2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hayırlara vesile olsun inş.

inşallah canım

Demek Konyalı damat :) Burda mı yaşayacak görümcen artık düğünden sonra?

Konya beni hep bunaltmıştır. Yaşayacağın yerde bir deniz olacak arkadaş... Bir serin serin esecek yüzüne.

İnşallah beğenirsiniz. Hem belki Mevlana türbesine de gidersiniz :)

evet konya'da yasıycaklar görümcem zaten konya selçuk da okumustu alışkın oralara ama doğrusu pek sevmez konyayı

ona da bunaltıcı gelıyromuş :) istanbul'da doğup büyüdüğüm için deniz bence de olmalı ama eskişehire gidiyoruz mesela

eşim eskişehirli ailesi de orada yasıyor halen....eskişehir'de deniz yok ama çok güzel ferah bi yer bakalım konyaya gidince görücez

evet canım ınsallah mevlana türbesını de gezmeyı düşünüyoruz bakalımm o zaman Rabbım nasıb ederse bebıs de göbüşde kocaman olcak :KK1:

ula dün aklıma taktınız şu kalp atışı mevzusunu hee:KK1:
size derken benim kafaya takıldı iimi:KK1:
hep bunu düşündüm gece
benim anlayabilecek bir belirtim de yok yani midem bulansa bulantım kesilince şüphelenirdim mesela
hiçbişeyim yok nasıl anlayacağım
üff yaaa içerde neler oluyor acaba :KK52:

inşallah canım

evet konya'da yasıycaklar görümcem zaten konya selçuk da okumustu alışkın oralara ama doğrusu pek sevmez konyayı

ona da bunaltıcı gelıyromuş :) istanbul'da doğup büyüdüğüm için deniz bence de olmalı ama eskişehire gidiyoruz mesela

eşim eskişehirli ailesi de orada yasıyor halen....eskişehir'de deniz yok ama çok güzel ferah bi yer bakalım konyaya gidince görücez

evet canım ınsallah mevlana türbesını de gezmeyı düşünüyoruz bakalımm o zaman Rabbım nasıb ederse bebıs de göbüşde kocaman olcak :KK1:

Bende haftaya Eskişehir'e gidecek gibiyim :))
Eşim orada eğitim görüyor halen... Hiç gitmemiştim hemde sıkıldım bir değişiklik olur...
O da annesinin karnında gezecek Mevlana türbesini ah hiç kıyamam :)
+Ahhhh deniz ahhhhh çok severim niyese...
Düğün varmış ya, takı altın işleriniz olursa, özel mesaj atarsan yardımcı olabilirim ay_shecim :KK70:

Son düzenleme:
hep bunu düşündüm gece
benim anlayabilecek bir belirtim de yok yani midem bulansa bulantım kesilince şüphelenirdim mesela
canim seninde bebegin hayirli olsun öyle takmana kafana allahim hayirlisini versin hos tut gönlünü..

Günaydın kiZlar nasılsiniz kuzenim dogum yaptı kiZlar 7.5 aylık erken dogum ama çok şükür ikiside iimis ama bebeğin sag el parmakları yokmuş :KK5: kuzenim uç aylık hamileden doktoru demiş o zaman belli Oluyo ya Bebein parmakları yok radyasyonami maruz kaldın demiş korktum valla telefonu uzaklaştırdım yanımdan hemen :18:

hep bunu düşündüm gece

eheueheue :KK70: canım ya insan öle oluo her gittiğimde doktor ultrasonu koyyo

ben böle ahha gördüm kalp atısını diyorum dr gülüo dinleyelım dio dınleyeleım ben gordum relaxım dıyorum :KK70:

ilk baktıgım seydir ultrasonda ınsan azbucuk tedırgın oluyo malum :) bi hareket etmeye başalsalar

hersey daha kolay olcak tekmeleri fln sayarız hallederiz ama :)

günaydin kizlar....

günaydın canım :)

ben böle ahha gördüm kalp atısını diyorum dr gülüo dinleyelım dio dınleyeleım ben gordum relaxım dıyorum :KK70:

ilk baktıgım seydir ultrasonda ınsan azbucuk tedırgın oluyo malum :) bi hareket etmeye başalsalar

sanada günaydin bebeginde hayirli olsun saglikli sihatli kucagina alirsin insallah sag salim bende senden 8 gün öndeyim acaba cinsiyet konusu bellimi...

