheu :KK70: eşin bana herseye cevap veren kız mı dio

guzel nıck olurmus yalnız :KK9: ama ıste ben burayauye oldugumda daha copk herkesden cevap bekleeyn kız

oldugum ıcın şeyolmadı :KK70:

evet yaa sade bende eşimde o yuzden sevdık zaten :) çocuk doğar doğmaz gozunu yormayalım dsakin dinlendirici bi odası olsun

dimi ama :) ne dünyaymış bee bu ne böle demesın :KK9: ayyy ınsallah canım ya valla olsunda göğsümde yatırırm sırtımda

tasırım ne olcakk hıc problem değil :) :) :) sağlıkal gelsınler ınsallahh

merhaba kızlar bugun zaman durdu sankı halsızlık keyıfsızpkdız boy acıkıoum ama yıycek bısede bulamıyorum sabah aksam kıraz yıyorum ıyı gelıyo oda bıtı eısrıda ckmaya usenıyorum off kızımda sıkıldı evdecocuk alısmıstı dısarıya sızler nele ypıyorsunuz

merhabaa benımde bugun acaip tansıyonum dustu yaa ölçtürdüm eczanede dınlenemnız lazım dedı

maalesef ıse dönmem gerekıodu ben de kıraz aldım yedım kendıme geldım az bıraz :) ii geldı tatlı tatlı :)

ben de ikizlerimi normal doğurmak istiyorum inş.
bi anda bağırıyorsun geçip gidiyor sonrasi miss
ay RABBİMinş. bana da hayırlısı ile kolay bir normal doğum yaptırır da patır patır gelir hamsilerim :KK1:

ınsallahh canım :)

kızlar merhaba,uykudan yeni ayıldım karnımı doyuruorum bi yandanda yazıorum doyuruorum dediğime bakmayın hala iştahsızlık devam,yoğurt üstüne pekmez döktüm onu yiyebiliorum sulu yemek yemeyi özledim iştahla..neyse konuya geleyim topik bu kadar kalabalıkken sorsam çok cvp veren olur die düşünüorum zor deil kolay 1soru :KK1: :bebeğin kalp sesini dinleme cihazı almayı düşünüorum aramızda alan varmı veya çevresinde kullanan var mı memnunlarmı?sizce alayım mı link bu: Angelsounds bebek dopleri stoktan aynı gün kargo - sıfır Medikal Cihazlar sahibinden.com'da - 62755628

canım ıkılı testı devlette nası yaptıırıosnz dıe sormussun normal muayenen devam edıyosun ya

dr ıkılı test ıcın gun verııo öle yanı yalnız bugun bana 12 haftandasın yer kalmamaıstır sana

yapamayız gec kalmıssın dedı ben de nası yanı 11-14 haftaalr arasıdna yapılıo ben daha 12. Haftadaym

o test yapılıcak kusura bakmayın gun bulunur dedım....perinatolojıye yolladı...eğer riskli olmasa

mumkun değildi ama risklı ldugu ıcın yapıyoruz dedi sekreter cumaya gun verdi böle yanı canım...

geç mi kalmışız niye yaaaf:2:

yok cnaım ya gec kalmıs değiliz ıste randevular doludur randevu veririz sıra gelemz gunu gecer

10. haftada gelseydınız bu gune rand verııdık dıo akıllı ama ben aldım randevumu :)

kızlar merhaba,uykudan yeni ayıldım karnımı doyuruorum bi yandanda yazıorum doyuruorum dediğime bakmayın hala iştahsızlık devam,yoğurt üstüne pekmez döktüm onu yiyebiliorum sulu yemek yemeyi özledim iştahla..neyse konuya geleyim topik bu kadar kalabalıkken sorsam çok cvp veren olur die düşünüorum zor deil kolay 1soru :KK1: :bebeğin kalp sesini dinleme cihazı almayı düşünüorum aramızda alan varmı veya çevresinde kullanan var mı memnunlarmı?sizce alayım mı link bu: Angelsounds bebek dopleri stoktan aynı gün kargo - sıfır Medikal Cihazlar sahibinden.com'da - 62755628

anaaamm çok pahalııı

nasıl yani:KK53: banada dr.um 12.haftada gel dedi allah izin verirse 1kaç gün içinde gitmeyi düşünüorum belki yarın belki yarından da.. ayyy belki cuma gününe çarşmba perşembe kandil orucu tutarım inş..çıkamam o gün biyere cumayada iice geç kalmam ozaman inş.

ohhh ne güzel ikea gezmesı bız de hastane sonrası eısmle vera kızkardesımle ıkez gezmesı

yaparız güzel oluyo cidden eheueheu :KK70: eşin bana herseye cevap veren kız mı dio

guzel nıck olurmus yalnız :KK9: ama ıste ben burayauye oldugumda daha copk herkesden cevap bekleeyn kız

kız ben eşime öyle tariff ediyorum burayı önceden de biliyo bişeyi taktım mı yaz kızlara diyor bide ben başka bi kısma çok giriyordum orası sayesinde de biliyor artık burden onlara bakamıyorum :KK24:
senide herkeze cevap veren olarak bahsediyodum ordan biliyo canım Allah razı olsun burda dertlerimizide sevinçlerimizide paylaşıyoruz arada tansiyonlar yükselsede bi anlayan çıkar herkezi mutlaka :KK16:En Büyük KK