sağolasın amin inş.
analık ne zor iş daha şimdiden başlıyor valla

gözünüzaydın ..
ben sanmam radyasyondan olsun
radyasyon o kadar da etkilemez bence hiç duymadım daha önce
kromozomsal bişeydir bence

ne kadarda bir gidiyorsun sen
bu gidişle ben haftada bir gideceğim sanırım :KK1:

gercekten cok zor annelik allah herkezin yardimcisi olsun insallah ...

canim seninde bebegin hayirli olsun öyle takmana kafana allahim hayirlisini versin hos tut gönlünü..
sağolasın amin inş.
analık ne zor iş daha şimdiden başlıyor valla
Günaydın kiZlar nasılsiniz kuzenim dogum yaptı kiZlar 7.5 aylık erken dogum ama çok şükür ikiside iimis ama bebeğin sag el parmakları yokmuş :KK5: kuzenim uç aylık hamileden doktoru demiş o zaman belli Oluyo ya Bebein parmakları yok radyasyonami maruz kaldın demiş korktum valla telefonu uzaklaştırdım yanımdan hemen :18:
gözünüzaydın ..
ben sanmam radyasyondan olsun
radyasyon o kadar da etkilemez bence hiç duymadım daha önce
kromozomsal bişeydir bence

Bende haftaya Eskişehir'e gidecek gibiyim :))
Eşim orada eğitim görüyor halen... Hiç gitmemiştim hemde sıkıldım bir değişiklik olur...
O da annesinin karnında gezecek Mevlana türbesini ah hiç kıyamam :)
+Ahhhh deniz ahhhhh çok severim niyese...
Düğün varmış ya, takı altın işleriniz olursa, özel mesaj atarsan yardımcı olabilirim ay_shecim :KK70:

aa ne güzel gezersınız ya ben severım eskişehir i :)

ınsallah canım artık göbüşten ne görebilrise o :KK9:

canım takıalrı naptılar bılmıyorum erkek tarafının olayı :KK70: aa kuyumcunzu mu var yoğsam kız :KK70: sağolasın

siz konyanın neresındesınız hoş erkek tarafı da neresınde hıc bılmıyorum heralde merkezdedirler :KK1:

benım kayınpedrım zamanında demıs konyalıya selam bile vermem die ama kız verıo ıste kader :KK70:

bi de kayınpederim afyonda yasıyomus kayınvalıdem eskısehrıde babası demıskı oğlum afyonda kzı mı yok ne gidiosn

oralara bizi yoruyosun demiş sevdıgım orada baba dmeıs :)

yıllar sonra eşim benım ıcın ıstanbula gelrıekn aynı dıyalog kayınpederımle esım arasında gecmıs

büyük konusmuycan diye anlatır :KK9: :KK9: :KK9:

canım takıalrı naptılar bılmıyorum erkek tarafının olayı :KK70: aa kuyumcunzu mu var yoğsam kız :KK70: sağolasın

siz konyanın neresındesınız hoş erkek tarafı da neresınde hıc bılmıyorum heralde merkezdedirler :KK1:

benım kayınpedrım zamanında demıs konyalıya selam bile vermem die ama kız verıo ıste kader :KK70:

bi de kayınpederim afyonda yasıyomus kayınvalıdem eskısehrıde babası demıskı oğlum afyonda kzı mı yok ne gidiosn

yıllar sonra eşim benım ıcın ıstanbula gelrıekn aynı dıyalog kayınpederımle esım arasında gecmıs

benim eşim de konyalı :KK1:
memleketle alakası yok onun yeterki ii insan olsun
herifime laf yok ula ,aldım konyanın manyağını ama :KK1:
çok memnunum çokkk:nazar::nazar:

Kuyumcuda çalışıyorum Konya'da çok iyi bilinir burası :KK70:
Bizde merkezde oturuyoruz canım.
Off çok büyük konuşmuş senin kayınpeder hakikaten :)
Sevdiğin nerde memleket orda... :)

Son düzenleme:

ya üzüldüm bak. hayırlı olsun bu arada.