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
civciv5019285201 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
rokanane287203 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:emir_bebek:
sebnemm276803 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
sahra_211283287003 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:adana
Khena287603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
nur8924603 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Reputable246604 Ocak ??:emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Yurtdışı
songulkes28??5 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İzmit
ecimen345808 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:izmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebiş??:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
fikir delisi316812 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:ankara
Meralsah277613 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
pandoo306313 ocak??:emir_bebek:Beyrut
piraye84285013 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:sivas
bilseku275414 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankaral
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
wen285217 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:edirne
unicavita277017ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
ay-she247318 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
dulger256418 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
selay3553265319 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
mathematician286519 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Malatya
selay355326??19 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmirl
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
saron316221 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
gamze1907264723 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??l
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
duman85276123 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
sude_ay265425 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
Tontirik305825 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
Kathleen306026 ocak ilk bebiş – ikiz bebiş??:emir_bebek:İrlanda-dublin
Sinoplu57237026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
demet35379026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
nazayse315527 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ilkincim335428 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
AZY286828ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
kirmizipatik294829 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylul2089235929 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş - ikiz bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
superisi87 247231 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:siirtl
??:emir_bebek:

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

merhaba ben yeni uyeyim bende ocak annesi olcam ikinci bebegim olcak benide araniza alirmisiniz

yok cnaım ya gec kalmıs değiliz ıste randevular doludur randevu veririz sıra gelemz gunu gecer

10. haftada gelseydınız bu gune rand verııdık dıo akıllı ama ben aldım randevumu :)

anaaamm çok pahalııı

pahalı mı en ucuzu bu ama..buna gelen yorumlarında %20si kötü,biri demiş ki sesi çok az gelio..dieri oyuncak gibi bişey derken bir dieri çok orjinal bu kadarını beklemiodum die ii yorum yapmış bilmiorum alsam mı!alan yok mu kızlar bugün yarın sipariş vermeyi düşünüorum bana yardımcı olurmusunuz fikir istiorum

canım hepsi yapıyor mu bılemıyorum ama

bagcıalr eğpitim arastırma kanunı sultan suleyman, zeynep kamıl , cerrahpaşa , çapa , haseki , okmeydanı

bunalr yapıyor olması laızm bildiğim kadarıyla gıtmeden bı telefonala aryıp sorrarsınzı size hangısı yakın bılmıyorum

ama ben gıtmeden arayıp doruyorum yardımcı oluyoalr :) ben kanunıde yaptırıcam ay amma uzakmıs bugun gittim öldüm yaa

hayırlı olsun canım ekleyeyım :)

ayy seftalıyı de pek severım hee cidden mı neyse kısmet napalım :)

yok canım gec kalmıs değil yaa 11-14 hafta arası yapılıyo daha benım bebıkım 12+ larda :)

risk çıkarsa ben aldırmayı duusnmuyorum onun ıcın amnıyosentez vs de yaptırmam ama yıen de

tedırgın olmamak adına , aklımda kalamsın yaptırıyorum canım

canım sen bilrisin ya ama bol su ıcmen lazım mıde bulantıısna temzı hava cok ıyı gelıo eger calısmıyorsan yakınınzda ormanlık

bi yer varsa yürüyüş fln ıyı gelır hem bol bol da su ıcersın aklıma baka bısı gelmıo canım yaa

ınsallah degerler düzelir idrar enf gecer..

bana bunların içinde en yakın zeynep kamil ama daha yakın hastaneleri de arayıp sormak lazım o zaman... önce kendi dr un hastanesine sorayım bakalım ne kadar diyecekler?

Slm kızlar nasılsınız,

Ben yeni gelebildim Dr.dan.Sabah 10:30 du randevumuz ama 12 de muayene olaibldim.Çünkü ben gittiğimde amaliyata girmişti (sezeryana) ve sonrasında da normal doğumlu biri gelmişti.2 si bittikten sonra ancak muayene başladı.Sezeryandakini hiç duymadım görmedim ama normal doğum yapan kadın odasında sancı çekerken o bağırmalarına şahit oldum ve ilk defa duyuyorum inanın o bağırken ben ağladım beklediğim yerde:KK43::KK43: Bu kadar bağırılıyor demekki..Allahım hepimizin yardımcısı olsun.Kolay kurtarsın doğumdada.(AMİN)Belki bünyeye yada insanada bağlıdır ama çok etkilendim ya sesi kulaklarımda hala...Bu arada muayenede ense ölçümü normal çıktı gelişimide çok iyi dedi bugün itibariyle 13+3 olmuşuz.Cinsiyetini sordum ilk sölemedi çok ısrar ettim tahmin sadece die o zaman erkeğe benziyor dedi ama net anlama dedi.Buda yeter dedim:) Azda olsa merakım gitmiş oldu..Folikasiti bırakmıştım geçen hafta iyi dedi zaten artık faydası olmaz dedi kan ve demir hapı verdi ona başlıcakmışım.Bayrama antepe gideceğimide söledim otobüs olmaz ama uçakla gidebilrsin dedi zaten 14 saat yolculuğu asla yapamam uçakla gitcektim.Ama yinede gitmeden 1 hafta önce gel son durumuna bakarız şimdilik herşey yolunda dedi.Allahıma şükürler olsun.Darısıda diğer annelere olsun inş.....