baya rahatlamıstım içime kurt düşürdün :KK43::KK43::KK43::KK43:
ben hamile oldugumu bilmeden röntgen cekilmiştim ama ilk haftalardı doktor etkilenmişse düşer demişti eger düşmezse hiç etkilenmemiş demektir demişti ama simdi senin yazını okuyunca üzüldüm yaaaa Allahtan hayırlısı inş. bebeğime zarar vermemişimdir

günaydın canım hayırlı olsun bebegınız

sağ el parmakları yok mu :S radyasyon mu etkılıyo mu kı ne iş yapıyo yegenın ?

sanada günaydin bebeginde hayirli olsun saglikli sihatli kucagina alirsin insallah sag salim bende senden 8 gün öndeyim acaba cinsiyet konusu bellimi...

sağol canım amın cumelmzı ınsallah

canım 12. haftadan ıtıbaren kesınleşmeye baslıo ama bebegın gelısımıne göre değişri 16. haftada netlesır cınsıyet :)

canım su an ufak bi kanama alanım var doktor 3 ay bıtene kadar her hafta gorucem

dedi şu an için haftada bir gidiyorum bakalımm :)

amin inş.
size bir soru
şimdi mesela 7+5 im ben bugün itibariyle
8.hafta diyoruzya 7+0 den 7+6 ya kadar
peki doğum 40 hafta
o zaman onda da 39+larda mı doğuruluyor yoksa 40+larda mı :KK1:

amaan canım sen onu hiiç düşünme eger nromal yolla dıgurucaksan sana şöle sölim bebek ne zaman

isterse o zmaan gelıo yanı du takvıme bakaım ahha 40+5 olmus gec kalmsıım hadı ben kaçar hacıalr durumu yok :KK9:

zaten zamanal goruceksın bebek gelsıımıen göre satla hep değişim içinde olucak sata göre 7+5 ama gelsıme göre 8+5

olucak veya geri olucak yanı boşver hep değişicek cunku :) ama yıne de satlşa gelısımı kıyaslamak lazım neden

cunku haftaalr ilerledıkce bu aradakı fark artarsa bi sıkıtnı olma ıhtımalı oalbilir dıye gözlemleyebılmek ıcın :)

amin inş.
size bir soru
peki doğum 40 hafta

normalde 40+ diyorlar ama mesela benim erken olu ilk bebegim 28 haftada alt tarafim acildi hastanede yattim hic kalkmadan 8 9 hafta sonra 34 haftada dogurdum ilaclarla gelisti ilk bebegim ikincisie 36 haftada dogdu kimi insan gününü asiyor kimisi tam gününde doguyor ben ikisinide normal yaptim 3.yüde normal istiyorum sezeryan olunca belli bir tarih koyup aliyorlar insallah sende sag saglim kurtulursun canim...

amin inş.
size bir soru
peki doğum 40 hafta

normalde 40+ diyorlar ama mesela benim erken olu ilk bebegim 28 haftada alt tarafim acildi hastanede yattim hic kalkmadan 8 9 hafta sonra 34 haftada dogurdum ilaclarla gelisti ilk bebegim ikincisie 36 haftada dogdu kimi insan gününü asiyor kimisi tam gününde doguyor ben ikisinide normal yaptim 3.yüde normal istiyorum sezeryan olunca belli bir tarih koyup aliyorlar insallah sende sag saglim kurtulursun canim...

amaan canım sen onu hiiç düşünme eger nromal yolla dıgurucaksan sana şöle sölim bebek ne zaman

isterse o zmaan gelıo yanı du takvıme bakaım ahha 40+5 olmus gec kalmsıım hadı ben kaçar hacıalr durumu yok :KK9:

zaten zamanal goruceksın bebek gelsıımıen göre satla hep değişim içinde olucak sata göre 7+5 ama gelsıme göre 8+5

olucak veya geri olucak yanı boşver hep değişicek cunku :) ama yıne de satlşa gelısımı kıyaslamak lazım neden

cunku haftaalr ilerledıkce bu aradakı fark artarsa bi sıkıtnı olma ıhtımalı oalbilir dıye gözlemleyebılmek ıcın :)
ben zaten ikiz gebeyim muhtemelen erken doğum olacak
sadece öğrenmek istedim ben meraktan
geçmiş olsun inş. bir sıkıntı olmaz

amin inş.............

X