ay canım iyiki ben şahit olmadım senin yerine vallahi uykularım kaçar zaten çok korkuyorum şimdilik düşünmek bile istemiyorum hayırlısıyla bir büyüsün de doğuma çok var

yaşlılıkta ıdrar kacırma normal sanıyorum kaslar maslar gergınlıgı kaybedıyo ya ondan....

ya ben cidden doğumu dusundukce hıc korkmuyorum ne güzel kavusucazz hem de en doğal şekılde diyorum tabii inşallah

yalnız canım 6-7. aylarda veya bazsının son ayalra yakın şeyınde bı agrı oluo böle morrmış gibi o cok fena o agrıyı yasadıkca nası

doğurucem üleenn buna dayanılmaz dıosn birazcık...bi de benım kaybettığim yaramaz kızım acıkınca hep rahım

cıkısıma tekme atardı sağolsun o nası ıneltırdı benı acıdan hemen yemek yerdım :)

evet yaa sade bende eşimde o yuzden sevdık zaten :) çocuk doğar doğmaz gozunu yormayalım dsakin dinlendirici bi odası olsun

dimi ama :) ne dünyaymış bee bu ne böle demesın :KK9: ayyy ınsallah canım ya valla olsunda göğsümde yatırırm sırtımda

ayşe çok tatlısın İnşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın o kadar çok hak ediyorsun ki canım benim :KK16:

pahalı mı en ucuzu bu ama..buna gelen yorumlarında %20si kötü,biri demiş ki sesi çok az gelio..dieri oyuncak gibi bişey derken bir dieri çok orjinal bu kadarını beklemiodum die ii yorum yapmış bilmiorum alsam mı!alan yok mu kızlar bugün yarın sipariş vermeyi düşünüorum bana yardımcı olurmusunuz fikir istiorum

Sen bilirsin tabi canım ama ben olsam almam.Bide yorumlarda da hani sesi az gelen filan dien de olmuş ya.Bide hiç duymazsam ses filan gelmezse daha çok stres yaparım elimden de düşmez sürekli bu defa bebeğimi etkilerim.Zaten en ufak şeyden pimpirikleniyoruz.Ama yinede sen bilirsin..Karar senin...

canım hepsi yapıyor mu bılemıyorum ama

bagcıalr eğpitim arastırma kanunı sultan suleyman, zeynep kamıl , cerrahpaşa , çapa , haseki , okmeydanı

bunalr yapıyor olması laızm bildiğim kadarıyla gıtmeden bı telefonala aryıp sorrarsınzı size hangısı yakın bılmıyorum

ama ben gıtmeden arayıp doruyorum yardımcı oluyoalr :) ben kanunıde yaptırıcam ay amma uzakmıs bugun gittim öldüm yaa

hayırlı olsun canım ekleyeyım :)

ayy seftalıyı de pek severım hee cidden mı neyse kısmet napalım :)

yok canım gec kalmıs değil yaa 11-14 hafta arası yapılıyo daha benım bebıkım 12+ larda :)

risk çıkarsa ben aldırmayı duusnmuyorum onun ıcın amnıyosentez vs de yaptırmam ama yıen de

tedırgın olmamak adına , aklımda kalamsın yaptırıyorum canım

canım sen bilrisin ya ama bol su ıcmen lazım mıde bulantıısna temzı hava cok ıyı gelıo eger calısmıyorsan yakınınzda ormanlık

bi yer varsa yürüyüş fln ıyı gelır hem bol bol da su ıcersın aklıma baka bısı gelmıo canım yaa

ınsallah degerler düzelir idrar enf gecer..

bana bunların içinde en yakın zeynep kamil ama daha yakın hastaneleri de arayıp sormak lazım o zaman... önce kendi dr un hastanesine sorayım bakalım ne kadar diyecekler?

Slm kızlar nasılsınız,

ay canım iyiki ben şahit olmadım senin yerine vallahi uykularım kaçar zaten çok korkuyorum şimdilik düşünmek bile istemiyorum hayırlısıyla bir büyüsün de doğuma çok var

ayşe çok tatlısın İnşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın o kadar çok hak ediyorsun ki canım benim :KK16:

X